Neatkarīgais izplatītājs

coral-club.com
Pēdējo reizi atjaunināts 14.03.2018

C7 Pīlinga krēms sejas ādai

C7 Pīlinga krēms sejas ādai

C7 Facial Peel Cellution (7001)

Cena: Pārbaudīt cenu/pieejamību
* Pēc šīs pogas nospiešanas Jūs tiksiet novirzīti uz Koraļļu kluba oficiālo interneta veikalu, kur būs norādīta produkta cena Jūsu reģionā, kā arī tā pieejamība. Produkta cena sākotnēji norādīta bez 20% atlaides.Produkcijas iegāde ar 20% atlaidi

C7 Pīlinga krēms tas ir pavisam jauns līdzeklis ādas virsslāņa nolobīšanai un atjaunošanai. Tas maigi noņem atmirušās ādas šūnas, neizraisot kairinājumu, nodrošina izteiktu atsvaidzinošu un izlīdzinošu efektu. Pīlings ir drošs un ērts lietošanā.

Tas ir fermentatīvais pīlings – efektīva alternatīva abrazīviem krēmiem.

Aktīvo komponenšu darbība

Tā galvenais aktīvais komponents ir augu izcelsmes ferments papaīns, bet papaijas un ananāsu ekstrakti pastiprina un papildina tā darbību. Papaīnu pelnīti sauc par „bioloģisko skalpeli”, šis ferments šķeļ olbaltumvielas; bet darbojas tikai uz atmirušajiem audiem, tādēļ šo pīlingu ir pilnīgi droši klāt uz ādas. Tas spēj maigi nolobīt, „sašķelt” ādas virsējo raga slāni, balinot ādu, jo tiek noņemts ādas slānis ar paaugstinātu pigmenta saturu, uzlabo mikrocirkulāciju.

Pīlingu var veikt jebkurā gada laikā, pat vasarā, jo pēc tā lietošanas neparādās paaugstināta jūtība pret sauli, kas raksturīgi augļskābēm.

Fermentatīvo pīlingu īpaši ieteicams izmantot nobriedušai ādai, jo tas izlīdzina ādas reljefu, samazinot grumbu dziļumu, kā arī stimulē ādas reģenerāciju un atjaunošanos.

Sastāvs

Ūdens, alvejas ekstrakts, hialuronskābe, papaīns, papaijas ekstrakts, citrona ekstrakts, greipfrūta ekstrakts, ananāsa ekstrakts, apelsīnu ekstrakts, rozmarīna ekstrakts, aļģu ekstrakts, baltās peonijas ekstrakts, ehinacejas ekstrakts, A un E vitamīni, papildus sastāvdaļas.

Kā iegādāties produkciju?

Produkcijas iegāde iespējama ar speciālu atlaižu karti.

Atlaižu kartes noformēšana

Lūdzu, uzmanīgi iepazīstieties ar reģistrācijas noteikumiem, ja izmantojat referālo saiti.

  1. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos iestāties Coral Club kompānijā, Jura Serjagas struktūrā, kas kļūst par jūsu rekomendētāju / konsultantu;
  2. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos saņemt no rekomendētāja / konsultanta informāciju par kompānijas produkciju, tās piemērošanas koncepciju un kompānijas darbības principiem latviešu valodā.

Es piekrītu Reģistrācijas forma

Pēc reģistrācijas jums tiks piešķirts atlaižu kartes Nr., kuru pielietojot jums tiks piemērota 20% atlaide (neierebežotā laika periodā) visiem produktiem, iepērkoties kādā no Coral Club veikaliem vai internetā.

Ja vēlaties konsultēties par produktu iegādi vai lietošanu, sazinieties ar kādu no veselības konsultantiem.

error: Alert: Content is protected !!