Neatkarīgais izplatītājs

coral-club.com
Pēdējo reizi atjaunināts 14.03.2018

C7 Krēms ādai ap acīm

C7 Krēms ādai ap acīm

C7 Eye Therapy (7005)

Cena: Pārbaudīt cenu/pieejamību
* Pēc šīs pogas nospiešanas Jūs tiksiet novirzīti uz Koraļļu kluba oficiālo interneta veikalu, kur būs norādīta produkta cena Jūsu reģionā, kā arī tā pieejamība. Produkta cena sākotnēji norādīta bez 20% atlaides.Produkcijas iegāde ar 20% atlaidi

C7 Krēms ādai ap acīm mazina sīkās mīmiskās grumbas, pietūkumu un melnos lokus zem acīm. Jau 15 dienas pēc tā lietošanas samazinās tūska zem acīm, pigmenta plankumu daudzumu par samazinās par 30–34%!

Aktīvo komponenšu darbība

Aiserīls – aktīvs peptīds, kas neļauj veidoties pietūkumam ap acīm. Tas dziļi mitrina ādu, kā arī nodrošina ādas šūnu pilnvērtīgu barošanu, mazina sīkas un dziļas grumbas.

Kumelīšu ekstraktam piemīt pretiekaisuma iedarbība, tas mazina kairinājumu un novērš ādas lobīšanos, nomierina jutīgu ādu.

Gurķa ekstrakts lieliski tonizē un attīra ādu, ievērojami mazinot tumšos lokus zem acīm un noņemot nogurumu.

Žibulīšu ekstrakts uzlabo asinsriti un mikrocirkulāciju sīkajos asinsvados, tas aizsargā ādu no ārējās vides agresīvas iedarbības, uzlabo audu drenāžu, paaugstina ādas elastīgumu.

Žožoba eļļa lieliski mīkstina ādu un piesātina to ar vērtīgajām vielām. Pateicoties augstai E vitamīna koncentrācijai eļļā, tiek kavēta ādas novīšana, kā arī nodrošināta antioksidanta iedarbība.

Sastāvs

Alvejas ekstrakts, nātrija hialuronāts, aiserils (acetil-tetrapeptīds-5), ciklometikons, sorbīts, dimetikons, jojoba eļļa, hialuronskābe, žibulīšu ekstrakts, gurķa ekstrakts, tauksaknes ekstrakts, kliņģerīšu ekstrakts, kumelīšu ekstrakts, alantoīns, A vitamīns, E vitamīns, C vitamīns, papildus sastāvdaļas.

Kā iegādāties produkciju?

Produkcijas iegāde iespējama ar speciālu atlaižu karti.

Atlaižu kartes noformēšana

Lūdzu, uzmanīgi iepazīstieties ar reģistrācijas noteikumiem, ja izmantojat referālo saiti.

  1. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos iestāties Coral Club kompānijā, Jura Serjagas struktūrā, kas kļūst par jūsu rekomendētāju / konsultantu;
  2. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos saņemt no rekomendētāja / konsultanta informāciju par kompānijas produkciju, tās piemērošanas koncepciju un kompānijas darbības principiem latviešu valodā.

Es piekrītu Reģistrācijas forma

Pēc reģistrācijas jums tiks piešķirts atlaižu kartes Nr., kuru pielietojot jums tiks piemērota 20% atlaide (neierebežotā laika periodā) visiem produktiem, iepērkoties kādā no Coral Club veikaliem vai internetā.

Ja vēlaties konsultēties par produktu iegādi vai lietošanu, sazinieties ar kādu no veselības konsultantiem.

error: Alert: Content is protected !!