YoutubeInstagram

Neatkarīgais izplatītājs coral-club.com

Pēdējo reizi atjaunināts 04.11.2019

FitoGard PRO

FitoGard PRO

PhytoGuard PRO (2142)

Cena: Pārbaudīt cenu/pieejamību
* Pēc šīs pogas nospiešanas Jūs tiksiet novirzīti uz Koraļļu kluba oficiālo interneta veikalu, kur būs norādīta produkta cena Jūsu reģionā, kā arī tā pieejamība. Produkta cena sākotnēji norādīta bez 20% atlaides.Produkcijas iegāde ar 20% atlaidi

FitoGard PRO (PhytoGuard PRO) – harmoniska dabīgo sastāvdaļu kombinācija, nepieciešama veselības uzturēšanai un imunitātes aktivizācijai. Beta glikānu, ēterisko eļļu un augu ekstraktu sinerģiskais komplekss paaugstina organisma noturību pret dažādām infekcijām, paātrina atveseļošanos, un stiprina veselību kopumā.

FitoGard PRO īpašības

  • Paaugstina organisma dabīgo aizsardzību, stiprina imunitāti;
  • Atvieglo stāvokli saaukstēšanās laikā;
  • Saglabā veselību, paaugstina organisma tonusu.

FitoGard PRO ieteicams tiem, kas:

  • Tiecas sevi un savus tuviniekus pasargāt no saaukstēšanās slimībām jebkurā gadalaikā;
  • Ārstēšanas vietā izvēlas profilaks;
  • Katru dienu strādā un komunicē ar cilvēkiem;
  • Cenšas izvēlēties līdzekļus uz augu bāzes.

Aktīvo komponenšu darbība

Beta glikāni (β-glucans)

Beta glikāni – dabiskas izcelsmes vielas, kurām piemīt spēcīga imūnmodulējoša un pretiekaisuma iedarbība. To lietošana nodrošina organisma aizsargspēju uzturēšanu, asinsvadu stāvokļa uzlabošanos.

Tā ir inovatīva sastāvdaļa, kas pagaidām reti sastopama bioaktīvo piedevu sastāvā. Turklāt augsta beta glikānu efektivitāte ir eksperimentāli pierādīta pētījumu un medicīniskās prakses laikā. Cita svarīga šo vielu īpašība ir – drošība. β – glikānu pētījumu un klīnisko pētījumu laikā netika atklātas praktiski nekādas toksiskas pazīmes vai blakusefekti uz cilvēka organismu.

Galvenie beta glikānu avoti ir: auzas, mieži, koksnes sēnes, brūnaļģes, alus raugs.

Oregāno un timiāns

OregānoOregāno un timiāna ēteriskās eļļas tiek plaši izmantotas dažādu valstu tautas un tradicionālajā medicīnā, pateicoties savai pretmikrobu un pretiekaisuma iedarbībai. Eļļu antioksidantu īpašības veicina jaunības un augsta tonusa saglabāšanos.

TimiānsPateicoties savām dziednieciskajām īpašībām oregano un timiāna ēteriskās eļļas tiek plaši izmantotas aukstajās un karstajās inhalācijās, kas ļauj ievērojami atvieglot stāvokli saaukstēšanās gadījumā – mazina deguna aizlikumu, atvieglo atklepošanu, mazina sāpes kaklā.

Salvija

Salvijas lapu ekstrakts ir bagāts flavonoīdu, polifenolu un terpēnu avots – dabīgo vielu, kas veicina vispārēju veselības stiprināšanu un uzturēšanu. Turklāt tajā ir fitolundi – vielas, kam piemīt izteikta iedarbība pret augšējo elpceļu infekcijām. Sastāva bagātība nosaka salvijas dziedinošo iedarbību, pateicoties kam, tā jau no vēsturiskiem laikiem tika izmantota dažādu valstu tautas medicīnā.

SalvijaTādējādi, salvija palīdz saaukstēšanās slimību, kakla sāpju gadījumos. Ar šo mērķi to lieto kā lapu novārījumu vai uzlējumu.

Salvija sniedz antiseptisku un lokālu pretiekaisuma iedarbību, nomācot mikroorganismu dzīvības spēju. Tā bieži ir dažādu krūšu tēju maisījumos, ko lieto klepus atvieglošanai bronhītu un plaušu iekaisumu gadījumos.

Salvijas lapu ekstrakts ir daudzu populāru pretklepus ledeņu, pastilu un sīrupu sastāvā.

Tāpat arī šis augs palīdz aktivizēt imūno aizsardzību un pretošanos brīvo radikāļu iedarbībai, kavējot organisma novecošanos.

Astragāls

Astragāla saknes ekstrakts satur bioaktīvo vielu komplektu, tajā skaitā flavonīdus, saponīnus, aminoskābes, polisaharīdus, miecvielas un ēteriskās eļļas, vitamīnus un mikroelementus, starp kuriem ir īpaši svarīgais minerāls – selēns.

Astragāls sniedz imūnstimulējošu, pretmikrobu un antibakteriālu iedarbību. Veicina šūnu procesu regulāciju, ļauj neitralizēt oksidēšanās stresa radītās sekas.

Tautas medicīnā astragāla sakni bieži izmanto saaukstēšanās slimību ārstēšanai.

Sastāvs

Timiāna eļļa 120 mg, oregano eļļa 120 mg, beta glikāni 75 mg, salvijas lapu ekstrakts 50 mg, astragāla saknes ekstrakts 30 mg.

Lietošana

Pa 1 kapsulai x1 dienā.

Kā iegādāties FitoGard PRO?

Produkcijas iegāde iespējama ar speciālu atlaižu karti.

Atlaižu kartes noformēšana

Lūdzu, uzmanīgi iepazīstieties ar reģistrācijas noteikumiem, ja izmantojat referālo saiti.

  1. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos iestāties Coral Club kompānijā, Jura Serjagas struktūrā, kas kļūst par jūsu rekomendētāju / konsultantu;
  2. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos saņemt no rekomendētāja / konsultanta informāciju par kompānijas produkciju, tās piemērošanas koncepciju un kompānijas darbības principiem latviešu valodā.

Es piekrītu Reģistrācijas forma

Pēc reģistrācijas jums tiks piešķirts atlaižu kartes Nr., kuru pielietojot jums tiks piemērota 20% atlaide (neierobežotā laika periodā) visiem produktiem, iepērkoties kādā no Coral Club veikaliem vai internetā.

Ja vēlaties konsultēties par produktu iegādi vai lietošanu, sazinieties ar kādu no veselības konsultantiem.

error: Alert: Content is protected !!