Neatkarīgais izplatītājs

coral-club.com

Zobu pulveris «Mikrobraits»

Zobu pulveris Mikrobraits

MicroBrite with Microhydrin (5180)

Cena: Pārbaudīt cenu/pieejamību
* Pēc šīs pogas nospiešanas Jūs tiksiet novirzīti uz Koraļļu kluba oficiālo interneta veikalu, kur būs norādīta produkta cena Jūsu reģionā, kā arī tā pieejamība. Produkta cena sākotnēji norādīta bez 20% atlaides.

Zobu pulveris «Mikrobraits» ar atsvaidzinošu piparmētru garšu – pirmais pasaulē zobu pulveris ar antioksidatīvām īpašībām, balina zobus, neizmantojot rupjas abrazīvas daļiņas.

Īpašības

  • Mikrohidrīns atjauno pH līdzsvaru mutes dobumā, kavē zobu aplikuma un zobakmens veidošanos, kā arī traucē nepatīkamas smakas rašanos.
  • Ksilīts novērš kariesa attīstību. Tas aktivizē remineralizācijas procesu, nomāc patogēnas mikrofloras attīstību, kas izraisa kariesu un smaganu slimības.
  • Alveja novērš atklātu zobu sakņu un smaganu kairinājumu un iekaisumu, sekmē to atveseļošanos.
  • Mentols, nodrošina pretsāpju, baktericīdu un vieglu atvēsinošu efektu, nomierinot bojājuma vietu, uzlabo asinsriti smaganās, uz ilgu laiku atsvaidzina elpu.

Sastāvs

Kalcija karbonāts, nātrija karbonāts, magnija karbonāts, ksilīts, mikrohidrīns, kālija fosfāts, piparmētru eļļa, silīcija dioksīds, alvejas želeja, kilaja, nātrija algināts, mentols, glicīns, kālija benzoāts.

Stomatoloģija: Mikrobraits

Kā iegādāties Zobu pulveris Mikrobraits?

Produkcijas iegāde iespējama ar speciālu atlaižu karti (reģistrācija bez maksas šeit).

Pēc reģistrācijas jums tiks piešķirts atlaižu kartes Nr., kuru pielietojot jums tiks piemērota 20% atlaide (neierebežotā laika periodā) visiem produktiem, iepērkoties kādā no Coral Club veikaliem vai internetā.

Konsultācijai varat sazināties ar mani.