Neatkarīgais izplatītājs

coral-club.com
Pēdējo reizi atjaunināts 16.01.2018

Vegan Shake Tropu Augļi

Vegan Shake Tropu Augļi
Cena: Pārbaudīt cenu/pieejamību
* Pēc šīs pogas nospiešanas Jūs tiksiet novirzīti uz Koraļļu kluba oficiālo interneta veikalu, kur būs norādīta produkta cena Jūsu reģionā, kā arī tā pieejamība. Produkta cena sākotnēji norādīta bez 20% atlaides.Produkcijas iegāde ar 20% atlaidi

“Vegan Shake Tropu Augļi” – viegls, laktozi nesaturošs kokteilis ar atspirdzinošu aromātu un sulīgu augļu garšu, kas ne tikai iepriecinās jūs ar brīnišķīgu garšu, bet arī parūpēsies par jūsu veselību. Kokteilis, uz augu olbaltumvielu bāzes, palīdzēs normalizēt svaru, vielmaiņu un organisma vispārējo stāvokli. Veselīgas diētas nepieciešama sastāvdaļa.

Īpašības

  • Uzlabo gremošanu un nodrošina organismu ar enerģiju;
  • Normalizē holesterīna un cukura līmeni asinīs;
  • Novērš aterosklerozes attīstību un pasargā sirdi un asinsvadus;
  • Normalizē vielmaiņu, piemīt vispārspēcinoša iedarbība;
  • Kopumā produkts spēcina imunitāti un paaugstina organisma enerģētisko līdzsvaru.

Aktīvo komponenšu darbība

Kokteiļa “Vegan Shake Tropu Augļi” pamatā ir rīsu, zirņu un lucernas proteīni. Tie viegli asimilējas un palielina organisma enerģētisko potenciālu. Bez tam, rīsi, zirņi un lucerna nodrošina mūsu organismu ar nepieciešamajiem vitamīniem, aminoskābēm, mikro- un makroelementiem. Normalizē lipīdu un holesterīna apmaiņu. Uzlabo gremošanu, novērš priekšlaicīgas novecošanās procesus.

Spirulīna nodrošina produkta detoksikācijas īpašības: hlorofils efektīvi izvada toksiskās vielas. Spirulīnas taukskābes regulē tauku apmaiņu.

Mango un ananāss padara kokteiļa garšu izsmalcinātu, bagātina ar vērtīgiem vitamīniem. Normalizē kuņģa – zarnu trakta darbību un vielmaiņu. Mango augļu šķiedrvielas veicina holesterīna izvadīšanu, bet ananāss palīdz sašķelt un izvadīt liekos taukus.

Sastāvs

Kanādas dzelteno zirņu olbaltumvielas 13.86 g, brūno rīsu olbaltumvielas 8.09 g, spirulīna 174,08 mg, lucernas sulas ekstrakts 162.13 mg, mango, ananāss, papildu komponenti.

Lietošana

Kā bioloģiski aktīvu uztura bagātinātāju – flavonīdu, karotinoīdu un hlorofila avots.

Vienu reizi dienā kā ēdienreizi, iepriekš izšķīdinot 1 mērkaroti (38g) maisījuma vēsā ūdenī, rūpīgi samaisot.

Ja vēlaties konsultēties par produktu iegādi vai lietošanu, sazinieties ar kādu no veselības konsultantiem.

Kā iegādāties produkciju?

Produkcijas iegāde iespējama ar speciālu atlaižu karti.

Atlaižu kartes noformēšana

Lūdzu, uzmanīgi iepazīstieties ar reģistrācijas noteikumiem, ja izmantojat referālo saiti.

  1. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos iestāties Coral Club kompānijā, Jura Serjagas struktūrā, kas kļūst par jūsu rekomendētāju / konsultantu;
  2. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos saņemt no rekomendētāja / konsultanta informāciju par kompānijas produkciju, tās piemērošanas koncepciju un kompānijas darbības principiem latviešu valodā.

Es piekrītu Reģistrācijas forma

Pēc reģistrācijas jums tiks piešķirts atlaižu kartes Nr., kuru pielietojot jums tiks piemērota 20% atlaide (neierebežotā laika periodā) visiem produktiem, iepērkoties kādā no Coral Club veikaliem vai internetā.

error: Alert: Content is protected !!