Neatkarīgais izplatītājs

coral-club.com

C7 Novecošanās procesus kavējošs krēms

C7 Novecošanās procesus kavējošs krēms

C7 Age Defying Moisturizer (7006)

Cena: Pārbaudīt cenu/pieejamību
* Pēc šīs pogas nospiešanas Jūs tiksiet novirzīti uz Koraļļu kluba oficiālo interneta veikalu, kur būs norādīta produkta cena Jūsu reģionā, kā arī tā pieejamība. Produkta cena sākotnēji norādīta bez 20% atlaides.

C7 Novecošanās procesus kavējošs krēms ir ideāls un viegls mitrinošs līdzeklis, kas nodrošina maksimālu ādas barošanu un mitrināšanu. Tas satur aktīvo pretnovecošanās komponentu kompleksu, kas samazina grumbu daudzumu, stiprina un atjauno ādu.

Aktīvo komponenšu darbība

Viens no krēma pamatkomponentiem – matriksils 3000 – ir efektīvs pretnovecošanās peptīdu komplekss, kas stimulē kolagēna un elastīna sintēzi, kā arī paaugstina ādas elastību.

Skvalēns, viegli izejot cauri epidermai, piešķir ādai mīkstumu un zīdainumu. Tam piemīt pretiekaisuma, antioksidatīva un dziedējoša iedarbība. Skvalēns piesātina ādas šūnas ar skābekli, uzlabojot ādas elpošanu un vielmaiņu.

Jūras aļģes aktivizē kolagēna un elastīna sintēzi, uzlabo asins apgādi, normalizē ādas ūdens-sāls līdzsvaru, tonizē un mitrina ādu.

Sastāvs

Alvejas ekstrakts, nātrija hialuronāts, skvalēns, glicerīns, „Matriksil 3000” komplekss (palmitoiloligopeptīds, palmitoiltetrapeptīds-3), jūras aļģu komplekss, žožoba eļļa, hialuronskābe, ehinācejas ekstrakts, vīnogu kauliņu ekstrakts, zaļās tējas ekstrakts, rozmarīna ekstrakts, apelsīna eļļa, greipfrūta eļļa, tanžerīna eļļa, E vitamīns, hidrolizēts kviešu proteīns, papildus sastāvdaļas.

Kā iegādāties produkciju?

Produkcijas iegāde iespējama ar speciālu atlaižu karti (reģistrācija bez maksas šeit).

Pēc reģistrācijas jums tiks piešķirts atlaižu kartes Nr., kuru pielietojot jums tiks piemērota 20% atlaide (neierebežotā laika periodā) visiem produktiem, iepērkoties kādā no Coral Club veikaliem vai internetā.

Konsultācijai varat sazināties ar mani.