Neatkarīgais izplatītājs

coral-club.com
Pēdējo reizi atjaunināts 19.01.2018

SuperBerry batoniņš

SuperBerry Bar
Cena: Pārbaudīt cenu/pieejamību
* Pēc šīs pogas nospiešanas Jūs tiksiet novirzīti uz Koraļļu kluba oficiālo interneta veikalu, kur būs norādīta produkta cena Jūsu reģionā, kā arī tā pieejamība. Produkta cena sākotnēji norādīta bez 20% atlaides.

SuperBerry Bar – kompānijas Coral Club piedāvātais batoniņš SuperBerry Bar – ogu bauda un veselības avots dāvās jums enerģijas lādiņu, mundrumu un lielisku noskaņojumu. Palīdzēs uzturēt jūsu imūnsistēmu un nodrošinās ar nepieciešamajiem vitamīniem. Batoniņš  SuperBerry Bar satur tikai augu izcelsmes komponentus, tas nesatur mākslīgās krāsvielas, garšas pastiprinātājus un konservantus. Lieliska ogu garša gan lieliem gan maziem!

Īpašības

  • Batoniņš nodrošina organismu ar enerģiju.
  • Uzlabo gremošanu un vielmaiņu.
  • Stiprina imunitāti un sirds un asinsvadu sistēmu.
  • Piemīt antioksidanta īpašības.

Sastāvs

Indijas rieksti, lina sēklas, zemenes, avenes, brūnie rīsui, dateles.

Lietošana

Rekomendē kā veselīgas pārtikas produktu, kā arī imūnsistēmas un sirds-asinsvadu sistēmas stiprināšanai, kā arī zarnu trakta peristaltikas uzlabošanai.

Ja vēlaties konsultēties par produktu iegādi vai lietošanu, sazinieties ar kādu no veselības konsultantiem.

Kā iegādāties produkciju?

Produkcijas iegāde iespējama ar speciālu atlaižu karti.

Atlaižu kartes noformēšana

Lūdzu, uzmanīgi iepazīstieties ar reģistrācijas noteikumiem, ja izmantojat referālo saiti.

  1. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos iestāties Coral Club kompānijā, Jura Serjagas struktūrā, kas kļūst par jūsu rekomendētāju / konsultantu;
  2. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos saņemt no rekomendētāja / konsultanta informāciju par kompānijas produkciju, tās piemērošanas koncepciju un kompānijas darbības principiem latviešu valodā.

Es piekrītu Reģistrācijas forma

Pēc reģistrācijas jums tiks piešķirts atlaižu kartes Nr., kuru pielietojot jums tiks piemērota 20% atlaide (neierebežotā laika periodā) visiem produktiem, iepērkoties kādā no Coral Club veikaliem vai internetā.

error: Alert: Content is protected !!