Pievienojies youtube kanālamPievienojies intagram kanālam

Neatkarīgais izplatītājs Coral Club

Pēdējo reizi atjaunināts 15.11.2018

E vitamīns

E vitamīns

Vitamin E (45960)

Cena: Pārbaudīt cenu/pieejamību
* Pēc šīs pogas nospiešanas Jūs tiksiet novirzīti uz Coral Club oficiālo interneta veikalu, kur būs norādīta produkta cena Jūsu reģionā, kā arī tā pieejamība. Produkta cena sākotnēji norādīta bez 20% atlaides.Produkcijas iegāde ar 20% atlaidi

E vitamīns – dzīvībai svarīgs vitamīns, ietekmē visa organisma darbību, īpaši hormonālās un dzimumsistēmas attīstību un darbību. Tas ir spēcīgs antioksidants, pasargā organismu no brīvajiem radikāļiem. Vitamīns E normalizē asinsspiedienu, ietekmē ādas stāvokli, nostiprina plaušu, sirds un nervu audus, nostiprina asinsvadu sieniņas, īpaši kapilārus, darbojas antibakteriāli, aizkavē dažu audzēju veidu attīstību. Veicina muskuļu sistēmas attīstību, nostiprina redzi, stimulē ādas dzīšanu, mazina aknu bojājumus, normalizē hormonālo fonu. Atjauno organismu.

Īpašības

Papildinot ikdienas uzturu ar E vitamīnu, tiek veikta:

  • aterosklerozes, sirds un asinsvadu slimību profilakse;
  • dzimumdziedzeru funkcijas uzturēšana;
  • imūnsistēmas stiprināšana;
  • deģeneratīvu izmaiņu profilakse kustību-balsta aparātā (kaulos, locītavās, saitēs un muskuļos);
  • ādas stāvokļa uzlabošana.

Aktīvo komponenšu darbība

Kā antioksidants, E vitamīns novērš šūnu bojājumus, aizkavējot lipīdu (tauku) oksidāciju un brīvo radikāļu veidošanos, kā arī aizsargā citus taukos šķīstošos vitamīnus no noārdīšanās ar skābekli, veicina to labāku uzsūkšanos organismā.

E vitamīna svarīgā loma izpaužas tādējādi, ka tas novērš audu pārsātināšanu ar skābekli, veicinot šūnu elpošanu un izturības palielināšanos. Tāpēc sportistiem un cilvēkiem ar aktīvu dzīvesveidu ir nepieciešams regulāri papildināt organisma E vitamīna rezerves.

E vitamīns novērš eritrocītu sabrukšanu, kapilāru caurlaidības un trausluma palielināšanos, samazina asins recēšanu un novērš asinsvadu trombu veidošanos, piedalās hēma un olbaltumvielu biosintēzē, šūnu dalīšanās procesā, placentas attīstībā, hormona gonadotropīna un dzimumhormonu sintēzē. Tādējādi, vitamīns E piedalās svarīgāko endokrīno dziedzeru darbībā, novērš aterosklerozes attīstīšanos, aizkavē deģeneratīvi distrofiskas izmaiņas sirds muskulī un skeleta muskulatūrā, uzlabo miokarda barošanu un kontraktivitāti.

Pastiprināti E vitamīnu organisms izmanto aknu slimību (hepatīti, ciroze), aizkuņģa dziedzera, zarnu slimību gadījumos, ilgstošo lietojot produktus, kas satur ω- 3 un ω- 6 taukskābes. Tādēļ Omega 3/60 un Haizivju aknu tauki jālieto kopā ar E vitamīnu un mikroklasteriem. Ir dati par paaugstināti organisma prasību pēc E vitamīna ādas slimību, aterosklerozes, dzimumsistēmas un nervu – muskuļu sistēmas slimību gadījumos.

E vitamīnam ir svarīga loma selēna vielmaiņā organismā, jo selēns ir antioksidants, kas aizsargā šūnu membrānas no  brīvo radikāļu negatīvās iedarbības. Turklāt, E vitamīnu dēvē par “jaunības vitamīnu”, jo tas palēnina novecošanās procesus, aizkavē ar novecošanu saistītas pigmentācijas parādīšanos, vitamīns E ir nepieciešams starpšūnu telpas kolagēna un elastīgo šķiedru veidošanai, atjauno epidermu, regulē ādas ārējā slāņa ūdens līdzsvaru, aizsargājot to no izžūšanas.

Vitamīns E lieliski sader kopā ar citiem antioksidantiem. Īpaši efektīvs kopā ar selēnu un A vitamīnu. Vienlaicīgi lietojot šos trīs preparātus to efektivitāte palielinās vairākas reizes. E, A vitamīns un riboflavīns (B2) mijiedarbojoties uzlabo redzi, nostiprina nervu sistēmu, veicina dzīšanas procesus.

Sastāvs

E vitamīns (d- alfa tokoferols, tokoferolu maisījums) (270 SV, 900%), Flanagāns mikroklasteri (silicija oksīds, kālijs, magnija sulfāts).

Lietošana

Lietot pa 1 – 2 kapsulām dienā.

Katru dienu lietojot profilaktisko E vitamīnu devu (100 mg) samazinās aterosklerozes, muskuļu distrofijas, sirds, onkoloģisko slimību risks. Nostiprinās kapilāru un asinsvadu sieniņas.

Kā iegādāties E vitamīns?

Produkcijas iegāde iespējama ar speciālu atlaižu karti.

Atlaižu kartes noformēšana

Lūdzu, uzmanīgi iepazīstieties ar reģistrācijas noteikumiem, ja izmantojat referālo saiti.

  1. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos iestāties Coral Club kompānijā, Jura Serjagas struktūrā, kas kļūst par jūsu rekomendētāju / konsultantu;
  2. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos saņemt no rekomendētāja / konsultanta informāciju par kompānijas produkciju, tās piemērošanas koncepciju un kompānijas darbības principiem latviešu valodā.

Es piekrītu Reģistrācijas forma

Pēc reģistrācijas jums tiks piešķirts atlaižu kartes Nr., kuru pielietojot jums tiks piemērota 20% atlaide (neierobežotā laika periodā) visiem produktiem, iepērkoties kādā no Coral Club veikaliem vai internetā.

Ja vēlaties konsultēties par produktu iegādi vai lietošanu, sazinieties ar kādu no veselības konsultantiem.

error: Alert: Content is protected !!