Neatkarīgais izplatītājs

coral-club.com

Super Flora

Super Flora probiotiķis, zarnu trakta mikrofloras

Super-Flora (2122)

Cena: Pārbaudīt cenu/pieejamību
* Pēc šīs pogas nospiešanas Jūs tiksiet novirzīti uz Koraļļu kluba oficiālo interneta veikalu, kur būs norādīta produkta cena Jūsu reģionā, kā arī tā pieejamība. Produkta cena sākotnēji norādīta bez 20% atlaides.

«Super Flora» – augstas efektivitātes simbiotiķis, kas satur sabalansētu probiotiķu kombināciju (Bifidobacterium longum un Lactobacillus acidophilus) un prebiotiķi (inulīnu), kas nodrošina zarnu trakta mikrofloras veiksmīgu atveseļošanu. Lakto- un bifidobaktēriju attiecības atbilst pārtikas sistēmas īpašībām, bet inulīna klātbūtne paaugstina probiotiķu efektivitāti un galvenais, veicina paša organisma mikrofloras augšanu.

“Super Flora” īpašības

  • Atjauno zarnu trakta veselu mikrofloru
  • Kavē disbakteriozes, meteorisma, smaguma sajūtas kuņģī attīstību
  • Uzlabo vielmaiņu un gremošanu
  • Veicina labo vielu un barības vielu uzsūkšanos
  • Veicina savas, veselas zarnu trakta mikrofloras attīstību
  • Iesaka pie saindēšanās ar pārtiku vai alerģijas, zarnu trakta infekcijām

Aktīvo komponenšu darbība

Inulīns

Pazīstams augu izcelsmes prebiotiķis, ir kuņģa un zarnu traktam nepieciešamo pārtikas šķiedru avots. Inulīns stimulē derīgo baktēriju augšanu resnajā zarnā, atveseļojot mikrofloru. Turklāt, inulīns – labs sorbents, kas uzlabo zarnu trakta peristaltiku, veicina toksīnu izvadi.

Probiotiķi (bifido un laktobaktērijas)

Derīgie mikroorganismi, nomāc patogēnās baktērijas kuņģa un zarnu traktā, atjauno veselas mikrofloras līdzsvaru. Uzlabo gremošanu un vielmaiņu, piedalās vitamīnu un fermentu sintēzē, kas nepieciešami kvalitatīvai pārtikas uzņemšanai. Novērš pārtikas alerģijas un intoksikāciju, paaugstina organisma izturību, izstrādā imūnās aizsardzības faktorus.

Sastāvs

Bifidobacterium longum 3×109, inulīns 25 mg, Lactobacillus acidophilus 2×109.

Lietošana

Pieaugušajiem pa 1 kapsulai 2 reizes dienā, vēlams pirms ēšanas tukšā dūšā.

Produkcijas iegāde

Produkcijas iegāde iespējama ar speciālu atlaižu karti (reģistrācija bez maksas šeit).

Pēc reģistrācijas jums tiks piešķirts atlaižu kartes Nr., kuru nosaucot jums tiks piemērota 20% atlaide (neierebežotā laika periodā) visiem produktiem, iepērkoties kādā no Coral Club veikaliem vai internetā.

Coral Club veikalu tīklu karte pieejama šeit.

Konsultācijai varat sazināties ar mani.