Neatkarīgais izplatītājs

coral-club.com
Pēdējo reizi atjaunināts 20.08.2018

Pēc 30

Pēc 30, 5-hidroksitriptofāns no grifonijas sēklu ekstrakta

Over 30 (17251)

Cena: Pārbaudīt cenu/pieejamību
* Pēc šīs pogas nospiešanas Jūs tiksiet novirzīti uz Koraļļu kluba oficiālo interneta veikalu, kur būs norādīta produkta cena Jūsu reģionā, kā arī tā pieejamība. Produkta cena sākotnēji norādīta bez 20% atlaides.

Kā zināms, pēc 30 gadiem samazinās dažu aminoskābju izstrāde, galvenokārt, arginīna. Tādēļ organismā sākās novecošanās procesi. Produkts “Pēc 30″ kompensē mūsu organisma vajadzību pēc nepieciešamajām aminoskābēm un vitamīniem, tādējādi novēršot priekšlaicīgu novecošanos, normalizējot vielmaiņu un saglabājot jaunību un veselību.

“Pēc 30” īpašības

 • Uztur hormonālo līdzsvaru un normalizē imūnsistēmas funkcijas;
 • Atjauno ādas elastību, kaulaudu struktūru;
 • Uzlabo smadzeņu darbību, fiziskās un seksuālās spējas;
 • Stimulē atmiņas centrus;
 • Stimulē endokrīnās un centrālās nervu sistēmas funkcijas;
 • Stabilizē cukura līmeni asinīs;
 • Stimulē enerģētisko apmaiņu;
 • Stimulē labvēlīgo baktēriju augšanu zarnu traktā;
 • Uzlabo asinsvadu tonusu.

Aktīvo komponenšu darbība

L-arginīns piedalās liekā slāpekļa un olbaltumvielu šlakvielu transportēšanā un izvadīšanā no organisma, nodrošina optimālu slāpekļa līdzsvaru. Attīra aknas un regulē nieru funkciju.

Glutamīns un lizīns ir biosintēzes proteīna celtniecības materiāls. Uzlabo lipīdu un ogļhidrātu apmaiņu organismā.

Citrulīns — aminoskābe, kura nav iekļauta celtniecības olbaltumvielās, arginīna avots. Nostiprina imūnās funkcijas un palielina organisma enerģētisko potenciālu.

L-arginīna alfa ketoglutarāts un piroglutamīnskābe paātrina olbaltumvielu atjaunošanu, palielina insulīna sekrēciju, augšanas hormonu un brīvās aminoskābes.

Alfa liposkābei ir insulīnveidīgas īpašības un uzlabo glikozes uzsūkšanos muskuļos.

Taurīns piedalās lipīdu apmaiņas procesā, ietilpst žults skābes sastāvā, kurš veicina tauku emulgāciju zarnu traktā. Palīdz uzņemt taukos šķīstošos vitamīnus un uztur normālu holesterīna līmeni asinīs.

Magnijs, silīcijs un 5-HTP (5-hidroksitriptofāns no grifonijas sēklu ekstrakta) svarīgi sirds-asinsvadu un nervu sistēmas darbībai. Nodrošina asinsvadu veselību un novērš holesterīna plākšņu veidošanos. Regulē asinsriti. Piemīt antidepresīvā un nomierinoša iedarbība.

C un E vitamīni, un beta-karotīns ir spēcīgākie antioksidanti un aizsargā mūsu organismu no kaitīgajiem ārējās vides faktoriem. Dabas antioksidanti, lai cīnītos ar novecošanos.

Niacīns un nikotīnamīds piedalās tauku, olbaltumvielu, aminoskābju vielmaiņā un audu elpošanā. Kompensē PP vitamīna trūkumu.

Vitamīni B6, B1, B2 un B12, folskābe un pantotēnskābe nodrošina normālu visa organisma darbību, regulē tauku, olbaltumvielu un ogļhidrātu vielmaiņu. Labvēlīgi ietekmē uz kuņģa zarnu traktu un aknu darbību. Aktivizē organismā oksidēšanās-reducēšanās procesus.

Inulīns — dabīgs prebiotiķis: stimulē normālas, zarna trakta, mikrofloras augšanu un pozitīvi ietekmē zarna trakta funkcijas. Nodrošina organismu ar enerģiju.

Fibersol — viegli šķīstošs, šķīstošā diētisko šķiedrvielu avots. Regulē glikozes līmeni asinīs un insulīna izdalīšanos. Samazina “sliktā holesterīna” un triglicerīdu līmeni.

Ābolskābe — viens no svarīgākajiem vielmaiņu starpproduktiem mūsu organismā. Normalizē kuņģa zarnu trakta darbību. Piemīt antioksidanta un antibakteriāla aktivitāte.

Sastāvs

L-arginīns – 1750 mg, glicīns – 1000 mg, L-arginīna alfa ketoglutarāts – 750 mg, L-glutamīns – 500 mg, dabīgs citrusu aromatizētājs, inulīns, vitamīns C – 240 mg, L-citrulīns – 250 mg, L-lizīna hidrohlorīds – 250 mg, skābuma regulētājs ābolskābe, Fibersol 2® (maltodekstrīns no kukurūzas), taurīns-150 mg, piroglutamīnskābe – 100 mg, vitamīns E – 60 mg, magnijs – 22 mg, niacīns -10 mg, pantotēnskābe – 5 mg, 5-HTP (5-hidroksitriptofāns no grifonijas sēklu ekstrakta) – 5 mg, alfa liposkābe – 5 mg, niacīns – 4 mg, vitamīns B6 – 2 mg, vitamīns B6 – 2 mg, vitamīns B2 – 1,7 mg, vitamīns B1 – 1,5 mg, folijskābe – 180 mg, vitamīns B12 – 4mg. Enerģētiskā vērtība 36 kkal.

Lietošana

1 mērkaroti (16g) pulvera izšķīdina pusglāzē ūdens un lietot 1x dienā pēc ēdiena.

Kā iegādāties produkciju?

Produkcijas iegāde iespējama ar speciālu atlaižu karti.

Atlaižu kartes noformēšana

Lūdzu, uzmanīgi iepazīstieties ar reģistrācijas noteikumiem, ja izmantojat referālo saiti.

 1. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos iestāties Coral Club kompānijā, Jura Serjagas struktūrā, kas kļūst par jūsu rekomendētāju / konsultantu;
 2. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos saņemt no rekomendētāja / konsultanta informāciju par kompānijas produkciju, tās piemērošanas koncepciju un kompānijas darbības principiem latviešu valodā.

Es piekrītu Reģistrācijas forma

Pēc reģistrācijas jums tiks piešķirts atlaižu kartes Nr., kuru pielietojot jums tiks piemērota 20% atlaide (neierebežotā laika periodā) visiem produktiem, iepērkoties kādā no Coral Club veikaliem vai internetā.

Ja vēlaties konsultēties par produktu iegādi vai lietošanu, sazinieties ar kādu no veselības konsultantiem.