YoutubeInstagram

Neatkarīgais izplatītājs coral-club.com

Pēdējo reizi atjaunināts 28.11.2018

Vannas sāls ar mikrohidrīnu

Vannas sāls ar mikrohidrīnu

Bath Salts with Мicrohydrin (5185)

Cena: Pārbaudīt cenu/pieejamību
* Pēc šīs pogas nospiešanas Jūs tiksiet novirzīti uz Koraļļu kluba oficiālo interneta veikalu, kur būs norādīta produkta cena Jūsu reģionā, kā arī tā pieejamība. Produkta cena sākotnēji norādīta bez 20% atlaides.Produkcijas iegāde ar 20% atlaidi

Vannas sāls ūdeni padara atsvaidzinošu un mīkstu. Nāves jūras sāļu un mikrohidrīna ārstnieciskās īpašības veicina ādas atjaunošanos. Liekot šo sāli notiek poru atvēršanās, kas atvieglo vērtīgo vielu iekļūšanu dziļākajos ādas slāņos un paātrina toksīnu un šlakvielu izvadīšanu.

Vannas sāls īpašības

Vannas ar jūras sāli nodrošina reģenerējošu un stimulējošu iedarbību uz ādu, bagātina to ar mikro- un makroelementiem; pateicoties kuriem tiek uzturēts nepieciešamais ādas šūnu ūdens līdzsvars, kā arī uzlabojas tās tvirtums un elastība. Sālim piemīt antiseptiska un pretstresa darbība, kā arī sāls kavē celulīta veidošanos, jo tiek stimulēti asinsrites procesi un limfas attece.

Citrusaugļu un lavandas ēteriskās eļļas piešķir sālim patīkamu un izsmalcinātu aromātu, labvēlīgi ietekmē psihisko veselību un emocionālo noskaņojumu, sekmē muskuļu relaksāciju. Sniedz antiseptisku un pretiekaisuma efektu, stimulē ādas šūnu reģenerācijas procesus.

Mikrohidrīns nodrošina drošu aizsardzību pret brīvajiem radikāļiem un novērš priekšlaicīgu novecošanos, piesātinot ādas šūnas ar skābekli, uzlabo šūnu barošanu un elpošanu, noņem muskuļu spriedzi.

Sastāvs

Nātrija seskvikarbonāts, magnija sulfāts, nātrija hlorīds, nātrija bikarbonāts, greipfrūta, mandarīna ēteriskās eļļas, mikrohidrīns, lavandas ēteriskā eļļa, ciklometikons, C vitamīns.

Kā iegādāties Vannas sāls ar mikrohidrīnu?

Produkcijas iegāde iespējama ar speciālu atlaižu karti.

Atlaižu kartes noformēšana

Lūdzu, uzmanīgi iepazīstieties ar reģistrācijas noteikumiem, ja izmantojat referālo saiti.

  1. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos iestāties Coral Club kompānijā, Jura Serjagas struktūrā, kas kļūst par jūsu rekomendētāju / konsultantu;
  2. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos saņemt no rekomendētāja / konsultanta informāciju par kompānijas produkciju, tās piemērošanas koncepciju un kompānijas darbības principiem latviešu valodā.

Es piekrītu Reģistrācijas forma

Pēc reģistrācijas jums tiks piešķirts atlaižu kartes Nr., kuru pielietojot jums tiks piemērota 20% atlaide (neierobežotā laika periodā) visiem produktiem, iepērkoties kādā no Coral Club veikaliem vai internetā.

Ja vēlaties konsultēties par produktu iegādi vai lietošanu, sazinieties ar kādu no veselības konsultantiem.

error: Alert: Content is protected !!