Pievienojies youtube kanālamPievienojies intagram kanālam

Neatkarīgais izplatītājs Coral Club

Pēdējo reizi atjaunināts 26.02.2020

Fikotēns

Fikotēns

Phycotene (46130)

Cena: Pārbaudīt cenu/pieejamību
* Pēc šīs pogas nospiešanas Jūs tiksiet novirzīti uz Coral Club oficiālo interneta veikalu, kur būs norādīta produkta cena Jūsu reģionā, kā arī tā pieejamība. Produkta cena sākotnēji norādīta bez 20% atlaides.Produkcijas iegāde ar 20% atlaidi

«Fikotēns» ir naturāls produkts uz jūras aļģes spirulīnas un dunaliellas bāzes. Paaugstina antioksidantu aizsardzību, nodrošina detoksikācijas efektu, uzlabo redzes stāvokli, stiprina imūnsistēmu un palēnina novecošanās procesus.

Īpašības

Fikotēns rekomendējams sekojošu stāvokļu profilaksei:

  • vielmaiņas traucējumiem;
  • redzes traucējumiem;
  • anēmijai;
  • hipovitaminozei;
  • novājinātai imunitāte;
  • intoksikācijas sekām.

Fikotēns paaugstina uzturā esošo vitamīnu un minerālu asimilāciju un uzlabo imūnas sistēmas objektīvus rādītājus. Produkts sekmē pesticīdu un toksīnu saistīšanu un izvadīšanu no organisma. Tam piemīt arī antimutagēnas īpašības un spēja palēnināt organisma novecošanās procesus.

Aktīvo komponenšu darbība

Spirulīna ir unikālās mikroaļģes ar paaugstinātu mikroelementu (jods, selēns, cinks, hroms, mangāns, varš) saturu. Visi auga saturā esošie mikroelementi ir viegli asimilējami. Aļģes šūnas, pēc sava bioķīmiskā sastāva, ir līdzīgas dzīvnieku šūnām, tomēr aļģes šūnu vielmaiņas pamatā ir fotosintēzes procesi. Spirulīna satur vitamīnu kompleksu un milzīgu augstvērtīgu olbaltumvielu koncentrāciju. 70 % aminoskābju šīs olbaltumvielas sastāvā ir neizstājamās. Spirulīnas olbaltumvielu asimilācija sastāda 85 – 90 %. Un šī vērtība pārsniedz piena olbaltumvielu asimilāciju.

Spirulīna ir bagāta ar dabas izcelsmes β – karotīnu un satur vēl desmit citu kartinoīdu. Pieci no tiem – ā – karotīns, karotīns, likopēns, luteīns un zeaksantīns – ir svarīgi barības elementi, kas nepieciešami acu šūnu normālai reģenerācijai.

Dunaliella – unikālā zaļā mikroaļģe, vienīgais augs, kas ir spējīgs izdzīvot ekstremālajos apstākļos pie ārkārtīgi augstām sāļu koncentrācijām. Bet šos apstākļos aļģe nezaudē spēju sintezēt β – karotīnu, vitamīnus (A, B, C, E, D), aminoskābes, polisaharīdus, proteīnus, lipīdus, glicerolu, taukskābes un minerālus. Noteiktajos apstākļos aļģe veic β – karotīna hipersintēzi. Tā saturs var sasniegt 10% no aļģu sausas masas, kas ir augstākais rādītājs salīdzinājumā ar citiem β – karotīnu producējošiem organismiem. Zinātnieki uzskata, ka tieši ekstremāli apstākļi padara dunaliellu par vienu no bagātākiem β – karotīna un mikroelementu avotiem. Piemēram, dunaliellas aļģēs β – karotīna saturs ir 100 reizes lielāks nekā burkānos. Turklāt, tā atšķiras ar ideālu luteīna un β – karotīna attiecību (1:15), kas ir svarīgi redzes funkcijas normālai uzturēšanai.

Sastāvs

E vitamīns 43 ME, fikotēna komplekss 50 mg, A vitamīns (beta – karotīns), astaksantīns, kantaksantīns, biksīns, spirulīna (Spirulina platensis), dunaliella, selēns, papildu komponenti.

Lietošana

Pa vienai kapsulai 1 x dienā pēc ēšanas.

Kā iegādāties Fikotēns?

Produkcijas iegāde iespējama ar speciālu atlaižu karti.

Atlaižu kartes noformēšana

Lūdzu, uzmanīgi iepazīstieties ar reģistrācijas noteikumiem, ja izmantojat referālo saiti.

  1. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos iestāties Coral Club kompānijā, Jura Serjagas struktūrā, kas kļūst par jūsu rekomendētāju / konsultantu;
  2. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos saņemt no rekomendētāja / konsultanta informāciju par kompānijas produkciju, tās piemērošanas koncepciju un kompānijas darbības principiem latviešu valodā.

Es piekrītu Reģistrācijas forma

Pēc reģistrācijas jums tiks piešķirts atlaižu kartes Nr., kuru pielietojot jums tiks piemērota 20% atlaide (neierobežotā laika periodā) visiem produktiem, iepērkoties kādā no Coral Club veikaliem vai internetā.

Ja vēlaties konsultēties par produktu iegādi vai lietošanu, sazinieties ar kādu no veselības konsultantiem.

error: Alert: Content is protected !!