Neatkarīgais izplatītājs

coral-club.com

Dušas želeja «NutraFirm»

Dušas želeja NutraFirm, efejas ekstrakts

NutraFirm Moisturizing body wash (5205)

Cena: Pārbaudīt cenu/pieejamību
* Pēc šīs pogas nospiešanas Jūs tiksiet novirzīti uz Koraļļu kluba oficiālo interneta veikalu, kur būs norādīta produkta cena Jūsu reģionā, kā arī tā pieejamība. Produkta cena sākotnēji norādīta bez 20% atlaides.

Dušas želeja «NutraFirm» satur alveju un citus augu ekstraktus, kuri noņem noguruma un saspringuma sajūtu, tonizē ādu, aktivizē asinsriti.

Īpašības

Kastaņa augļu ekstraktu izmato daudzos pretcelulīta līdzekļos. Tas tonizējoši iedarbojas uz kapilāriem, stiprina asinsvadu sieniņas, stimulē asinsriti, uzlabo šūnas vielmaiņas procesus. Tam piemīt pretiekaisuma efekts, kastaņa augļu ekstrakts kavē trombu veidošanos un šķidruma aizturi audos.

Efejas ekstrakts ir slavens ar savām antibakteriālām īpašībām. Atslābina un noņem saspringumu.

Kumelītes un kliņģerītes nodrošina antibakteriālu un nomierinošu iedarbību.

Arnikas ekstrakts uzlabo asins mikrocirkulāciju un ādas barošanu, mazina tūskas, likvidē apsārtumu un kairinājumu, mazina nogurumu un muskuļu pārmērīgu sasprindzinājumu.

Sastāvs

Alvejas želeja, glicerīns, pantenols, efejas ekstrakts, zirgkastaņa ekstrakts, kumelīšu ekstrakts, kliņģerīšu ekstrakts, arnikas ekstrakts, E vitamīns, papildus sastāvdaļas.

Kā iegādāties produkciju?

Produkcijas iegāde iespējama ar speciālu atlaižu karti (reģistrācija bez maksas šeit).

Pēc reģistrācijas jums tiks piešķirts atlaižu kartes Nr., kuru pielietojot jums tiks piemērota 20% atlaide (neierebežotā laika periodā) visiem produktiem, iepērkoties kādā no Coral Club veikaliem vai internetā.

Konsultācijai varat sazināties ar mani.