YoutubeInstagram

Neatkarīgais izplatītājs coral-club.com

Pēdējo reizi atjaunināts 16.11.2018

Aloemanāns

Aloemanāns

Aloemannan (1700)

Cena: Pārbaudīt cenu/pieejamību
* Pēc šīs pogas nospiešanas Jūs tiksiet novirzīti uz Koraļļu kluba oficiālo interneta veikalu, kur būs norādīta produkta cena Jūsu reģionā, kā arī tā pieejamība. Produkta cena sākotnēji norādīta bez 20% atlaides.Produkcijas iegāde ar 20% atlaidi

Daba ir devusi cilvēkam daudz brīnumaugu, viens no tiem ir alveja. Pateicoties savai pārsteidzošai efektivitātei, alveja tika izmantota vairāku gadsimtu garumā. Kopš seniem laikiem un līdz mūsdienām tautas medicīnā alveju izmanto kā līdzekli, kas uzlabo gremošanu, aizsargā un atjauno gļotādu dažādu iekaisuma procesu laikā.

«Aloemanāns» – ir lielisks līdzeklis kuņģa-zarnu trakta darbības un gremošanas uzlabošanai. Tam ir tonizējoša, pretiekaisuma un dzīšanu veicinoša iedarbība. Pateicoties visu komponentu (alveja, linsēklas, lecitīns un kalcijs) mijiedarbībai, produkts ir viegli asimilējams, normalizē gremošanu, aizsargā kuņģa-zarnu trakta gļotādu un paātrina reģenerācijas procesus bojātos audos.

Īpašības

«Aloemanāns» palīdzēs un novērsīs vairāku slimību attīstību vai saasinājumus:

  • gastrīti, kolīti;
  • kuņģa vai divpadsmitpirkstu zarnas čūla;
  • Krona slimība;
  • aknu darbības traucējumi.

Aktīvo komponenšu darbība

Alvejai piemīt unikāla spēja aktivizēt organisma atveseļošanās mehānismus, neatkarīgi no tā, vai tas cieš no čūlām, apdegumiem, pinnēm vai kādiem citiem šūnu bojājumiem. Zinātnieki uzskata, ka šim augam piemīt tik izteikta efektivitāte pateicoties sinerģismam -, alvejas komponentu saskaņotai precīzai sadarbībai.

Šobrīd no alvejas ir izdalītas 75 ārstnieciskās vielas. Svarīgākās no tām ir monosaharīdi un polisaharīdi, aminoskābes, saponīni un antrahinoni.

Monosaharīdi un polisaharīdi palīdz organismam tikt galā ar iekaisuma procesiem, kas rodas kuņģa-zarnu trakta slimību gadījumā, veicina gļotādas bojājumu dzīšanu, uzlabo gremošanu un aknu darbību.

Saponīniem piemīt pretiekaisuma īpašības, tie aktīvi bloķē hinīnus, kas izraisa iekaisuma reakcijas kuņģa- zarnu traktā.

Alvejas antrahinoniem piemīt unikāla un maiga vēdera izeju mīkstinoša iedarbība, jo netiek traucēti gremošanas procesi tievajās zarnās un barības vielu uzsūkšanās, bet tiek veicināta toksisko vielu izvadīšana no organisma.

Aminoskābes: 22 no 20 un 7 no 8 neaizvietojamām aminoskābēm – ir audu reģenerācijai nepieciešamo olbaltumvielu avoti.

Linsēklas satur līdz 40% eļļas, 24% olbaltumvielu, 6-8% gļotu, glicerīdus, ogļhidrātus, organiskās skābes, fermentus, A vitamīnu. Sēklu gļotām piemīt nomierinoša un gļotādu apvelkoša iedarbība, tās mazina kairinājumu, kuru var izraisīt dažādas vielas, kas nokļūst kuņģa-zarnu traktā. Turklāt, linsēklas satur fitoestrogēnus, kas pozitīvi ietekmē organisma hormonālo stāvokli, novēršot vairāku nopietnu slimību attīstību.

Lecitīns aktīvi piedalās lipīdu maiņā, novēršot aknu taukaino deģenerāciju.

Sastāvs

Alvejas ekstrakts 150 mg, kalcijs (karbonāts, kazeināts) 158 mg, lecitīns 50 mg, linu sēklas 50 mg, papildu komponenti.

Lietošana

Pa vienai kapsulai x2 dienā, ēšanas laikā.

Kā iegādāties Aloemanāns?

Produkcijas iegāde iespējama ar speciālu atlaižu karti.

Atlaižu kartes noformēšana

Lūdzu, uzmanīgi iepazīstieties ar reģistrācijas noteikumiem, ja izmantojat referālo saiti.

  1. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos iestāties Coral Club kompānijā, Jura Serjagas struktūrā, kas kļūst par jūsu rekomendētāju / konsultantu;
  2. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos saņemt no rekomendētāja / konsultanta informāciju par kompānijas produkciju, tās piemērošanas koncepciju un kompānijas darbības principiem latviešu valodā.

Es piekrītu Reģistrācijas forma

Pēc reģistrācijas jums tiks piešķirts atlaižu kartes Nr., kuru pielietojot jums tiks piemērota 20% atlaide (neierobežotā laika periodā) visiem produktiem, iepērkoties kādā no Coral Club veikaliem vai internetā.

Ja vēlaties konsultēties par produktu iegādi vai lietošanu, sazinieties ar kādu no veselības konsultantiem.

error: Alert: Content is protected !!