YoutubeInstagram

Neatkarīgais izplatītājs coral-club.com

Pēdējo reizi atjaunināts 16.11.2018

Biošeips

Biošeips

BioShape (18021)

Cena: Pārbaudīt cenu/pieejamību
* Pēc šīs pogas nospiešanas Jūs tiksiet novirzīti uz Koraļļu kluba oficiālo interneta veikalu, kur būs norādīta produkta cena Jūsu reģionā, kā arī tā pieejamība. Produkta cena sākotnēji norādīta bez 20% atlaides.Produkcijas iegāde ar 20% atlaidi

Biošeips – ir unikāls produkts svara korekcijai. Tā lietošana tievēšanas procesā dod iespēju izvairīties no diētu negatīvajām sekām (intoksikācija un zaudētā svara atgriešanās pēc diētas kursa beigām). Šis produkts ir īpaši ieteicams palielinātas slodzes gadījumā, svara samazināšanas programmu un organisma attīrīšanās laikā, kā arī sportistiem.

Īpašības

Biošeips ar regulāriem vingrinājumiem un pareizu uzturu palīdzēs:

  • koriģēt svaru;
  • samazināt ēstgribu;
  • samazināt tieksmi pēc saldumiem;
  • paaugstināt dzīves tonusu;
  • uzlabot ādas stāvokli.

Veicina tauku dedzināšanu. Mazina apetīti un tieksmi pēc saldumiem. Palīdz tikt galā ar organisma intoksikāciju diētu laikā un novērst pieņemšanos svarā pēc diētām un citām darbībās, kas vērstas uz svara zudumu. Sniedz tonizējošu efektu.

Biošeips ir unikāls, sabalansēts aminoskābju komplekss, kas optimāli regulē olbaltumvielu, tauku un ogļhidrātu apmaiņas procesus organismā. Šis aminoskābju komplekss principiāli atšķiras no citiem līdzīgiem produktiem. Tas ir 4 reizes efektīvāks nekā jebkuras olbaltumvielas, kas iegūtas no kviešiem, sojas vai kazeīna.

Biošeips satur supercitrimaksu plus, hidroksicitrātu un hromemeitu. Supercitromakss plus ir rūpīgi piemeklēts dabīgo ingredientu maisījums, kurš palīdz atbrīvoties no liekajiem taukiem.

Hidroksicitrāts paātrina tauku metabolisma procesu, kavē jaunu tauku slāņu veidošanos, bet augu komponenti uztur normālu cukura līmeni asinīs. Hromomeits veicina muskuļu stāvokļa uzlabošanos pie straujas ķermeņa svara zaudēšanas, kas padara figūru pievilcīgāku un skaistāku.

Aktīvo komponenšu darbība

No senatnes meža džimnema tiek izmantota cukura līmeņa pazemināšanai asinīs. Tās nosaukums tulkojumā no indiešu valodas nozīmē “cukura iznīcinātājs”. Šis augs ir unikāls ar to, ka tas neveicina insulīna jaunu porciju ražošanu, bet veicina jau esošā insulīna efektīvāku izmantošanu. Džimnemai piemīt arī spēcīga tonizējoša iedarbība. Tā satur divas aktīvās vielas: džimnemas skābi un gurmarīnu.

Džimndemas skābei ir hipoglikēmisks efekts, kas samazina glikozes uzsūkšanos no zarnu trakta asinīs un uzlabo aizkuņģa dziedzera darbību.

Gurmarīns ietekmē mēles receptorus, samazinot saldas garšas sajūtu, kas ievērojami samazina saldo produktu patēriņu, palīdzot cīnīties ar lieko svaru.

Indijā no Kombodžas garcīnijas augļiem jau gadsimtiem ilgi pagatavo koncentrētu ekstraktu gremošanas uzlabošanai un ķermeņa svara samazināšanai. Garcīnijas galvenā aktīvā sastāvdaļa ir hidroksicitronskābe, kas ir sastopama tikai dažu augļu sastāvā. Hidroksicitronskābe darbojas divējādi – tā palīdz samazināt ēstgribu un palīdz sadedzināt taukus. Šī skābe sniedz izcilus rezultātus cīņā ar pārēšanos, lieko svaru un aptaukošanos. Bet īpaši svarīgi ir tas, ka hidroksicitronskābei nepiemīt reaktīvais efekts, t.i., vēlme ēst vairāk pēc garcīnijas ekstrakta darbības beigām.

Hroms ir iesaistīts ogļhidrātu apmaiņā un kopā ar insulīnu nodrošina glikozes transportu no asinīm uz organisma audiem, nodrošinot enerģijas piegādi. Tas palīdz palielināt glokogēna krājumu aknās, kas kavē ēstgribas kontroles centru galvas smadzenēs. Hroma trūkums veicina nekontrolējamo tieksmi pēc saldumiem.

Aminoskābju komplekss ir celtniecības materiāls olbaltumvielu biosintēzes procesā, tas efektīvi ietekmē lipīdu un ogļhidrātu vielmaiņu organismā, ir sagremojams daudz ātrāk un vieglāk, neveidojot kalorijas un toksīnus.

Sastāvs

10 tabletes satur: C vitamīns – 100 mg, kalcijs – 500 mg, hromeits (hroms bioasimilējamā formā) – 415 mkg, kālijs – 725 mkg, kambodžas garcinijas ekstrakts – 4667mg, hidrocitronskābe, džimnemas ekstrakts – 415 mg, aminoskābju kompleks (L-leicīns, L-līzins, L-valīns, L-izoleicīns, L-fenilalanīns, L-treonīns, L-metionīns, L-triptofāns) – 5000 mg.

Lietošana

Viena deva: 5 – 10 tabletes.

Ieteicams lietot 3 reizes dienā 1 stundu pirms ēšanas ~ 3 – 4 tabletes.

Kā iegādāties Biošeips?

Produkcijas iegāde iespējama ar speciālu atlaižu karti.

Atlaižu kartes noformēšana

Lūdzu, uzmanīgi iepazīstieties ar reģistrācijas noteikumiem, ja izmantojat referālo saiti.

  1. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos iestāties Coral Club kompānijā, Jura Serjagas struktūrā, kas kļūst par jūsu rekomendētāju / konsultantu;
  2. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos saņemt no rekomendētāja / konsultanta informāciju par kompānijas produkciju, tās piemērošanas koncepciju un kompānijas darbības principiem latviešu valodā.

Es piekrītu Reģistrācijas forma

Pēc reģistrācijas jums tiks piešķirts atlaižu kartes Nr., kuru pielietojot jums tiks piemērota 20% atlaide (neierobežotā laika periodā) visiem produktiem, iepērkoties kādā no Coral Club veikaliem vai internetā.

Ja vēlaties konsultēties par produktu iegādi vai lietošanu, sazinieties ar kādu no veselības konsultantiem.

error: Alert: Content is protected !!