Neatkarīgais izplatītājs

coral-club.com

SuperBerry batoniņš

SuperBerry Bar
Cena: Pārbaudīt cenu/pieejamību
* Pēc šīs pogas nospiešanas Jūs tiksiet novirzīti uz Koraļļu kluba oficiālo interneta veikalu, kur būs norādīta produkta cena Jūsu reģionā, kā arī tā pieejamība. Produkta cena sākotnēji norādīta bez 20% atlaides.

SuperBerry Bar – kompānijas Coral Club piedāvātais batoniņš SuperBerry Bar – ogu bauda un veselības avots dāvās jums enerģijas lādiņu, mundrumu un lielisku noskaņojumu. Palīdzēs uzturēt jūsu imūnsistēmu un nodrošinās ar nepieciešamajiem vitamīniem. Batoniņš  SuperBerry Bar satur tikai augu izcelsmes komponentus, tas nesatur mākslīgās krāsvielas, garšas pastiprinātājus un konservantus. Lieliska ogu garša gan lieliem gan maziem!

Īpašības

  • Batoniņš nodrošina organismu ar enerģiju.
  • Uzlabo gremošanu un vielmaiņu.
  • Stiprina imunitāti un sirds un asinsvadu sistēmu.
  • Piemīt antioksidanta īpašības.

Sastāvs

Indijas rieksti, lina sēklas, zemenes, avenes, brūnie rīsui, dateles.

Lietošana

Rekomendē kā veselīgas pārtikas produktu, kā arī imūnsistēmas un sirds-asinsvadu sistēmas stiprināšanai, kā arī zarnu trakta peristaltikas uzlabošanai.

Konsultācijai varat sazināties ar mani.

Kā iegādāties produkciju?

Produkcijas iegāde iespējama ar speciālu atlaižu karti (reģistrācija bez maksas šeit).

Pēc reģistrācijas jums tiks piešķirts atlaižu kartes Nr., kuru pielietojot jums tiks piemērota 20% atlaide (neierebežotā laika periodā) visiem produktiem, iepērkoties kādā no Coral Club veikaliem vai internetā.