YoutubeInstagram

Neatkarīgais izplatītājs coral-club.com

Pēdējo reizi atjaunināts 15.11.2018

FitoMiks vīriešiem

FitoMiks vīriešiem

PhytoMix for Men (2112)

Cena: Pārbaudīt cenu/pieejamību
* Pēc šīs pogas nospiešanas Jūs tiksiet novirzīti uz Koraļļu kluba oficiālo interneta veikalu, kur būs norādīta produkta cena Jūsu reģionā, kā arī tā pieejamība. Produkta cena sākotnēji norādīta bez 20% atlaides.Produkcijas iegāde ar 20% atlaidi

FitoMiks vīriešiem – augu komplekss efektīvai un drošai vīrieša veselības uzturēšanai. Produkta FitoMiks kompleksa pamatā ir četras aktīvas augu sastāvdaļas ar klīniski pierādītu efektivitāti: Āfrikas plūmes ekstrakts, likopēns, rozmarīna ekstrakts un ķirbju sēklu eļļa.

Īpašības

FitoMiks vīriešiem:

  • Mazina priekšdziedzera saslimšanu attīstības risku;
  • Cīnās ar iekaisuma procesiem;
  • Palīdz atvieglot urinēšanu;
  • Veicina jaunības, pievilcības un pilnvērtīgas dzīves saglabāšanu.

Aktīvo komponenšu darbība

Āfrikas plūmes ekstrakts

āfrikas plūmes ekstraktsViens no svarīgākajām sastāvdaļā FitoMikss vīriešiem – Āfrikas plūmes ekstrakts, ko iegūst no Pygeum africanum (Pidžeum) koka mizas. Pidžeum pēdējā laikā plaši tiek izmantots Eiropas medicīnā kā palīgviela prostatīta, kā arī priekšdziedzera adenomas ārstēšanā.

Āfrikas plūmes ārstnieciskās īpašības bija atklātas 60. gados, pateicoties tam, ka tika novērota kāda Āfrikas cilts no Kamerūnas: etnogrāfi pamanīja: gados vecākiem aborigēniem bija praktiski nezināmas tipiskās vīriešu problēmas, kuras piemeklēja viņu vienaudžus – eiropiešus. Un viss pateicoties tam, ka afrikāņi regulāri pievienoja uzturā sasmalcinātu pidžeuma mizu!

Pidžeuma lietošana normalizē urodinamiku (urīnpūšļa piepildīšanās un evakuācijas funkcija), mazina vai novērš urinēšanas funkcionālos traucējumus. Šis komponents mazina tūsku un iekaisumu priekšdziedzerī, uzlabo asinscirkulāciju un vielmaiņu.

LipopēnsLipopēns

Likopēns – veselībai svarīgākais karotinoīds, viens no svarīgākajiem plazmā un audos. Galvenais likopēna avots uzturā – tomāti (kam acteki, un vēlāk arī eiropieši, piedēvēja atjaunojošas un afrodizējošas īpašības). Likopēns ne sintezējas organismā un tas regulāri jāuzņem ar uzturu.

Pierādīts: zems likopēna līmenis audos – nopietnu saslimšanu paaugstināts risks, tajā skaitā – sirds un asinsvadu, piena dziedzeru, plaušu, resnās zarnas, priekšdziedzera vēža saslimšanas risks.

Likopēns – viens no spēcīgākajiem antioksidantiem, pateicoties šai īpašībai tas pagarina organisma jaunību un kavē nevēlamas vecuma izmaiņas.

Rozmarīns

RozmarīnsRozmarīns – augs ar augstu vērtīgo vielu saturu, tostarp – ēteriskā eļļa, kas bagāts ar aktīvām vielām, un minerāliem (cinku, dzelzi, magniju, kāliju un citām). Pateicoties savām dziednieciskajām īpašībām un neatkārtojamai garšai, rozmarīns tiek izmantots kulinārijā, kosmetoloģijā un medicīnā – gan vispārējai imunitātes stiprināšanai, gan arī veselības stāvokļa uzlabošanai dažādu saslimšanu gadījumos.

Rozmarīns satur karnozīnskābi, kam piemīt spēcīga antioksidanta iedarbība un unikāla spēja palēnināt “slikto” šūnu augšanu un pat aktivizēt to pašiznīcināšanas procesu (apoptoze).

Ķirbju sēklu eļļaĶirbju sēklu eļļa

Ķirbju sēklu eļļa – viena no vērtīgākajām augu eļļām. To lieto arī vīriešu veselības stiprināšanai. Aukstās spiedes metode ļauj saglabāt maksimāli daudz eļļas vērtīgās īpašības.

Daudzi pētījumi parādīja ķirbju sēklu eļļas labvēlīgo efektu gan profilaksē, gan arī simptomātikas uzlabošanā dažādu priekšdziedzeru problēmu gadījumos.

Par tās efektivitāti liecina fakts, ka ķirbju eļļa vai ekstrakts ir pamatā daudziem ārstniecības preparātiem, kuri paredzēti prostatas un urīnceļu saslimšanu ārstēšanai.

Cita laba īpašība ķirbju sēklu eļļai – tās labvēlīgā ietekme uz matu augšanu vīriešiem ar alopēciju (plikpaurību). Klīnisko pētījumu laikā 76 vīrieši 24 nedēļas lietoja ķirbju sēklu eļļu pa 400 mg dienā (tieši tāds daudzums ir 1 FitoMikss kapsulā). Pēc pētījuma rezultātiem var redzēt labvēlīgo ķirbju sēklu eļļas ietekmi, salīdzinot ar placebo: matu daudzums dalībniekiem, kas lietoja eļļu, palielinājās vidēji par 40% (savukārt placebo – tikai par 10%).

Sastāvs

Āfrikas plūmes ekstrakts 50 mg, lipopēns 5 mg, rozmarīns 6 mg, ķirbju sēklu eļļa 400 mg.

Lietošana

Pa divām kapsulām dienā.

Iveta Žīgure: FitoMiks vīriešiem – efektīva profilakse prostatas dziedzera saslimšanu profilaksei

Kā iegādāties FitoMiks vīriešiem?

Produkcijas iegāde iespējama ar speciālu atlaižu karti.

Atlaižu kartes noformēšana

Lūdzu, uzmanīgi iepazīstieties ar reģistrācijas noteikumiem, ja izmantojat referālo saiti.

  1. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos iestāties Coral Club kompānijā, Jura Serjagas struktūrā, kas kļūst par jūsu rekomendētāju / konsultantu;
  2. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos saņemt no rekomendētāja / konsultanta informāciju par kompānijas produkciju, tās piemērošanas koncepciju un kompānijas darbības principiem latviešu valodā.

Es piekrītu Reģistrācijas forma

Pēc reģistrācijas jums tiks piešķirts atlaižu kartes Nr., kuru pielietojot jums tiks piemērota 20% atlaide (neierobežotā laika periodā) visiem produktiem, iepērkoties kādā no Coral Club veikaliem vai internetā.

Ja vēlaties konsultēties par produktu iegādi vai lietošanu, sazinieties ar kādu no veselības konsultantiem.

error: Alert: Content is protected !!