Neatkarīgais izplatītājs

coral-club.com
Pēdējo reizi atjaunināts 14.11.2018

InflaKors

InflaKors

InflaCor (91804)

Cena: Pārbaudīt cenu/pieejamību
* Pēc šīs pogas nospiešanas Jūs tiksiet novirzīti uz Koraļļu kluba oficiālo interneta veikalu, kur būs norādīta produkta cena Jūsu reģionā, kā arī tā pieejamība. Produkta cena sākotnēji norādīta bez 20% atlaides.

«InflaKors» satur ekstraktus no vērtīgām augu sastāvdaļām, kurām kopā ar D vitamīnu ir būtiska loma locītavu un muskuļu audu atveseļošanā un normālā funkcionēšanā.

Īpašības

Produkts InflaKors:

  • Uztur locītavu, skrimšļu, muskuļu veselību.
  • Uzlabo muskuļu apasiņošanu.
  • Mazina tūsku un stīvumu muskuļos un locītavās.
  • Pasargā muskuļus smagu fizisku vai sportisku slodžu laikā.

Aktīvo komponenšu darbība

Parastais apinis

Parastais apinis (Humulus lupulus) – vijīgs zīdkoka dzimtas lakstaugs. Pats vērtīgākais apiņos ir tā sievišķie ziedi, kurus sauc par čiekuriem. Apiņu čiekuru rogas satur sveķus – galveno ēterisko eļļu avotu un galvenās tā vielas: lupulīnu, gumulēnu, kubebēnu un kariofilēnu.

Šīs vērtīgās vielas ir ļoti svarīgas muskuļu audu atjaunošanā, iekaisumu procesu mazināšanā muskuļos. Ēteriskās eļļas ir pierādījušas savu efektivitāti muskuļu un locītavu sāpju mazināšanā. Turklāt lielākais sāpju remdējošais efekts piemīt lupulīnam un gumulēnam, kas mazina muskuļu spriedzi un krampjus.

Zāģzobainā bosvēlija

Zāģzobainā bosvēlija (Indijas vīraks) – balzamkoku dzimtas augs, kas aug Indijā, Austrumāfrikā un Arābijas pussalā. Bosvēlija atšķiras ar kolosālu daudzumu aromātisko sveķu, ko satur slavenās bosvēlijas skābes. Pateicoties tieši šīm skābēm Indieši dēvē bosvēliju par “cīkstoni pret iekaisumiem”. Bosvēlijas skābes, attiecas pie triterpēnu skābēm, kas atšķiras ar spēju bloķēt leikotriēnu – hormoniem līdzīgo vielu sintēzi, kas izraisa iekaisumus locītavās un audos. Šīs skābes kavē leikocītu iekļūšanu skrimslī un locītavu šķidrumā un tādējādi mazina iekaisuma procesu.

Bosvēlijas skābes tiek augsti vērtētas arī par to stiprinošo iedarbību uz skrimsli un muskuļu audiem. Tās kavē fermentu (ciklooksigenāzes un lipoksigenāzes) sintēzi, kas bojā skrimšļu audus, mazina skrimšļu audu struktūrsastāvdaļu, tādu kā hidroksiprolīns, heksozamīns un uronskābes, izvadīšanu ar urīnu.

Tādējādi bosvēlijas skābes novērš skrimšļa bojāšanos, uzlabo muskuļu asinsriti un attiecīgi, barības vielu piegādi bojātai vietai, mazina tūsku un sāpes un rezultātā uztur veselas locītavas, skrimšļus, muskuļus.

Baikāla ķiverene

Tradicionālajā ķīnas, Tibetas un Krievijas (tālo austrumu) medicīna lielākā popularitāte ir ķiverenes saknei, kas satur vērtīgu vielu kompleksu. Ķiverenes galvenās aktīvās sastāvdaļas, flavonoīdi (baikalīns, apigenīns, luteolīns, skutelarīns, kartemidīns), miecvielas, ēteriskās eļļas, alkonoīdi, sveķi, kumarīni. Pateicoties visām šīm vielām, ķiverene ir ļoti vērtīgs augs priekš locītavām un muskuļu audiem. Tas mazina sāpes, muskuļu spriedzi un locītavu tūsku, rekomendē kā vispārspēcinošo sastāvdaļu pie paaugstinātas fiziskās vai sportiskas slodzes. Augā ir ļoti daudz minerālvielu (kalcijs, magnijs, silīcijs, kobalts, molibdēns), kuras kopā ar flavonoīdiem palīdz stiprināt kaulu un muskuļu audus.

Rozmarīns

Rozmarīns – ļoti vērtīgs ārstniecības augs medicīnā un aromātiska, pikanta garšviela kulinārijā. Vidusjūras valstīs rozmarīnu sauc par “jūras rasu” – tas aug Itālijas, Francijas, Melnkalnes piekrastēs.

Mūsdienās norādīts plašāks rozmarīna atveseļojošo iedarbību spektrs. Tas ir pateicoties lielam daudzumam dzīvībai svarīgo vielu, tai skaitā antioksidantiem – fenolskābēm, polifenoliem un flavonoīdiem, karnozīnskābēm un rozmarīna skābēm.

Karnozīnskābes un rozmarīna skābes nepieciešamas, lai uzturētu muskuļu tonusu. Tās labi tiek cauri ādai kaulu un muskuļu audos, kur kavē iekaisuma procesus. Rozmarīna skābes arī kavē trombocītu salipšanu asinīs un venozo trombu veidošanos, mazina muskuļu spriedzi un sāpes.
Zinātnieki ir noskaidrojuši, ka karnozīnskābes antioksidanta aktivitāte ir divas reizes augstāka nekā zaļās tējas polifenoliem, tokoferoliem (E vitamīns) un C vitamīnam. Karnozīnskābe spēj bloķēt brīvo radikāļu, kuri var bojāt muskuļu audus, iedarbību. Turklāt, šī skābe ļoti labi mijiedarbojās ar D3 vitamīnu, kopā ar kuru tā uztur noturīgu locītavu un skrimšļu struktūru un aizsargā muskuļus.

InflaKors tiek izmantoti divu veidu rozmarīna ekstrakti – ūdenī šķīstošie un taukos šķīstošie ekstrakti, turklāt taukos šķīstošajos ekstraktos ir daudz vairāk karnozīnskābes, bet ūdenī šķīstošajos – vairāk rozmarīna skābes.

Ārstnieciskā dižzirdzene

Ārstnieciskā dižzirdzene (parastā) – medus, ēterisko eļļu un ārstniecības augs. Dižzirdzenes saknēs ir daudz vērtīgo vielu: ēteriskās eļļas, terpēni, kumarīni, flavonoīdi, fitosteroli, saponīni, polisaharīdi. Augs ir bagāts ar neaizvietojamām aminoskābēm – metionīnu, lizīnu, treonīnu, valīnu, izoleicīnu un fenilalanīnu. Tāds bioloģisko aktīvo vielu komplekss padara dižzirdzeni par vērtīgu sastāvdaļu locītavu veselības uzturēšanai, muskuļu audu atjaunošanai un nervu un muskuļu relaksācijai (atslābināšanai).

Lielā nātre

Lielā nātre (lat. Urtiса dioica) – ļoti vērtīgs ārstniecības augs, ko izmanto medicīnā, kosmetoloģijā un pat kulinārijā.

Nātre ne velti tiek uzskatīta par vitamīnu augu. Tās lapas satur flavonoīdus, minerālsāļus, hlorofilu, miecvielas, glikozīdus urtricīnu, organiskās skābes, B, C, K grupas vitamīnus.

Pateicoties hlorofilam nātre atzīta par vienu no labākajām sastāvdaļām, kas veicina kaulu un skrimšļu audu un muskuļu audu atjaunošanos, labi dziedē bojātos audus.

Nātrēs esošās organiskās skābes – skudruskābe un ābolskābe – nomāc arahīda skābes, leikotriēnu un prostaglandīnu, kuri izraisa iekaisuma procesus locītavās un muskuļos, izstrādi organismā.

Augā ir atklāti arī flavonoīdi – izoramnetīns un kvercetīns, kuri uztur locītavu veselību un minerālvielas (silīcija, kalcijs, fosfors, molibdēns), kas nepieciešamas locītavu un skrimšļu struktūras stiprināšanai.

Zīda krizantēma

Zīda krizantēma, vai ķīnas, ieguva nosaukumu no diviem grieķu vārdiem: “hrizos” – “zelta” un “antemos” – “zieds”. Krizantēmas ziedi satur vērtīgus flavonoīdus (luteolīnu, apigenīnu, rutīnu, diosmetīnu) un fenoloskābi (hlorogēnskābe un ferulskābe). Hlorogēnskābe kā dabas antioksidants ir ļoti svarīgs muskuļu audu aizsardzībai pret brīvajiem radikāļiem, to atjaunošanai pēc slodzēm un traumām, turklāt, mazina iekaisuma procesus muskuļos. Kompleksā ar flavonoīdiem uzlabo muskuļu apasiņošanu, nomierina bojātos audus.

Krizantēmas satur arī vitamīnus E, C, A, minerālus kāliju, magniju, fosforu, polisaharīdus un aminoskābes, kas nepieciešanas locītavu un muskuļu barošanai un to struktūras atjaunošanai.

Sastāvs

InflaKors sastāv no: Parastā apiņa ekstrakts 300 mg, parastās dižzirdzenes saknes ekstrakts 100 gr, lielās nātres lapu ekstrakts 50 mg, zāģzobainās bosvēlijas ekstrakts 35 mg, rozmarīna lapu ekstrakts 35 mg, baikāla ķiverenes saknes ekstrakts 15 mg, krizantēmas ekstrakts 4 mg, D3 vitamīns 250 IU (2,5 mg).

Lietošana

Pieaugušajiem pa 1 kapsulai x1 dienā, ēšanas laikā.

Kā iegādāties InflaKors?

Produkcijas iegāde iespējama ar speciālu atlaižu karti.

Atlaižu kartes noformēšana

Lūdzu, uzmanīgi iepazīstieties ar reģistrācijas noteikumiem, ja izmantojat referālo saiti.

  1. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos iestāties Coral Club kompānijā, Jura Serjagas struktūrā, kas kļūst par jūsu rekomendētāju / konsultantu;
  2. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos saņemt no rekomendētāja / konsultanta informāciju par kompānijas produkciju, tās piemērošanas koncepciju un kompānijas darbības principiem latviešu valodā.

Es piekrītu Reģistrācijas forma

Pēc reģistrācijas jums tiks piešķirts atlaižu kartes Nr., kuru pielietojot jums tiks piemērota 20% atlaide (neierebežotā laika periodā) visiem produktiem, iepērkoties kādā no Coral Club veikaliem vai internetā.

Ja vēlaties konsultēties par produktu iegādi vai lietošanu, sazinieties ar kādu no veselības konsultantiem.