Neatkarīgais izplatītājs

coral-club.com
Pēdējo reizi atjaunināts 20.10.2017

SuperSpirulīna Bar ar makadamijas riekstiem

SuperSpirulīna Bar ar makadamijas riekstiem
Cena: Pārbaudīt cenu/pieejamību
* Pēc šīs pogas nospiešanas Jūs tiksiet novirzīti uz Koraļļu kluba oficiālo interneta veikalu, kur būs norādīta produkta cena Jūsu reģionā, kā arī tā pieejamība. Produkta cena sākotnēji norādīta bez 20% atlaides.Produkcijas iegāde ar 20% atlaidi

SuperSpirulīna Bar ar makadamijas riekstiem” – lielisks augstvērtīgs produkts, kas sniedz organismam maksimālu enerģiju, turklāt satur minimālu kaloriju daudzumu. Tas stiprina sirds muskuli un regulē tauku vielmaiņu.

Batoniņš satur tikai augu komponentus. Tas ir lielisks diētisks produkts: nesatur cukuru, mākslīgās krāsvielas, garšas pastiprinātājus un konservantus.

Pārsteidzoša riekstu garša gan pieaugušajiem, gan bērniem!

Īpašības

  • Nodrošina organismu ar enerģiju.
  • Uzlabo zarnu trakta peristaltiku, gremošanu un vielmaiņu.
  • Stiprina imūnsistēmu un sirds un asinsvadu sistēmu.

Sastāvs

Sertificēti bioloģiski ingredienti: Indijas riekstu sviests, dateļu pasta, agave, rīsu proteīns, rozīnes, makadāmijas rieksti 5%, spirulīna 3,4%, linsēklu asni, kvinojas asni, sezama sēklas.

Lietošana

Rekomendē kā veselīgas pārtikas produktu, kā arī imūnsistēmas un sirds-asinsvadu sistēmas stiprināšanai, kā arī zarnu trakta peristaltikas uzlabošanai.

Ja vēlaties konsultēties par produktu iegādi vai lietošanu, sazinieties ar kādu no veselības konsultantiem.

Kā iegādāties produkciju?

Produkcijas iegāde iespējama ar speciālu atlaižu karti.

Atlaižu kartes noformēšana

Lūdzu, uzmanīgi iepazīstieties ar reģistrācijas noteikumiem, ja izmantojat referālo saiti.

  1. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos iestāties Coral Club kompānijā, Jura Serjagas struktūrā, kas kļūst par jūsu rekomendētāju / konsultantu;
  2. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos saņemt no rekomendētāja / konsultanta informāciju par kompānijas produkciju, tās piemērošanas koncepciju un kompānijas darbības principiem latviešu valodā.

Es piekrītu Reģistrācijas forma

Pēc reģistrācijas jums tiks piešķirts atlaižu kartes Nr., kuru pielietojot jums tiks piemērota 20% atlaide (neierebežotā laika periodā) visiem produktiem, iepērkoties kādā no Coral Club veikaliem vai internetā.

error: Alert: Content is protected !!