Neatkarīgais izplatītājs

coral-club.com

SuperSpirulīna Bar ar makadamijas riekstiem

SuperSpirulīna Bar ar makadamijas riekstiem
Cena: Pārbaudīt cenu/pieejamību
* Pēc šīs pogas nospiešanas Jūs tiksiet novirzīti uz Koraļļu kluba oficiālo interneta veikalu, kur būs norādīta produkta cena Jūsu reģionā, kā arī tā pieejamība. Produkta cena sākotnēji norādīta bez 20% atlaides.

SuperSpirulīna Bar ar makadamijas riekstiem” – lielisks augstvērtīgs produkts, kas sniedz organismam maksimālu enerģiju, turklāt satur minimālu kaloriju daudzumu. Tas stiprina sirds muskuli un regulē tauku vielmaiņu.

Batoniņš satur tikai augu komponentus. Tas ir lielisks diētisks produkts: nesatur cukuru, mākslīgās krāsvielas, garšas pastiprinātājus un konservantus.

Pārsteidzoša riekstu garša gan pieaugušajiem, gan bērniem!

Īpašības

  • Nodrošina organismu ar enerģiju.
  • Uzlabo zarnu trakta peristaltiku, gremošanu un vielmaiņu.
  • Stiprina imūnsistēmu un sirds un asinsvadu sistēmu.

Sastāvs

Sertificēti bioloģiski ingredienti: Indijas riekstu sviests, dateļu pasta, agave, rīsu proteīns, rozīnes, makadāmijas rieksti 5%, spirulīna 3,4%, linsēklu asni, kvinojas asni, sezama sēklas.

Lietošana

Rekomendē kā veselīgas pārtikas produktu, kā arī imūnsistēmas un sirds-asinsvadu sistēmas stiprināšanai, kā arī zarnu trakta peristaltikas uzlabošanai.

Konsultācijai varat sazināties ar mani.

Kā iegādāties produkciju?

Produkcijas iegāde iespējama ar speciālu atlaižu karti (reģistrācija bez maksas šeit).

Pēc reģistrācijas jums tiks piešķirts atlaižu kartes Nr., kuru pielietojot jums tiks piemērota 20% atlaide (neierebežotā laika periodā) visiem produktiem, iepērkoties kādā no Coral Club veikaliem vai internetā.