Neatkarīgais izplatītājs

coral-club.com
Pēdējo reizi atjaunināts 23.12.2019

Baiba Jokste: Bērnu veselības sakārtošana ar dabas vielām

Baiba Jokste

Trīs bērnu māmiņas stāsts par ceļu līdz dabas dziedināšanai: “Esmu Baiba Jokste. Mans dzīves gājums ir metis līkločus caur kosmētiķa profesijas apgūšanu, biznesa un kvalitātes vadību, veiksmīga biznesa veidošanu, sevis pārdedzināšanu un sava ķermeņa ignorēšanu līdz tādam līmenim, kad tas man deva zināt ‘’ir par daudz’’, nonākot pie ”life coaching” un NLP prakses apgūšanas, veselīga dzīvesveida veidošanas, kam pamatā ir gan sevis meklējumi, gan mērķis sakārtot savu un ģimenes veselību, kur klasiskā medicīna nespēja palīdzēt.

Rudenī es nolēmu ar Coral Club produktu palīdzību sakārtot savas ģimenes veselību, jo visus trīs bērnus bija skāris garais klepus, kā arī vecākajam dēlam (4 gadi) tika rekomendēta adenoīdu un pēcāk arī vidusauss operācija. Bija smagi, it īpaši naktīs.

Uzsākām bērnu attīrīšanos ar dabas vielu programmām. Ar pārdomātu antibakteriālo programmu trīs nedēļu laikā manam vecākajam bērnam tika sakārtota veselība, iztiekot bez rekomendētām divām operācijām. Tādu uzlabojumu ar sistemātisku, kompleksu pieeju un attīrīšanos caur ar dabas produktiem es tiešām negaidīju.

Arī pārējiem diviem bērniņiem izdevās notiprināt imunitāti pēc pārslimotā garā klepus. Jauno gadu sagaidu ar veseliem bērniem un visiem orgāniem.

Šobrīd es praktizēju kā nutricioloģijas konsultante un esmu palīdzējusi arī citām ģimenēm aiztaupīt adenoīdu un vidusauss operācijas bērniem, attīrīties no klepus, rast risinājumu svara jautājumos, dažādu alerģiju gadījumos, kā arī risinot veģetatīvo distoniju un trauksmi. Vadu lekcijas par veselīgu dzīvesveidu.

Viss sākas ar attieksmi pret sevi pašu un to kā vēlies justies, kad tev būs 80! Es izvēlos novecot kvalitatīvi un jūtoties sevī labi. Ko izvēlies tu?”

Kad nutrienti aizstāj zāles. Baiba Jokste: ģimenes veselības sakārtošana ar Coral Club

Reģistrācija Koraļļu Klubā

Lūdzu, aizpildiet reģistrācijas veidlapu, un jūs saņemsit unikālu kluba biedra ID (CCI ID), jūs kļūsiet par kluba biedru un varēsiet iegādāties produktus ar 20% atlaidi, kā arī varēsiet piekļūt citām priekšrocībām.

Atlaižu kartes noformēšana

Lūdzu, uzmanīgi iepazīstieties ar reģistrācijas noteikumiem, ja izmantojat referālo saiti.

  1. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos iestāties Coral Club kompānijā, Baibas Jokstes struktūrā, kas kļūst par jūsu rekomendētāju / konsultantu;
  2. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos saņemt no rekomendētāja / konsultanta informāciju par kompānijas produkciju, tās piemērošanas koncepciju un kompānijas darbības principiem latviešu valodā.

Es piekrītu Reģistrācijas forma

Ja jums ir kādi jautājumi, sazinieties ar mums.

error: Alert: Content is protected !!