Programma 2 Kolo-Vada Plus

Program 2 Colo-Vada Plus

Programma 2 Kolo-Vada Plus, organisma attīrīšanas programma

“Programma 2 Kolo-Vada Plus” ir organisma attīrīšanas programma, kura paredzēta 14 dienām un ietver sevī 3 posmus, kas ļauj maksimāli paaugstināt šlakvielu izvadīšanas procesu, uzlabot kuņģa zarnu trakta darbību un saglabāt labo kuņģa zarnu trakta mikrofloru.

BRĪDINĀJUMS: Kolo-Vada Plus programmu nedrīkst lietot bērni, kuri nav sasnieguši 14 gadu vecumu, grūtnieces un sievietes kuras baro ar krūti, cilvēki kuriem ir nierakmeņi un žultsakmeņi.

Programmu nav ieteicams lietot cilvēkiem, kuri pirms tam nav sagatavojuši organismu, jo organisms sākumā ir jāsagatavo.

Īpašības

Programma 2 Kolo-Vada Plus sniedz organismam sekojošu labvēlīgu iedarbību:

 • Detoksikāciju;
 • Vēdera mīkstinošu iedarbību;
 • Antiparazitāru, pretmikrobu iedarbību;
 • Stimulē zarnu trakta peristaltiku;
 • Normalizē kuņģa zarnu trakta mikrofloru un gremošanu;
 • Stiprina organismu un nodrošina antioksidantu iedarbību;
 • Uztur vitamīnu un minerālvielu līdzsvaru programmas laikā;
 • Gremošanas, urīnizvades, elpošanas un limfātiskās sistēmas darbības uzlabošanos;
 • Darba spēju un vitalitātes paaugstināšanos;
 • Ādas stāvokļa uzlabošanos.

Dzeršanas režīms organisma attīrīšanas laikā

Koral-Main Organisma attīrīšanas laikā ir nepieciešams patērēt pietiekamu ūdens daudzumu. Tas ir priekšnoteikums visu veidu attīrīšanām. Gandrīz visas problēmas, kas cilvēkiem rodas gan attīrīšanās laikā, gan ikdienā, ir saistītas ar ūdens trūkumu, kas izpaužas kā intoksikācija, vēdera aizcietējumi, attīrīšanās krīzes utt. Slodze krīt uz organisma izvades sistēmām, kas ir ūdens balansa regulatori: limfātisko, urīnceļu, elpošanas, ādas un kuņģa-zarnu trakta sistēmu. Tāpēc visiem attīrīšanas pasākumiem nepieciešams pietiekams ūdens daudzums – no 2 līdz 3 litriem dienā (atkarīgs no ķermeņa masas).

Attīrīšanās efektivitāte ievērojami palielināsies, ja visos posmos, pietiekamā daudzumā tiks patērēts bioloģiski pieejams ūdens (Koral-Main).

Organisma attīrīšana

“Programma 2 Kolo-Vada Plus” mērķis ir organisma un zarnu trakta attīrīšana, bet tā nav specifiska novājēšanas programma. Svara samazināšanās notiek, zarnu traktam atbrīvojoties no zarnu akmeņiem, toksīniem un šlakām un ievērojot četru dienu diētu. Pēc tās pamazām sakārtojas vielmaiņa.

Programmas posmi:

 • Sagatavošanās (7 dienas);
 • Attīrīšanās (4 dienas);
 • Atjaunošanās (3 dienas).

Sagatavošanās posms (7 dienas) no 1. līdz 7. dienai

Šajā posmā organisms tiek sagatavots attīrīšanai, toksīni tiek izvadīti uz resno zarnu. Organisms ir nodrošināts ar barības vielām, un tā darbība normalizējas.

Uztura rekomendācijas

Ieteicams: ievērot diētu, kura sastāv no ūdenī vārītām piezputrām un dārzeņu zupām, svaigiem, sautētiem vai vārītiem dārzeņiem, augļiem un salātiem, vārītām un sautētām zivīm, skābpiena produktiem ar pazeminātu tauku saturu (kefīrs, jogurts). Salātiem ieteicams pievienot sojas mērci vai olīveļļu. Var ēst žāvētus augļus, citronus, svaigas bietes, zaļumus.

Izslēgt vai vismaz maksimāli ierobežot: konservētus un dzīvnieku izcelsmes produktus (gaļa, olas, pienu un piena produktus, putnu), kā arī balto miltu izstrādājumus, kafiju, sāli, cukuru (var lietot zāļu tējas, cukuru aizvietot ar medu, sāli aizvietot ar kaltētiem jūras kāpostiem vai sojas mērci). Tāpat atturēties no produktiem, kuri pastiprina gāzu veidošanos zarnu traktā: vīnogām, āboliem, banāniem, bumbieriem un melonēm, pākšaugiem (pupām, zirņiem, lēcām), kartupeļiem, kāpostiem, redīsiem, rutkiem.

Pilnībā atsakoties no jebkuriem gāzētiem dzērieniem un alkohola!

Lietošana

Katru rītu pamostoties, lēnā garā izdzeram 640 ml silta koraļļu ūdens, un tikai pēc tam dzeram paciņas Nr.1 saturu kopā ar Super Floru pa 1 kapsulai, uzdzerot parastu ūdeni. Šādi atkārtojam gan no rīta, gan vakarā.

Dienas laikā nepieciešams izdzert vismaz 1,5l koraļļu ŪDENS, zāļu tējas, sulas, kopā pat līdz 3l.

Attīrīšanās posms (4 dienas) no 8. līdz 11. dienai

Otrajā posmā notiek zarnu trakta attīrīšanās, pateicoties spēcīgi uzbriedušajam Kolo-Vada Miks pulverim, kurš veido želejveidīgu masu. Šai masai piemīt spēcīga iedarbība ar savu sastāvu sasaistīt lielu daudzumu sastāvējušos zarnu trakta saturu, kā rezultātā fekālās masas viegli izvadās no organisma.

Lietošana

Kokteili no Kolo-Vada Miks pulvera dzeriet četras reizes dienā (ik pēc 3-4 stundām) ar aukstu nesaldinātu sulu vai ūdeni. Pulvera paciņu viss labāk iebēriet šeikerī un pievienojiet aukstu ūdeni vai dabīgu (dzert mākslīgās sulas nav ieteicams, jo tajās ir citronskābe un cukurs vai cukura aizstājēji, kas izraisa organisma saskābšanu) augļu sulu. Nekavējoties sakratiet un izdzeriet, jo pulveris ātri piebriest. Pēc dažām minūtēm uzdzeriet vēl vienu glāzi ūdens pa virsu.

Šajā posmā nevajag lietot nekādus ēdienus, atskaitot sulas, zāļu tējas (bez cukura) un koraļļu ūdeni. Pulveris vēderā sabriedrīs un jūs nejutīsiet bada sajūtu. Starplaikos centieties izdzert vismaz vienu glāzi ūdens.

Ļoti svarīgi lai vēders izietu vismaz 1x dienā. Ja ilgstoši neiziet vēders, var dzert papildus krūkli (Caskara Sagrada), jeb magniju (Coral Magnesium). Ja ir grūti, ir nogurums, var iedzert artišoka tēju (Coral Artichoke – 2 kaps. izber krūzē un aplej ar karstu, bet ne verdošu ūdeni) lai atvieglotu aknas darbību.

Pievienotās tabletes iepakojumā Nr.2 kopā ar Super Floru pa 1 kapsulai izdzert 1h pirms pulverīšu maisījuma no rīta un vakarā, jo pretējā gadījumā visas vērtīgās vielas neuzspēs iesūkties organismā.

Dienas laikā nepieciešams izdzert vismaz 1,5l koraļļu ŪDENS, zāļu tējas, sulas, kopā pat līdz 3l.

Atjaunošanās posms (3 dienas) no 12. līdz 14. dienai

Pēc Kolo-Vada Plus programmas ir nepieciešams, palīdzēt zarnu traktam atjaunoties, jo Kolo-Vada Miks pulverīši satur mālu, kurā ir kaolīns, kas darbojās kā absorbents, uzsūc toksīnus no gremošanas trakta.  Šī unikālā viela spēj absorbēt toksiskās vielas 40 reizes vairāk par savu masu! Kaolīns veicina zarnu traktā sastāvējušos fekālo masu izvadi, uzirdina un atdala no zarnu sieniņām sacietējušās, ar gļotām pārklātās masas.

Pēc kuņģa zarnu trakta attīrīšanas, zarnas spēj uzsūkt visas vielas un vitamīnus daudz labāk un pilnvērtīgāk!

Lai dotu iespēju gremošanas sistēmai pakāpeniski atjaunot normālu darbību, no 12-14 dienai iesakāms uzturā lietot tikai svaigus vai nedaudz kulināri apstrādātus dārzeņus, bet olbaltumvielas saturošus produktus (olas, gaļu u.c.), sākot no 13 dienas, atsākt lietot pakāpeniski ar nelielām porcijām.

Lietošana

No rīta pēc organisma padzirdīšanas ar siltu koraļļu ūdeni, dzeram paciņas Nr.3 saturu kopā ar Super Floru pa 2 kapsulām, gan no rīta, gan vakarā.

Dienas laikā nepieciešams izdzert vismaz 1,5l koraļļu ŪDENS.

Atjaunošanās posms pēc Kolo-Vada Plus programmas

Šūnu uztura programma vienam mēnesim:

 • Koral-Main – turpināt daudz dzert dzīva, sārmaina ūdens, lai par jaunu neuzkrājas toksīni!
 • Ultimate – sabalansēts nepieciešamo vitamīnu un minerālu komplekss vispārīgai organisma stiprināšanai;
 • Super Flora vai Bi-Kurunga – labās baktērijas/probiotiķi, veselīgas zarnu mikrofloras atjaunošanai;
 • Assimilators vai DigestAble – fermenti, kas uzlabo gremošanu un stiprina imunitāti.
 • Spirulīna vai Protiviti – aminoskābes
 • Lecitīns vai/un Omega 3/60 – labās taukskābes

Ja pirms tīrīšanās stāvoklis ir bijis smags, tad šo atjaunošanās posmu nepieciešams lietot ilgāk (2-3 mēnešus)!

Sastāvs

I posms

Pirmajam posmam paredzētas 14 paciņas Nr.1.

Paciņas Nr.1 sastāvs + Super Flora:

 • Altimeits – (1 dzeltena, iegarenas formas tablete) dabisko vitamīnu un mikroelementu komplekss, nodrošina organismu ar barības vielām programmas laikā;
 • Super Flora – (1 kapsula ar krēmkrāsas pulveri) nodrošina normālu zarnu trakta mikrofloru. Katra kapsula satur 1 miljardu Lactobacillus acidophilus bakteriju;
 • C vitamīns (500 mg) – (1 krēmkrāsas, iegarenas formas tablete) antioksidants, aizsargā no infekcijām, nodrošina organisma aizsardzību no attīrīšanas procesa izdalītām toksiskām vielām;
 • Lucerna (Coral Alfalfa) – (2 zaļas kapsulas) nodrošina organismu ar nepieciešamajiem minerāliem, aminoskām, hlorofilu (kuru sauc par saules gaismas krātuvi);
 • Amerikāņu krūklis (Cascara Sagrada) – (1 brūna, iegarenas formas tablete – gaišāka, kā melnā rieksta lapas tablete) dabisks caurejas līdzeklis, pārklāj resnās zarnas sieniņas ar atveseļojošu un nomierinošu eļļu;
 • Zāļu maisījums Nr. 2. – (2 gaiši brūnas ar baltiem lāsumiņiem, iegarenas formas tabletes) ķiploki, sarkanais āboliņš, salmu trigonela, kassija, sarkanā salvija, ķekarveida cimicifuga, kanādas zeltsakne. Šos augus tradicionāli izmanto organisma vispārējai attīrīšanai;
 • Melnā valrieksta lapas (Black Walnut Leaves) – (2 tumši pelēkas, iegarenas formas tabletes) viens no efektīvākiem, dabiskiem līdzekļiem organisma atbrīvošanai no parazītiem. Melnais rieksts bagāts ar mangānu, lieliski veicina žults izdalīšanos un normalizē kuņģa zarnu trakta peristaltiku (gludās muskulatūras ritmisku viļņveidīgu saraušanos).

II posms

Otrajam etapam paredzētas 8 paciņas Nr.2 un 16 paciņas Kolo-Vada Miks pulvera.

Paciņas Nr.2 sastāvs + Super Flora:

 • Altimeits – 1 dzeltena, iegarenas formas tablete;
 • Super Flora – 1 kapsula ar krēmkrāsas pulveri;
 • Vitamīns C (500 mg) – 1 krēmkrāsas, iegarenas formas tablete;
 • Lucerna (Coral Alfalfa) – 2 zaļas, apaļas tabletes;
 • Amerikāņu krūklis (Cascara Sagrada) – 1 brūna, iegarenas formas tablete – gaišāka, kā melnā rieksta lapu tablete;
 • Zāļu maisījums Nr.2. – 1 gaiši brūnas ar baltiem lāsumiņiem, iegarena formas tablete;
 • Melnā valrieksta lapas (Black Walnut Leaves) – 1 tumši pelēkas, iegarena formas tablete.

Kolo-Vada Miks pulvera sastāvs: ceļmala lapu sēklas (6,22 g), kaolīns (5,03 g), citrona miza (0,49 g), lecitīns (0,12 g), žāvētās melnās plūmes (0,1 g), banānu aromatizators (0,02 g), lakricsaknes ekstrats (0,01 g).

III posms

Trešajam posmam paredzētas 6 paciņas Nr.3.

Paciņas Nr.3 sastāvs + Super Flora:

 • Altimeits – 1 dzeltena, iegarenas formas tablete;
 • Super Flora – 2 kapsula ar krēmkrāsas pulveri;
 • Vitamīns C (500 mg) – 1 krēmkrāsas, iegarenas formas tablete;
 • Lucerna (Coral Alfalfa) – 2 zaļas, apaļas tabletes;
 • Amerikāņu krūklis (Cascara Sagrada) – 1 brūna, iegarenas formas tablete;
 • DigestAbles (fermenti) – 1 krēmkrāsas kapsula.

Kolo-Vada Plus programmas autors Dr Alberts Zehrs par organisma attīrīšanas nozīmi (krievu valodā)

Back to top