YoutubeInstagram

Neatkarīgais izplatītājs coral-club.com

Pēdējo reizi atjaunināts 19.11.2018

Citrusu piparmētru balzāms kondicionieris

Citrusu piparmētru balzāms kondicionieris, labs matu kondicionieris

Citrus mint conditioner (5150)

Cena: Pārbaudīt cenu/pieejamību
* Pēc šīs pogas nospiešanas Jūs tiksiet novirzīti uz Koraļļu kluba oficiālo interneta veikalu, kur būs norādīta produkta cena Jūsu reģionā, kā arī tā pieejamība. Produkta cena sākotnēji norādīta bez 20% atlaides.Produkcijas iegāde ar 20% atlaidi

Balzāms kondicionieris satur augu izcelsmes komponentus, kas efektīvi atjauno matu struktūru un novērš to bojāšanos, padarot matus spīdīgus un veselīgus. Piemērots visiem matu tipiem.

Aktīvo komponenšu darbība

Citrusu un piparmētru ēteriskajām eļļām piemīt antiseptiska un pretiekaisuma iedarbība, eļļas pasargā galvas ādu no hlorētā ūdens sausinošās iedarbības.

Hidrolizētais kviešu proteīns baro un atjauno matu struktūru visā garumā, stimulē kolagēna un elastīna sintēzi.

Aļģu ekstrakts piesātina matu saknes un ādu ar minerāliem un vitamīniem, stiprina matu sīpolus, pasargā tos no pāržūšanas.

Vīnogu kauliņu proantocianidīni aktivizē vielmaiņu matu saknēs, tauku dziedzeru darbību un uztur ūdens līdzsvaru.

Sastāvs

Alvejas gēls, pantenols, nātres ekstrakts, spirulīnas ekstrakts, zirgkastaņas ekstrakts, keratīna aminoskābes, apelsīna eļļa, citronu eļļa, mandarīna eļļa, neļķu eļļa, hidrolizētais sojas un kviešu proteīns, E Vitamīns, papildus sastāvdaļas.

Kā iegādāties Citrusu piparmētru balzāms kondicionieris?

Produkcijas iegāde iespējama ar speciālu atlaižu karti.

Atlaižu kartes noformēšana

Lūdzu, uzmanīgi iepazīstieties ar reģistrācijas noteikumiem, ja izmantojat referālo saiti.

  1. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos iestāties Coral Club kompānijā, Jura Serjagas struktūrā, kas kļūst par jūsu rekomendētāju / konsultantu;
  2. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos saņemt no rekomendētāja / konsultanta informāciju par kompānijas produkciju, tās piemērošanas koncepciju un kompānijas darbības principiem latviešu valodā.

Es piekrītu Reģistrācijas forma

Pēc reģistrācijas jums tiks piešķirts atlaižu kartes Nr., kuru pielietojot jums tiks piemērota 20% atlaide (neierobežotā laika periodā) visiem produktiem, iepērkoties kādā no Coral Club veikaliem vai internetā.

Ja vēlaties konsultēties par produktu iegādi vai lietošanu, sazinieties ar kādu no veselības konsultantiem.

error: Alert: Content is protected !!