Pievienojies youtube kanālamPievienojies intagram kanālam

Neatkarīgais izplatītājs
Coral Club

Pēdējo reizi atjaunināts 11.07.2021

Alive™ – Mājas uzkopšanas kolekcija

Mājas uzkopšanas līdzekļi Alive

Sadzīves kopšanas līdzekļi Alive™ – tas ir minimums piepūles un laika + 100%-īgs rezultāts, tieši tas, ko prot novērtēt , prasīgas mūsdienīgas saimnieces. Alive™ – tas ir vēl viens kompānijas Coral Club brends – jaunās paaudzes telpu uzkopšanas un veļas mazgāšanas līdzekļi, kuri izceļas ar daudzpusību pielietojumā, ir ekoloģiski, videi draudzīgi un maksimāli ekonomiski izmantošanā.

Tomēr, ar nosauktajām īpašībām ir par maz, lai ieņemtu pienācīgu vietu produktu sortimentā Kompānijā, kura jau vairāk kā 20 gadus praktizē veselības, aktivitātes un ilgdzīvošanas koncepciju.

Coral Club kopšanas līdzekļi radīti tīrības un kārtības uzturēšanai mājās, tie ir saudzīgi ne tikai pret lietām, bet arī pret savu īpašnieku veselību. Alive™ kolekcijā atspoguļotas visjaunākās tehnoloģijas, kuras nodrošina maksimālu drošību tīrošo un mazgājošo līdzekļu izmantošanai mājās.

Mājas uzkopšanas līdzekļi, ko veidojusi pati daba visiem tiem, kas rūpējas ne tikai par šodienu, bet arī par rītdienu. Šajos līdzekļos ir apkopots viss labākais, kas dabā atrodams, un tie dāsni dalās ar mums, palīdzot uzturēt veselīgu ekoloģisko situāciju mājās un uz planētas. Katrā no tiem vajadzīgajā daudzumā ir saglabātas bioloģiski aktīvās vielas no augu izejvielām, kuras nosaka katra produkta tīrītspēju. Pie kam, ražošanā izmantojamās izejvielas tiek pakļautas rūpīgai atlasei un kontrolei, pirms nonāk cehā. Arī pati ražošana ir ekoloģiska un droša. Tās ir jaunākās energotaupīgās iekārtas, inovatīvas tehnoloģijas, stingra kontrole visās ražošanas stadijās un pastāvīgs darbs pie ražošanas procesu un produktu sastāva uzlabošanas.

Mājas uzkopšanas līdzekļu Alive™ priekšrocības

Alive surface careTie ir «zaļās» ķīmijas līdzekļi. Atšķiras ar to, ka sastāvā NAV bīstamu toksisko vielu, tādu kā naftas produkti, borāti, fosfāti, mākslīgie aromatizētāji un krāsvielas. Alive sastāvā ir tikai mīksti ekoloģiskie VAV (virsmaktīvās vielas), organiskās skābes, sārmi, dabīgie citrusaugļu un augu ēterisko eļļu aromatizatori.

Tiem piemīt lieliskas tīrošās un mazgājošās īpašības. Alive līdzekļiem piemīt augsta efektivitāte jebkādas izcelsmes un intensitātes netīrumu likvidēšanā, ieskaitot tauku un kaļķu nosēdumus.

Dishwashing liquidAugstas koncentrācijas līdzekļi. Visa Alive produkcija ir šķidri, granulēti vai pulverveida koncentrāti. Vienai tīrīšanas vai trauku mazgāšanas reizei ir nepieciešams daudz mazāk koncentrāta, nekā izmantojot parastos mazgāšanas līdzekļus, bet iedarbība ir daudz efektīvāka. Tādēļ tie patērējas daudz mazāk, tādējādi ietaupot mūsu laiku un naudu, kas nav mazsvarīgi katrai mājsaimniecībai.

100%-īga sastāvdaļu bioloģiskā sadalīšanās un noārdīšanās. Katra Alive augu sastāvdaļa ļoti īsā laikā noārdās un praktiski 100%-īgi sadalās netoksiskos organiskos savienojumos, kas ir nekaitīgi cilvēkiem un dabai.

Hipoalerģiski. Mājas uzkopšanas līdzekļi ir speciāli izstrādāti cilvēkiem, kas cieš no alerģijām, astmas un paaugstinātas jutības pret ķīmiskām vielām, kas parasti ir mājas un ķermeņa kopšanas līdzekļos. Tie nesausina un nekairina roku ādu.

Alive products for laundryDroši kanalizācijām un septiskajām sistēmām. Visi Alive sadzīves līdzekļi ir bez ķīmiski agresīviem komponentiem, tādēļ tie ir absolūti droši kā kanalizācijām; tā arī privātmāju un vasarnīcu autonomajām septiskajām sistēmām. Modernajās septiskajās tvertnēs, visbiežāk, tiek izmantotas aktīvās baktērijas, kuras pārstrādā atkritumus, un pēc tam izfiltrētais ūdens tiek nopludināts gruntī. Bet šīs baktērijas ir ļoti jūtīgas pret agresīvo vidi. Hlors, fosfāti, naftas pārstrādes produkti, sintētiskie aromatizatori un krāsvielas, parabēni un cita kodīgā ķīmija, iekļūstot sistēmā ar notekūdeņiem, iznīcina aktīvās baktērijas, traucējot vai pilnībā paralizējot attīrīšanas iekārtas darbību.

Ražoti uz jaunākajām iekārtām, kas atšķiras ar augstiem tehniskajiem parametriem:

  • Zems enerģijas patēriņš, precīzi noregulēts automatizēts process.
  • Maz izejvielu atkritumu.
  • Pastāvīga izejvielu materiāla un ražošanas procesu kvalitātes kontrole.
  • Rūpīga augu izejvielu mikrobioloģiskā un fizikāli – ķīmiskā analīze.
  • Augsta iepakojuma materiāla kvalitāte, kas nodrošina produktu ilgstošu glabāšanu.
  • Tiek izmantoti pārstrādāti un pārstrādājami materiāli, kas ļauj saudzēt apkārtējo vidi.

Vairāk informācijas par Alive mājas kopšanas līdzekļiem (krievu valodā).

Kā iegādāties produkciju?

Produkcijas iegāde iespējama ar speciālu atlaižu karti.

Atlaižu kartes noformēšana

Lūdzu, uzmanīgi iepazīstieties ar reģistrācijas noteikumiem, ja izmantojat referālo saiti.Evita Tīdmane

  1. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos iestāties Coral Club kompānijā, Evitas Tīdmanes struktūrā, kas kļūst par jūsu rekomendētāju / konsultantu;
  2. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos saņemt no rekomendētāja / konsultanta informāciju par kompānijas produkciju, tās piemērošanas koncepciju un kompānijas darbības principiem latviešu valodā.

Es piekrītu Reģistrācijas forma

Pēc reģistrācijas jums tiks piešķirts atlaižu kartes Nr., kuru pielietojot jums tiks piemērota 20% atlaide (neierobežotā laika periodā) visiem produktiem, iepērkoties kādā no Coral Club veikaliem vai internetā.

Ja vēlaties konsultēties par produktu iegādi vai lietošanu, sazinieties ar kādu no veselības konsultantiem.

UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEAIZVIETO PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU. KĀ ARĪ, UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEĀRSTĒ.
Green decorative leaf
Back to top
error: Alert: Content is protected !!