Neatkarīgais izplatītājs

coral-club.com
Pēdējo reizi atjaunināts 14.03.2018

C7 Novecošanās procesus kavējošs krēms

C7 Novecošanās procesus kavējošs krēms

C7 Age Defying Moisturizer (7006)

Cena: Pārbaudīt cenu/pieejamību
* Pēc šīs pogas nospiešanas Jūs tiksiet novirzīti uz Koraļļu kluba oficiālo interneta veikalu, kur būs norādīta produkta cena Jūsu reģionā, kā arī tā pieejamība. Produkta cena sākotnēji norādīta bez 20% atlaides.Produkcijas iegāde ar 20% atlaidi

C7 Novecošanās procesus kavējošs krēms ir ideāls un viegls mitrinošs līdzeklis, kas nodrošina maksimālu ādas barošanu un mitrināšanu. Tas satur aktīvo pretnovecošanās komponentu kompleksu, kas samazina grumbu daudzumu, stiprina un atjauno ādu.

Aktīvo komponenšu darbība

Viens no krēma pamatkomponentiem – matriksils 3000 – ir efektīvs pretnovecošanās peptīdu komplekss, kas stimulē kolagēna un elastīna sintēzi, kā arī paaugstina ādas elastību.

Skvalēns, viegli izejot cauri epidermai, piešķir ādai mīkstumu un zīdainumu. Tam piemīt pretiekaisuma, antioksidatīva un dziedējoša iedarbība. Skvalēns piesātina ādas šūnas ar skābekli, uzlabojot ādas elpošanu un vielmaiņu.

Jūras aļģes aktivizē kolagēna un elastīna sintēzi, uzlabo asins apgādi, normalizē ādas ūdens-sāls līdzsvaru, tonizē un mitrina ādu.

Sastāvs

Alvejas ekstrakts, nātrija hialuronāts, skvalēns, glicerīns, „Matriksil 3000” komplekss (palmitoiloligopeptīds, palmitoiltetrapeptīds-3), jūras aļģu komplekss, žožoba eļļa, hialuronskābe, ehinācejas ekstrakts, vīnogu kauliņu ekstrakts, zaļās tējas ekstrakts, rozmarīna ekstrakts, apelsīna eļļa, greipfrūta eļļa, tanžerīna eļļa, E vitamīns, hidrolizēts kviešu proteīns, papildus sastāvdaļas.

Kā iegādāties produkciju?

Produkcijas iegāde iespējama ar speciālu atlaižu karti.

Atlaižu kartes noformēšana

Lūdzu, uzmanīgi iepazīstieties ar reģistrācijas noteikumiem, ja izmantojat referālo saiti.

  1. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos iestāties Coral Club kompānijā, Jura Serjagas struktūrā, kas kļūst par jūsu rekomendētāju / konsultantu;
  2. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos saņemt no rekomendētāja / konsultanta informāciju par kompānijas produkciju, tās piemērošanas koncepciju un kompānijas darbības principiem latviešu valodā.

Es piekrītu Reģistrācijas forma

Pēc reģistrācijas jums tiks piešķirts atlaižu kartes Nr., kuru pielietojot jums tiks piemērota 20% atlaide (neierebežotā laika periodā) visiem produktiem, iepērkoties kādā no Coral Club veikaliem vai internetā.

Ja vēlaties konsultēties par produktu iegādi vai lietošanu, sazinieties ar kādu no veselības konsultantiem.

error: Alert: Content is protected !!