YoutubeInstagram

Neatkarīgais izplatītājs coral-club.com

Pēdējo reizi atjaunināts 21.08.2018

Dušas želeja «NutraFirm»

Dušas želeja NutraFirm, efejas ekstrakts

NutraFirm Moisturizing body wash (5205)

Cena: Pārbaudīt cenu/pieejamību
* Pēc šīs pogas nospiešanas Jūs tiksiet novirzīti uz Koraļļu kluba oficiālo interneta veikalu, kur būs norādīta produkta cena Jūsu reģionā, kā arī tā pieejamība. Produkta cena sākotnēji norādīta bez 20% atlaides.Produkcijas iegāde ar 20% atlaidi

Dušas želeja «NutraFirm» satur alveju un citus augu ekstraktus, kuri noņem noguruma un saspringuma sajūtu, tonizē ādu, aktivizē asinsriti.

Īpašības

Kastaņa augļu ekstraktu izmato daudzos pretcelulīta līdzekļos. Tas tonizējoši iedarbojas uz kapilāriem, stiprina asinsvadu sieniņas, stimulē asinsriti, uzlabo šūnas vielmaiņas procesus. Tam piemīt pretiekaisuma efekts, kastaņa augļu ekstrakts kavē trombu veidošanos un šķidruma aizturi audos.

Efejas ekstrakts ir slavens ar savām antibakteriālām īpašībām. Atslābina un noņem saspringumu.

Kumelītes un kliņģerītes nodrošina antibakteriālu un nomierinošu iedarbību.

Arnikas ekstrakts uzlabo asins mikrocirkulāciju un ādas barošanu, mazina tūskas, likvidē apsārtumu un kairinājumu, mazina nogurumu un muskuļu pārmērīgu sasprindzinājumu.

Sastāvs

Alvejas želeja, glicerīns, pantenols, efejas ekstrakts, zirgkastaņa ekstrakts, kumelīšu ekstrakts, kliņģerīšu ekstrakts, arnikas ekstrakts, E vitamīns, papildus sastāvdaļas.

Kā iegādāties produkciju?

Produkcijas iegāde iespējama ar speciālu atlaižu karti.

Atlaižu kartes noformēšana

Lūdzu, uzmanīgi iepazīstieties ar reģistrācijas noteikumiem, ja izmantojat referālo saiti.

  1. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos iestāties Coral Club kompānijā, Jura Serjagas struktūrā, kas kļūst par jūsu rekomendētāju / konsultantu;
  2. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos saņemt no rekomendētāja / konsultanta informāciju par kompānijas produkciju, tās piemērošanas koncepciju un kompānijas darbības principiem latviešu valodā.

Es piekrītu Reģistrācijas forma

Pēc reģistrācijas jums tiks piešķirts atlaižu kartes Nr., kuru pielietojot jums tiks piemērota 20% atlaide (neierobežotā laika periodā) visiem produktiem, iepērkoties kādā no Coral Club veikaliem vai internetā.

Ja vēlaties konsultēties par produktu iegādi vai lietošanu, sazinieties ar kādu no veselības konsultantiem.

error: Alert: Content is protected !!