Neatkarīgais izplatītājs

coral-club.com
Pēdējo reizi atjaunināts 14.03.2018

C7 Serums dziļām grumbām

C7 Serums dziļām grumbām

C7 Deep Wrinkle Serum (7004)

Cena: Pārbaudīt cenu/pieejamību
* Pēc šīs pogas nospiešanas Jūs tiksiet novirzīti uz Koraļļu kluba oficiālo interneta veikalu, kur būs norādīta produkta cena Jūsu reģionā, kā arī tā pieejamība. Produkta cena sākotnēji norādīta bez 20% atlaides.Produkcijas iegāde ar 20% atlaidi

C7 Serums dziļām grumbām – efektīvs līdzeklis, kas lieliski aktivizē ādas šūnu atjaunošanas procesus naktī.

Aktīvo komponenšu darbība

Serums satur revolucionāru komponentu argirelīnu. Šīs unikālais peptīds, izstrādāts speciāli mīmisko grumbu un ādas novecošanās mazināšanai. Argirelīns vājina sejas muskuļu saraušaunos, kavējot hormonu – kateholamīnu darbību; kas izraisa muskuļu saraušanos un veicina grumbu veidošanos. Argirelīns kavē jaunu grumbu veidošanos un pakāpeniski izlīdzina jau esošās; kā arī pastiprināti cīnās ar mīmiskajām grumbām pieres rajonā un ap acīm.

Zīda aminoskābes lieliski mitrina ādu. Dziļi iekļūstot šūnās, tās uzreiz aizpilda visus ādas bojājumus un nelīdzenums, piešķirot tai gludumu un veselīgu toni, kā arī piedalās olbaltumvielu sintēzē, uzlabojot apmaiņas procesus ādas šūnās.

Alantoīns labvēlīgi ietekmē ādu, nodrošinot mīkstinošu un mitrinošu efektu, novērš lobīšanos, stimulē epidermas šūnu atjaunošanos, pastiprina citu bioloģiski aktīvo vielu un vitamīnu iedarbību. Alantoīnam piemīt antibakteriālas īpašības. Tas stimulē leikocītu kustību, kas ir atbildīgi par ādas imūno aizsardzību.

Sastāvs

Alvejas ekstrakts, argirelīns (acetilheksapeptīds-8), glicerīns, sorbīts, hialuronskābe, alantoīns, ehinācejas ekstrakts, gurķa ekstrakts, zaļās tējas ekstrakts, vīnogu kauliņu ekstrakts, žibulīšu ekstrakts, tauksaknes ekstrakts, pantenols, zīda aminoskābes, apelsīna eļļa, greipfrūta eļļa, tanžerīna eļļa, A vitamīns, hidrolizēts kviešu proteīns, E vitamīns, C vitamīns, papildus sastāvdaļas.

Kā iegādāties produkciju?

Produkcijas iegāde iespējama ar speciālu atlaižu karti.

Atlaižu kartes noformēšana

Lūdzu, uzmanīgi iepazīstieties ar reģistrācijas noteikumiem, ja izmantojat referālo saiti.

  1. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos iestāties Coral Club kompānijā, Jura Serjagas struktūrā, kas kļūst par jūsu rekomendētāju / konsultantu;
  2. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos saņemt no rekomendētāja / konsultanta informāciju par kompānijas produkciju, tās piemērošanas koncepciju un kompānijas darbības principiem latviešu valodā.

Es piekrītu Reģistrācijas forma

Pēc reģistrācijas jums tiks piešķirts atlaižu kartes Nr., kuru pielietojot jums tiks piemērota 20% atlaide (neierebežotā laika periodā) visiem produktiem, iepērkoties kādā no Coral Club veikaliem vai internetā.

Ja vēlaties konsultēties par produktu iegādi vai lietošanu, sazinieties ar kādu no veselības konsultantiem.

error: Alert: Content is protected !!