Pievienojies youtube kanālamPievienojies intagram kanālam

Neatkarīgais izplatītājs Coral Club

Pēdējo reizi atjaunināts 15.11.2018

Divdaivu ginks

Divdaivu ginks

Ginkgo Biloba (1453)

Cena: Pārbaudīt cenu/pieejamību
* Pēc šīs pogas nospiešanas Jūs tiksiet novirzīti uz Coral Club oficiālo interneta veikalu, kur būs norādīta produkta cena Jūsu reģionā, kā arī tā pieejamība. Produkta cena sākotnēji norādīta bez 20% atlaides.Produkcijas iegāde ar 20% atlaidi

Ne par velti divdaivu ginku dēvē par koku, kurš pagarina dzīves ilgumu, un sauc par izturības un ilgmūžības simbolu. Divdaivu ginks satur vērtīgu uzturvielu kompleksu, kas pozitīvi iedarbojas galvas smadzeņu asinsrites cirkulācijas traucējumu, reiboņu, atmiņas traucējumu, sirds aritmijas, išēmijas gadījumos. Šis ir vienīgais zināmais, kas satur specifiskas vielas – ginkolīdus un bilobalīdus. Bez tām, divdaivu ginks satur flavonoīdu glikozīdus un minerālus.

Īpašības

Divdaivu ginka komplekss ar vilkābeli:

  • uzlabo asinsriti galvas smadzeņu un sirds asinsvados;
  • novērš trombu veidošanos un trombocītu agregāciju;
  • uzlabo uzmanības koncentrēšanas spējas, mazina nogurumu, strasa stāvokļus, palielina darba spējas;
  • aizsargā asinsvadus un sirds muskuli no išēmijas.

Aktīvo komponenšu darbība

Vilkābele rūpējas par sirds veselību. Tās lapās un ziedos ir sastopamas dažādas vielas, tostarp flavonoīdi, cukuri (sorbīts, fruktoze), minerālvielas, ēteriskās eļļas, triterpēnu skābes, A, C un P vitamīni, kas aktīvi piedalās daudzu fizioloģisko procesu regulācijā cilvēka organismā.

VilkābeleVilkābele ir bagāta ar flavonoīdiem, taukskābēm, ēteriskajām eļļām, kāliju, kalciju un dzelzi. Vilkābeles flavonoīdi bloķē trombocītu aktivitāti, samazinot trombu veidošanos un uzlabojot asins reoloģiskās īpašības, tiem piemīt antioksidantu iedarbība, kas aizsargā miokarda šūnas no išēmiskā bojājuma. Pietiekams kālija un magnija saturs palīdz uzlabot asinsriti sirds asinsvados un saglabāt sirds muskuli tonusā, palielinot miokarda izturību un darba spējas.

Divdaivu ginka lapasGinks palīdz nodrošināt stabilu skābekļa un barības vielu piegādi galvas smadzeņu un sirds šūnām, samazina emocionālo stresu, ir spēcīgs atmiņas un uzmanības koncentrācijas stimulators ne tikai vecākiem cilvēkiem, bet arī jauniešiem, kas ir pakļauti lielai intelektuālajai slodzei.

Ginkgolīdi un bilobalīdi palielina asinsvadu sieniņu elastību, paplašina asinsvadus, nomāc iekaisuma reakcijas, kavējot trombocītus aktivējošo faktoru (PAF), novērš trombocītu agregāciju un trombu veidošanos, uzlabo asinsriti.

Flavonoīdu glikozīdi nodrošina antioksidantu iedarbību: kavē lipīdu peroksidāciju un šūnu membrānu sabrukšanu, kuru var izraisīt brīvie radikāļi. Flavonoīdu glikozīdi palielina asinsvadu sieniņu elastību un izturību, samazina kapilāru caurlaidību. Pateicoties savai īpašībai kavēt holesterīna pangu veidošanos un uzlabot metabolismu galvas smadzeņu šūnās, tie novērš Alcheimera slimības attīstību.

Sastāvs

Ginka ekstrakts 40 mg, vilkābeles lapu un ziedu ekstrakts 20 mg, papildu komponenti.

Lietošana

Pa vienai kapsulai x2 dienā, ēšanas laikā.

Kā iegādāties Divdaivu ginks?

Produkcijas iegāde iespējama ar speciālu atlaižu karti.

Atlaižu kartes noformēšana

Lūdzu, uzmanīgi iepazīstieties ar reģistrācijas noteikumiem, ja izmantojat referālo saiti.

  1. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos iestāties Coral Club kompānijā, Jura Serjagas struktūrā, kas kļūst par jūsu rekomendētāju / konsultantu;
  2. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos saņemt no rekomendētāja / konsultanta informāciju par kompānijas produkciju, tās piemērošanas koncepciju un kompānijas darbības principiem latviešu valodā.

Es piekrītu Reģistrācijas forma

Pēc reģistrācijas jums tiks piešķirts atlaižu kartes Nr., kuru pielietojot jums tiks piemērota 20% atlaide (neierobežotā laika periodā) visiem produktiem, iepērkoties kādā no Coral Club veikaliem vai internetā.

Ja vēlaties konsultēties par produktu iegādi vai lietošanu, sazinieties ar kādu no veselības konsultantiem.

Back to top
error: Alert: Content is protected !!