Neatkarīgais izplatītājs

coral-club.com
Pēdējo reizi atjaunināts 14.03.2018

C7 Pretgrumbu serums ikdienas kopšanai

C7 Pretgrumbu serums ikdienas kopšanai

C7 All Day Nourishing Serum (7003)

Cena: Pārbaudīt cenu/pieejamību
* Pēc šīs pogas nospiešanas Jūs tiksiet novirzīti uz Koraļļu kluba oficiālo interneta veikalu, kur būs norādīta produkta cena Jūsu reģionā, kā arī tā pieejamība. Produkta cena sākotnēji norādīta bez 20% atlaides.Produkcijas iegāde ar 20% atlaidi

C7 Pretgrumbu serums ir speciāli izstrādāts, lai mitrinātu un aizsargātu visus ādas veidus; tas nodrošina maksimālu barošanu, kas veicina grumbu izlīdzināšanos, padarot ādu tvirtu un veselu.

Aktīvo komponenšu darbība

Augu ekstraktiem (gurķa, zaļās tējas, tauksaknes, vīnogu kauliņu) un A, E, C vitamīniem piemīt antioksidanta īpašības; kas kavē grumbu veidošanos, izlīdzina ādas reljefu, aktīvi barojot un mitrinot to, veicina ādas dalīšanās procesu, pasargā no priekšlaicīgas novecošanās.

Matriksil 3000 – peptīdu komplekss ir balstīts uz svarīgākajiem kolagēnu veidojošiem peptīdiem. Aktivizējot ādas šūnas, tie pastiprina dabiskā kolagēna izstrādi, atjauno elastību, veicina sīku un dziļu grumbu izlīdzināšanos.

Sastāvs

Alvejas ekstrakts, ūdenszāļu ekstrakts, sorbīts, nātrija hialuronāts, pantenols, gurķa ekstrakts, spirulīnas ekstrakts, tauksaknes ekstrakts, kumelītes ekstrakts, zaļās tējas ekstrakts, vīnogu kauliņu ekstrakts, rozmarīna ekstrakts, alantoīns, apelsīna eļļa, greipfrūta eļļa, tanžerīna eļļa, glicerīns, peptīdu komplekss (palmitoiloligopeptīds, palmitoil tetrapeptīds-3), A vitamīns, hidrolizēts kviešu proteīns, E vitamīns, C vitamīns, papildus sastāvdaļas.

Kā iegādāties produkciju?

Produkcijas iegāde iespējama ar speciālu atlaižu karti.

Atlaižu kartes noformēšana

Lūdzu, uzmanīgi iepazīstieties ar reģistrācijas noteikumiem, ja izmantojat referālo saiti.

  1. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos iestāties Coral Club kompānijā, Jura Serjagas struktūrā, kas kļūst par jūsu rekomendētāju / konsultantu;
  2. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos saņemt no rekomendētāja / konsultanta informāciju par kompānijas produkciju, tās piemērošanas koncepciju un kompānijas darbības principiem latviešu valodā.

Es piekrītu Reģistrācijas forma

Pēc reģistrācijas jums tiks piešķirts atlaižu kartes Nr., kuru pielietojot jums tiks piemērota 20% atlaide (neierebežotā laika periodā) visiem produktiem, iepērkoties kādā no Coral Club veikaliem vai internetā.

Ja vēlaties konsultēties par produktu iegādi vai lietošanu, sazinieties ar kādu no veselības konsultantiem.

error: Alert: Content is protected !!