Neatkarīgais izplatītājs

coral-club.com
Pēdējo reizi atjaunināts 14.03.2018

C7 Putas dziļai ādas attīrīšanai

C7 Putas dziļai ādas attīrīšanai

C7 Deep Cleansing Foam (7007)

Cena: Pārbaudīt cenu/pieejamību
* Pēc šīs pogas nospiešanas Jūs tiksiet novirzīti uz Koraļļu kluba oficiālo interneta veikalu, kur būs norādīta produkta cena Jūsu reģionā, kā arī tā pieejamība. Produkta cena sākotnēji norādīta bez 20% atlaides.

C7 Putas dziļai ādas attīrīšanai lieliski der visiem ādas tipiem, ieskaitot jūtīgu un problemātisku ādu. Pēc lietošanas neatstāj sausuma sajūtu. Putas pilnīgi noņem dekoratīvo kosmētiku un netīrumus, saudzīgi un efektīvi attīra poras, maigi mitrina un baro ādu, padara to gludu un zīdainu.

Savukārt, vīrieši putas droši var izmantot kā skūšanās putas.

Aktīvo komponenšu darbība

Putu sastāvā ietilpstošajam kviešu proteīnam piemīt lieliskas mitrināšanas un attīrīšanas īpašības: kviešu proteīns uztur ādā mitruma līmeni; paaugstinot ādas elastību, pastiprina šūnu reģenerāciju, piešķir ādai atdzīvinošu svaigumu un spīdumu.

Vijolītes eļļa ātri iesūcas ādā, neatstājot taukainu spīdumu. Tā labvēlīgi iedarbojas uz iekaisušu ādu, mazinot kairinājumu, izlīdzinot tās reljefu un krāsu, stiprina kapilārus.

Ģerānijas un citronzāles eļļa stimulē limfas cirkulāciju un toksīnu izvadīšanu, sekmē poru atvēršanos, novērš melno punktu veidošanos, noņem tauku dziedzeru iekaisumu.

Sastāvs

Ūdens, alvejas ekstrakts, hidrolizēts kviešu un augu proteīns, A vitamīns, E vitamīns, citronzāles, ģerānijas, muskata salvijas, kumelīšu un vijolīšu ēterisko eļļu maisījums, papildus sastāvdaļas.

Kā iegādāties produkciju?

Produkcijas iegāde iespējama ar speciālu atlaižu karti.

Atlaižu kartes noformēšana

Lūdzu, uzmanīgi iepazīstieties ar reģistrācijas noteikumiem, ja izmantojat referālo saiti.

  1. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos iestāties Coral Club kompānijā, Jura Serjagas struktūrā, kas kļūst par jūsu rekomendētāju / konsultantu;
  2. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos saņemt no rekomendētāja / konsultanta informāciju par kompānijas produkciju, tās piemērošanas koncepciju un kompānijas darbības principiem latviešu valodā.

Es piekrītu Reģistrācijas forma

Pēc reģistrācijas jums tiks piešķirts atlaižu kartes Nr., kuru pielietojot jums tiks piemērota 20% atlaide (neierebežotā laika periodā) visiem produktiem, iepērkoties kādā no Coral Club veikaliem vai internetā.

Ja vēlaties konsultēties par produktu iegādi vai lietošanu, sazinieties ar kādu no veselības konsultantiem.

error: Alert: Content is protected !!