YoutubeInstagram

Neatkarīgais izplatītājs coral-club.com

Padzirdīt organismu

Dzīvs ūdensŪdens ir visas dzīvības avots uz šīs planētas. Kvalitatīvs ūdens – tas ir fundamentāls pamats veselības nostiprināšanai un atjaunošanai. Ūdens ir nepieciešams katrai mūsu organisma šūnai visas dzīves garumā.

Bērniņš piedzimstot 90 % sastāv no ūdens, pieaudzis cilvēks − 70%. Cilvēka intelekta vadības centrs – galvas smadzenes 90% sastāv no ūdens un tās ir ļoti jūtīgas pret atūdeņošanos. Ar gadiem ūdens saturs organismā samazinās līdz 60-65%. Līdz ar to varam secināt, ka cilvēka novecošanās saistīta ar izžūšanu − ūdens zudumu organismā gan ārīgi gan iekšķīgi visā starpšūnu šķidrumā.

Ūdens šļakatasŪdens patēriņa fizioloģiskā norma ir 30-40 ml uz vienu cilvēka masas kilogramu diennaktī. Ūdens nozīme mūsu dzīvē ir ļoti milzīga, ņemot vērā to, ka visi metaboliskie procesi organismā notiek tieši pateicoties ūdenim. Asinis, limfa, starpšūnu šķidrums, siekalas, sviedri, kuņģa sula, žults, urīns – tas viss ir ūdens ar tajā izšķīdušiem minerālsāļiem. Pastāvīga šķidruma apmaiņa, tāpat kā pastāvīga sāļu koncentrācija to sastāvā, notur ūdens-sāls līdzsvaru organisma iekšējā vidē, nodrošina derīgo vielu piegādi visām šūnām, palielina enerģijas rezerves, palīdz ātri izvadīt organisma darbības rezultātā radušos blakusproduktus un paātrina organisma atjaunošanos.

Sieviete ar ūdens glāzi rokās, padzirdīt organismuPadzirdīt katru organisma šūnu un stabilizēt visas fizioloģisko procesu darbības spēj tikai ūdens, kura struktūra ir tuva iekš-šūnu struktūrai. Kafija, tēja, sulas, gāzēti dzērieni vai alkoholiskie dzērieni nevar aizvietot ūdeni, ņemot vērā to, ka tajos ir dažādas aromātiskas vielas, krāsvielas, dažādas piedevas. Tie lielākoties izraisa organisma atūdeņošanos nevis veicina ūdens uzsūkšanos. Pirmās atūdeņošanās pazīmes – pastāvīgas slāpes, nogurums, pulsa samazināšanās, paaugstināta ķermeņa temperatūra, neregulāra sirdsdarbība, sāpes muskuļos un locītavās, ādas sausums, matu un nagu bojājumi.

Ūdens glāzeTieši tādēļ pietiekošā daudzumā lietots kvalitatīvs dzīvs ūdens ir viens no galvenajiem organisma funkcionēšanas nosacījumiem un veselības uzturēšanas un atjaunošanas pamatelementiem! Tikt galā ar šo uzdevumu mums palīdz dabiskā koraļļu minerālvielu kompozīcija „Coral-Mine”, kura uzlabo gandrīz visas ūdens fizikāli-ķīmiskās īpašības, papildina ūdeni ar minerālsāļu kompleksu, kas nepieciešams dzīvībai svarīgu orgānu un sistēmu darbībai, normalizē skābju-sārmu (pH) līdzsvaru un atveseļo organismu.

Dzīvs ūdens – Coral-Mine prezentācija

Lasiet arī dzīva ūdens īpašības.

VESELĪBAS KONCEPCIJAS SOLIS Nr.1

Padzirdīt organismu. Veicam sākotnējo organisma attīrīšanu ar dzīvu ūdeni. Tas nozīmē – iemācāmies dzert pareizu ūdeni, pareizā daudzumā, KATRU DIENU.

Ūdens dzeršanas nosacījumi:

  1. Fizioloģiskā ūdens patēriņam norma ir 30 ml uz vienu cilvēka masas kilogramu diennaktī.
  2. Ūdens daudzumu līdz dienas normai palielinām pamazām (īpaši lēnām sākt tiem, kas pirms tam ūdeni lietojuši maz)! Sākam ar 2-3 glāzēm dienā un skatāmies kā uzvedās nieres. Ja tās ir netīras, sākumā iespējama ūdens aizture organismā.
  3. Dzert tukšā dūšā (ne vēlāk kā 20 minūtes pirms ēšanas un ne ātrāk kā 2-3 stundas pēc ēšanas). Kādēļ? Ūdens organismā uzsūcas no zarnām. Ja kuņģī ir kaut viens ābols, ūdens līdz zarnām nenonāk līdz tas netiek pārstrādāts. Sārmains ūdens traucē pārtikas pārstrādei, jo neitralizē skābi, kas piedalās gremošanas procesā. Ēšanas laikā labāk nedzert vispār vai arī pavisam nedaudz skābus dzērienus (tēju, morsus…). Tas tādēļ, ka kuņģī ir vieta tikai 350 gramiem pārtikas. Ja vēl virsū uzdzeram 300 ml šķidruma…!
  4. Starp ēdienreizēm uzkost nav veselīgi, jo vismaz 3 x dienā kuņģim jābūt tukšam, kas dod iespēju uzņemt ūdeni, izskalot zarnas un atļaut kuņģim atpūsties.
  5. Vislabāk ūdeni uzglabāt stikla traukā, kuru apsegt ar dvielīti (dzīvs ūdens ilgi neuzturas, tādēļ izdzert vēlams dienas laikā).

Ūdens pagatavošana

Ielikt 1 paciņu Coral-Mine 1,5 l dzeramā ūdens. Ļaut pastāvēt 5 minūtes, samaisīt (maisīšanai nelietot metāla priekšmetu tikai koka, plastmasas vai stikla) un jūs iegūstat minerālvielām bagātu ūdeni ar brīnumainām īpašībām !

Detalizētu ūdens pagatavošanas instrukciju lasiet šeit.

No kādiem dzērieniem jāizvairās?

Jebkādi nedabīgi saldināti dzērieni (sulas pakās, Coca Cola utt.), šķīstošā kafija, tējas no paciņām (tajās ir ķīmiskas krāsvielas), gāzēti minerālūdeņi.

Lasīt tālāk – veselības koncepcijas otrais solis: attīrīt organismu.

Kā iegādāties produkciju?

Produkcijas iegāde iespējama ar speciālu atlaižu karti.

Atlaižu kartes noformēšana

Lūdzu, uzmanīgi iepazīstieties ar reģistrācijas noteikumiem, ja izmantojat referālo saiti.

  1. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos iestāties Coral Club kompānijā, Jura Serjagas struktūrā, kas kļūst par jūsu rekomendētāju / konsultantu;
  2. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos saņemt no rekomendētāja / konsultanta informāciju par kompānijas produkciju, tās piemērošanas koncepciju un kompānijas darbības principiem latviešu valodā.

Es piekrītu Reģistrācijas forma

Pēc reģistrācijas jums tiks piešķirts atlaižu kartes Nr., kuru pielietojot jums tiks piemērota 20% atlaide (neierobežotā laika periodā) visiem produktiem, iepērkoties kādā no Coral Club veikaliem vai internetā.

Ja vēlaties konsultēties par produktu iegādi vai lietošanu, sazinieties ar kādu no veselības konsultantiem.

error: Alert: Content is protected !!