Neatkarīgais izplatītājs

coral-club.com
Pēdējo reizi atjaunināts 21.08.2018

Tonizējošs losjons visiem ādas tipiem

Tonizējošs losjons visiem ādas tipiem, ananāsa ekstrakts, ikdienas ādas kopšana

Skin therapy mist (5155)

Cena: Pārbaudīt cenu/pieejamību
* Pēc šīs pogas nospiešanas Jūs tiksiet novirzīti uz Koraļļu kluba oficiālo interneta veikalu, kur būs norādīta produkta cena Jūsu reģionā, kā arī tā pieejamība. Produkta cena sākotnēji norādīta bez 20% atlaides.

Losjons sastāv no rūpīgi atlasītām sastāvdaļām, kuras nodrošina komplekso iedarbību, piešķir ādai elastīgumu un svaigumu, mitrina un baro to, uzlabo tās ārējo izskatu.

Aktīvo komponenšu darbība

Vīnogu un citrona ekstrakti, pateicoties savām antioksidantu īpašībām, pasargā ādu no apkārtējās vides nelabvēlīgās ietekmes, novērš tās priekšlaicīgu novecošanos.

Mandarīna un apelsīna eļļas – lieliski tonizējoši līdzekļi, aktivizē apmaiņas procesus, stiprina kapilāru sieniņas, noņem nogurumu un saspringumu.

Ananāsa ekstrakts satur bromelaīnu, kas aktīvi noārda ādas virsējo raga slāni, novērš kairinājumu, ekstraktam piemīt pretiekaisuma un mitrinoša iedarbība.

Sojas pupiņu olbaltumvielas paaugstina ādas elastību, piparmētra nomierina un atsvaidzina ādu.

Reiši sēne neitralizē brīvos radikāļus, nodrošina antialerģisko iedarbību, paātrina šūnu reģenerāciju, piesātina ādu ar mitrumu, atgriežot tai jaunību un mirdzumu.

Sastāvs

Ūdens, alvejas želeja, vīnogu ekstrakts, citrona ekstrakts, ananāsa ekstrakts, pasifloras ekstrakts, reiši sēnes ekstrakts, piparmētru ekstrakts, kliņģerīšu ekstrakts, sojas pupiņu olbaltumvielas, sorbīts, mandarīna eļļa, apelsīna eļļa, papildus ingredienti.

Kā iegādāties produkciju?

Produkcijas iegāde iespējama ar speciālu atlaižu karti (reģistrācija bez maksas šeit).

Pēc reģistrācijas jums tiks piešķirts atlaižu kartes Nr., kuru pielietojot jums tiks piemērota 20% atlaide (neierebežotā laika periodā) visiem produktiem, iepērkoties kādā no Coral Club veikaliem vai internetā.

Konsultācijai varat sazināties ar mani.