Pievienojies youtube kanālamPievienojies intagram kanālam

Neatkarīgais izplatītājs Coral Club

Pēdējo reizi atjaunināts 01.01.2021

Mitrinošs lūpu balzāms «Lip Therapy»

Mitrinošs lūpu balzāms

Lip Therapy

Cena: Pārbaudīt cenu/pieejamību
* Pēc šīs pogas nospiešanas Jūs tiksiet novirzīti uz Coral Club oficiālo interneta veikalu, kur būs norādīta produkta cena Jūsu reģionā, kā arī tā pieejamība. Produkta cena sākotnēji norādīta bez 20% atlaides.Produkcijas iegāde ar 20% atlaidi

Lūpu balzāmam uz naturālo mitrinātāju bāzes piemīt viegls patīkams aromāts un tekstūra, tas ir piemērots visiem ģimenes locekļiem. Ilgstoši mīkstina un mitrina lūpas, kavē sīku grumbu veidošanos apkārt lūpām, nodrošina aizsardzību pret nelabvēlīgiem laika apstākļiem (vējš un sals).

Aktīvo komponenšu darbība

Žožobas un safloras eļļas un bišu vasks kavē atūdeņošanos, baro un pasargā no vēja un sliktiem laika apstākļiem, nodrošina aizsardzību pret UV stariem.

Kokosa eļļa ļoti viegli un ātri uzsūcas, padarot ādu samtainu un vienlaicīgi veidojot aizsargājošo plēvīti uz lūpām, kavējot to izžūšanu. Kokosa eļļai piemīt antibakteriāla un pretvīrusu aktivitāte.

Eļļas koka eļļa ir bagāta ar vitamīniem, minerāliem un polinepiesātinātām taukskābēm. Eļļa atjauno mitruma līdzsvaru, kā arī lieliski mīkstina lūpu ādu.

Avokado eļļa – „skaistuma eļļa”. Tā ir bagāta ar lecitīnu, A, B, D, E, K, PP vitamīniem, satur taukskābes. Efektīvi mitrina un baro ādu.

Kukuja rieksta eļļa, kas ir ekstrahēta no Havaju rieksta (kas ir rets ar savām mitrinātāja spējām), brīnišķīgi uzsūcas ādā, padarot to samtaināku.

Sastāvs

Žožoba eļļa, bišu vasks, kokosa eļļa, saulespuķu eļļa, eļļas koka eļļa, kakao eļļa, avokado eļļa, rīsu kliju eļļa, piparmētru eļļa, fenheļa eļļa, oktinoksāts, E vitamīns, kukuja rieksta eļļa, papildus sastāvdaļas.

Kā iegādāties Mitrinošs lūpu balzāms «Lip Therapy»?

Produkcijas iegāde iespējama ar speciālu atlaižu karti.

Atlaižu kartes noformēšana

Lūdzu, uzmanīgi iepazīstieties ar reģistrācijas noteikumiem, ja izmantojat referālo saiti.

  1. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos iestāties Coral Club kompānijā, Jura Serjagas struktūrā, kas kļūst par jūsu rekomendētāju / konsultantu;
  2. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos saņemt no rekomendētāja / konsultanta informāciju par kompānijas produkciju, tās piemērošanas koncepciju un kompānijas darbības principiem latviešu valodā.

Es piekrītu Reģistrācijas forma

Pēc reģistrācijas jums tiks piešķirts atlaižu kartes Nr., kuru pielietojot jums tiks piemērota 20% atlaide (neierobežotā laika periodā) visiem produktiem, iepērkoties kādā no Coral Club veikaliem vai internetā.

Ja vēlaties konsultēties par produktu iegādi vai lietošanu, sazinieties ar kādu no veselības konsultantiem.

error: Alert: Content is protected !!