YoutubeInstagram

Neatkarīgais izplatītājs coral-club.com

Pēdējo reizi atjaunināts 21.08.2018

Nostiprinošs ķermeņa losjons «NutraFirm»

Nostiprinošs ķermeņa losjons NutraFirm

NutraFirm Body Firming Lotion (5210)

Cena: Pārbaudīt cenu/pieejamību
* Pēc šīs pogas nospiešanas Jūs tiksiet novirzīti uz Koraļļu kluba oficiālo interneta veikalu, kur būs norādīta produkta cena Jūsu reģionā, kā arī tā pieejamība. Produkta cena sākotnēji norādīta bez 20% atlaides.Produkcijas iegāde ar 20% atlaidi

Nostiprinošs ķermeņa losjons losjons ir brīnišķīgs papildinājums mazgājošajai ķermeņa želejai „NutraFirm”. Losjona regulāra lietošana sekmē ādas šūnu vielmaiņas procesu aktivāciju. Tas efektīvi mitrina, baro, tonizē un izlīdzina ādu, novērš celulīta parādīšanos, pasargā no ārējo faktoru negatīvās iedarbības.

Īpašības

Efejas un kastaņa ekstrakti uzlabo asinsriti un limfas atteci, pastiprina mikrocirkulāciju un vielmaiņas procesus, cīnās ar „apelsīna miziņas” efektu.

Centellas ekstrakts uztur ādas tvirtumu un elastīgumu, stimulē šūnu reģenerācijas procesus, stiprina kapilāru sieniņas.

Guarānas ekstraktam piemīt tonizējoša un prettūsku iedarbība, tas sekmē tauku šūnu šķelšanos, lieliski mīkstina un atsvaidzina ādu.

Ehinācijai piemīt antialerģiskas īpašības, kā arī tā paaugstina ādas hidrācijas līmeni.

Alantoīns mitrina ādu, stimulē šūnu atjaunošanos, palīdz ādai pielāgoties pie apkārtējās vides izmaiņām.

Sastāvs

Alvejas želeja, Āzijas centellas ekstrakts, purpura ehinācejas ekstrakts, saldo mandeļu eļļa, saulespuķu eļļa, hialuronskābe, alantoīns, efejas un kastaņa ekstrakti, guarānas ekstrakts, kosas ekstrakts, E un A vitamīni, papildus sastāvdaļas.

Kā iegādāties produkciju?

Produkcijas iegāde iespējama ar speciālu atlaižu karti.

Atlaižu kartes noformēšana

Lūdzu, uzmanīgi iepazīstieties ar reģistrācijas noteikumiem, ja izmantojat referālo saiti.

  1. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos iestāties Coral Club kompānijā, Jura Serjagas struktūrā, kas kļūst par jūsu rekomendētāju / konsultantu;
  2. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos saņemt no rekomendētāja / konsultanta informāciju par kompānijas produkciju, tās piemērošanas koncepciju un kompānijas darbības principiem latviešu valodā.

Es piekrītu Reģistrācijas forma

Pēc reģistrācijas jums tiks piešķirts atlaižu kartes Nr., kuru pielietojot jums tiks piemērota 20% atlaide (neierobežotā laika periodā) visiem produktiem, iepērkoties kādā no Coral Club veikaliem vai internetā.

Ja vēlaties konsultēties par produktu iegādi vai lietošanu, sazinieties ar kādu no veselības konsultantiem.

error: Alert: Content is protected !!