Neatkarīgais izplatītājs

coral-club.com

Produkcijas iegāde

Nopirkt coral club produkciju

Nopirkt Coral Club produkciju var 41 pasaules valstu tirdzniecības ofisos, kā arī kompānijas oficiālajā Coral Club mājas lapas interneta veikalā ar starptautisko piegādi uz 189 pasaules valstīm.

Lai iegādātos produkciju tirdzniecības ofisos, jeb Coral Club mājas lapas interneta veikalā nav nepieciešams būt kluba biedram. Tomēr kļūstot par kluba biedru, Jūs varēsiet iegādāties produkciju par speciālu kluba cenu -20% no mazumtirdzniecības cenas; un iegūt papildus priekšrocības.

Kluba biedra priekšrocības:

  • Pastāvīga 20% atlaide produkcijas iegādei no mazumtirdzniecības cenas!
  • Premium kluba biedra statuss ļauj saņemt papildus atgriezto 10% atlaidi (Uzkrājot 500 punktus jūsu kluba biedra statuss automātiski mainās uz Premium-patērētāju un iegūstat papildus atgriezto atlaidi 10% apmērā no jūsu pirkumu summas);
  • 5% no katra jūsu uzaicinātā cilvēka pirkuma (Uzaicini draugu Coral Club un saņem 5% no viņa pirkumiem! Iespēja produkciju lietot bezmaksas);
  • Visiem kluba biedriem ir iespēja iegādāties akcijas produkciju;
  • Kluba biedriem ir pieejamas bezmaksas konsultācijas (personīgais konsultants) !!!

Atlaižu kartes noformēšana

Lai reģistrētos, izvēlieties kādu no zemāk redzamajiem konsultantiem un spiediet uz reģistrācijas formas linka. Izvēlētais konsultants kļūs par jūsu personīgo veselības konsultantu, kurš vajadzības gadījumā atbildēs uz jautājumiem par veselības koncepciju un produktiem.

Evita Tīdmane

Aizpildīt bezmaksas reģistrācijas formu, atlaižu kartes numura iegūšanai.

Juris Serjaga

Juris Serjaga

Aizpildīt bezmaksas reģistrācijas formu, atlaižu kartes numura iegūšanai.

Pēc reģistrācijas jums tiks piešķirts atlaižu kartes Nr., kuru pielietojot jums tiks piemērota 20% atlaide (neierebežotā laika periodā) visiem produktiem, iepērkoties kādā no Coral Club veikaliem vai internetā.

Jautājumu gadījumā droši varat sazināties ar mums.