Neatkarīgais izplatītājs

coral-club.com
Pēdējo reizi atjaunināts 15.11.2018

Mega Acidofilus

Mega Acidofilus

Mega Acidophilus (1012)

Cena: Pārbaudīt cenu/pieejamību
* Pēc šīs pogas nospiešanas Jūs tiksiet novirzīti uz Koraļļu kluba oficiālo interneta veikalu, kur būs norādīta produkta cena Jūsu reģionā, kā arī tā pieejamība. Produkta cena sākotnēji norādīta bez 20% atlaides.

Pašlaik visā pasaulē dažādu disbakteriozes formu izplatība ir sasniegusi katastrofas mērogu, aptverot vairāk nekā 90% pasaulē dzīvojošo pilngadīgo personu. Ir zināms, ka organisma stāvoklis lielā mērā ir atkarīgs no labas, netraucētas kuņģa un zarnu trakta darbības, savukārt kuņģa-zarnu trakta darbaspējas ir atkarīgas no tajā esošas mikrofloras stāvokļa. Tā ir viena no aizsardzības pamatsistēmām, kas kalpo par aizsargbarjeru dažādu slimību gadījumā. Zarnu trakta mikrofloras līdzsvara atjaunošana ar produktiem, kas satur labvēlīgus mikroorganismus, spēj ievērojami uzlabot pašsajūtu. Tas ir galvenais «Mega Acidofilus» produkta uzdevums.

«Mega Acidofilus» ir veselīgs bifidobaktēriju un laktobaktēriju komplekss, kas normalizē gremošanas procesus un kuņģa-zarnu trakta darbību, nomāc patogēno baktēriju darbību, pasargā organismu no baktēriju vielmaiņas procesu produktu toksiskās ietekmes, novērš vielmaiņas procesa traucējumus.

Īpašības

«Mega Acidofilus» sniegs pozitīvu iedarbību:

 • disbakteriozes un kuņģa-zarnu trakta slimību gadījumā;
 • barības vielu asimilēšanas traucējumu gadījumā;
 • kuņģa un zarnu trakta intoksikācijas gadījumā;
 • alerģisko reakciju gadījumā;
 • meteorisma un aizcietējumu gadījumā.

Aktīvo komponenšu darbība

Cilvēkiem kuņģa-zarnu trakta mikrofloras pamatā ir bifidobaktērijas un laktobaktērijas – 85-90% no visām baktērijām. Bifidobaktēriju un laktobaktēriju darbības rezultātā rodas virkne pozitīvu efektu.

 • Baktērijām ir antibakteriālas īpašības – tiek nomākta patogēno baktēriju un rauga sēnīšu toksiska iedarbība, kā arī tiek nomākta patogēno organismu vairošanās un tiek veicināta labvēlīgo probiotisko baktēriju kultūru augšana.
 • Stimulē imūnsistēmu, interferona, imūnglobulīnu, limfocītu un antivielu sintēzi, kas aktivizē mūsu organisma aizsargspējas.
 • Piedalās B grupas vitamīnu, K un D vitamīnu, pienskābes, folskābes un nikotīnskābes sintēzē un uzsūkšanās procesā, sekmē neaizstājamo aminoskābju veidošanos un labāku kalcija sāļu asimilāciju.
 • Aktīvi piedalās barības vielu uzsūkšanās un sašķelšanās procesā: normalizē barības vielu fermentatīvās sagremošanas procesus, pastiprinot olbaltumvielu un ogļhidrātu hidrolīzi, un izdala kuņģa-zarnu traktā savus metaboliskus enzīmus ilgā laika posmā.
 • Iedarbojas uz organisma lipīdu vielmaiņu, uzlabo tauku sašķelšanu, samazinot holesterīna saturu asinīs un normalizējot lipoproteīnu un fosfolipīdu līmeni.
 • Novērš meteorisma attīstību, regulē zarnu trakta peristaltiku.

Sastāvs

Lactobacillus acidophilus 6 x 108 KVV/g
Bifidobacterium lactis 9 x 108 KVV/g
papildu komponenti

Lietošana

Lietot pa 1 kapsulai 3 reizes dienā, vēlams 20 minūtes pirms ēšanas tukšā dūšā.

Kā iegādāties Mega Acidofilus?

Produkcijas iegāde iespējama ar speciālu atlaižu karti.

Atlaižu kartes noformēšana

Lūdzu, uzmanīgi iepazīstieties ar reģistrācijas noteikumiem, ja izmantojat referālo saiti.

 1. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos iestāties Coral Club kompānijā, Jura Serjagas struktūrā, kas kļūst par jūsu rekomendētāju / konsultantu;
 2. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos saņemt no rekomendētāja / konsultanta informāciju par kompānijas produkciju, tās piemērošanas koncepciju un kompānijas darbības principiem latviešu valodā.

Es piekrītu Reģistrācijas forma

Pēc reģistrācijas jums tiks piešķirts atlaižu kartes Nr., kuru pielietojot jums tiks piemērota 20% atlaide (neierebežotā laika periodā) visiem produktiem, iepērkoties kādā no Coral Club veikaliem vai internetā.

Ja vēlaties konsultēties par produktu iegādi vai lietošanu, sazinieties ar kādu no veselības konsultantiem.