Pievienojies youtube kanālamPievienojies intagram kanālam

Neatkarīgais izplatītājs
Coral Club

Veselības koncepcija

Veselības koncepcija

Veselības koncepcija balstīta uz sen zināmiem, bet “modernajā laikmetā” visiem aizmirstajiem dabas likumiem, kurus cilvēki ievēroja gadu tūkstošiem. Veselības koncepcija ļauj cilvēkiem iepazīt sevi no jauna, iemācīties rūpēties par sevi, savu organismu un pievērsties veselīgam dzīvesveidam.

Katrs cilvēks sastāv no 12 orgānu sistēmām: kaulu muskuļu sistēmas, imūnsistēmas, centrālās nervu sistēmas, balsta un kustību sistēmas, endokrīnās sistēmas utt. Savukārt, katra šī sistēma sastāv no atsevišķiem orgāniem, katrs orgāns no audiem, un audi no šūnām. Diemžēl vairākums ārstu darbojas orgānu un orgānu sistēmu līmenī, bet nutricioloģija skatās uz cilvēku kā uz vienotu, nedalāmu sistēmu kopumā un to, kas viņam ir nepieciešams šūnu līmenī.

Šūnas

Katru dienu notiek cilvēka reģenerācija, jo simtu miljardu šūnu nomirst un tikpat piedzimst. Bet, lai šie reģenerācijas procesi notiktos kvalitatīvi un mēs būtu veseli, tad ir jāpievērš uzmanība šūnu fizioloģiskajām vajadzībām.

Mūsu organisms ir kā akvārijs, kurš 70% sastāv no ūdens, un mūsu šūnas šajā ūdenī peld.  Visam, ko šī šūna spēj uzņemt, ir jābūt izšķīdinātam ūdenī. Bet pats galvenais tas ir skābeklis un barības vielas, kurām ir jānokļūst šūnā. Kā arī šūnai ir jāizvada no sevis visas atkritumvielas, kuras ir radušās dzīves aktivitātes rezultātā, tai skaitā ogļskābai gāzei, jo mūsu šūna elpo.

Veselības koncepcija

Šūnas fizioloģiskās nepieciešamības

Kopumā ir 4 iemesli, no kā šūna var nomirt:

 1. Atūdeņošanās (ja nav ūdens);
 2. Izsīkums, jeb bads (ja nav uztura);
 3. Intoksikācija (ja nav attīrīšanās);
 4. Un, ja nav aizsardzības, tad nav svarīgi, ar ko mēs šūnu barojām, jo akvārijs saplīsīs.

Un visiem šiem 4 punktiem ir jāizpildās vienlaicīgi!

Ūdens

Ūdens glāze Ūdens ir visas dzīvības pamats uz šīs planētas. Bērniņš piedzimstot 90% sastāv no ūdens, pieaudzis cilvēks − 70%. Cilvēka galvas smadzenes 90% sastāv no ūdens, un tās ir ļoti jūtīgas pret atūdeņošanos. Ar gadiem ūdens saturs organismā samazinās līdz 60-65%. Līdz ar to novecošanās ir saistīta ar izžūšanu.

Ūdens nozīme mūsu dzīvē ir ļoti milzīga, jo visi metaboliskie procesi organismā notiek, tikai pateicoties ūdenim. Asinis, limfa, starpšūnu šķidrums, siekalas, sviedri, kuņģa sula, žults, urīns – tas viss ir ūdens ar tajā izšķīdušiem minerālsāļiem. Padzirdīt katru organisma šūnu un stabilizēt visas fizioloģisko procesu darbības spēj tikai ūdens, kura struktūra ir tuva starpšūnu struktūrai. Un šādam ūdenim ir jāatbilst diviem parametriem: daudzumam un kvalitātei. Ūdens daudzums, jeb patēriņa fizioloģiskā norma ir 30 – 40 ml uz vienu cilvēka masas kilogramu diennaktī.

Savukārt ūdens kvalitātes kritērijiem jābūt sekojošiem:

 • Tīram ūdenim;
 • Viegli mineralizētam ar organiskiem mikro- makro elementiem;
 • Dzīvam ūdenim;
 • Strukturizētam;
 • Ūdenim ir jābūt ar zemu virsmas spraigumu;
 • Viegli sārmainam.

Lasīt vairāk par dzīva, bioloģiski pieejama ūdens īpašībām.

Attīrīšanās

Zivtiņa pārlec no netīrā ūdens uz tīro

Nākamais solis, kurš mūsu organismam ir ļoti svarīgs, ir organisma attīrīšana. Mūsdienās mēs ēdam „mūžam svaigus” produktus, kuri sagatavoti, izmantojot modernās tehnoloģijas un satur emulgatorus, konservantus, mākslīgās krāsvielas, kancerogēnus, hormonus, ĢMO u.c. Neskaitot nemaz visus iekšējos toksīnus un pārējās šlakvielas, kuras rodas organisma darbības rezultātā. Mūsu zarnu trakts un organisms kopumā gadu gaitā kļūst aizvien līdzīgāks piesārņotam atkritumu vadam, ja mēs nesekojam tam līdzi, kurā dzīvo vīrusi, baktērijas, sēnes, helminti u.c. parazīti. Jau sen visi pasaules zinātnieki un ārsti ir nonākuši pie slēdziena, ka 90% visu nopietno saslimšanu (bronhiālā astma, visu veidu alerģijas, diabēts, kuņģa čūlas, miomas, onkoloģija, hroniska noguruma sindroms un daudzas citas diagnozes) pamats ir organisma hroniska intoksikācija.

Turklāt reti kurš nojauš, ka lielāko daļu no vērtīgajām uzturvielām ko mēs ēdam, apēd mūsu pašu parazīti. Pēc oficiāliem PVO (Pasaules Veselības Organizācija pie ANO) datiem, 90-95% planētas iedzīvotāju ir inficēti ar dažādu veidu parazītiem, kas savukārt ik gadu izraisa 15-16 miljonu cilvēku priekšlaicīgu nāvi. Un nav svarīgi, kāds ir valsts ekonomiskais stāvoklis vai cilvēka finansiālā labklājība – šī problēma skar itin visus!

Ar parazītiem inficēties ir ļoti viegli viņi ir putekļos, kurus mēs ieelpojam, viņi ir bērnu laukuma smiltīs, kurās klaiņojošie kaķīši un sunīši atstāj savas vizītkartes, viņi ir uz slikti nomazgātiem augļiem un dārzeņiem, viņi ir ūdenī – viņi ir visur.

Doktors un naturopāts Braians Karpenters raksta: „Mums ir regulāri jāveic zarnu trakta attīrīšana, lai izvairītos no saindēšanās. 95% no organisma patērētā ūdens tiek asimilēts resnajā zarnā. No piesārņota zarnu trakta kopā ar ūdeni tiek uzsūkti toksiski savienojumi. Toksīni bloķē fermentus, bez kuriem neviena šūna nevar pilnvērtīgi darboties. 90% no saslimšanām sākas zarnu traktā. Būtībā tieši toksīni ir saslimšanas izraisītāji. Tie arī apgrūtina atveseļošanos, izjaucot pareizu vielmaiņu šūnu līmenī”.

Daudzi ārsti un speciālisti uzskata, ka ir neefektīvi un pat kaitīgi veikt ārstēšanu un organisma nostiprināšanu (masāžas, adatu terapijas, limfas drenāžas u.c.) bez iepriekšējas organisma kompleksas attīrīšanas, jo tas tikai vēl vairāk iedzen slimību un kaitīgās vielas organisma šūnās.

Tādēļ regulāra organisma attīrīšana ar dabas vielām ir Veselības Koncepcijas otrais solis, kuru ieviešam savā ikdienā, lai uzturētu savu akvāriju tīru.

Šūnu uzturs

Trešais veselības koncepcijas solis ir organisma šūnu pabarošana. Mūsu ikdienas uzdevums sniegt šūnām tās barības vielas, kuras palīdzēs šūnām reģenerējoties, pilnvērtīgi atjaunoties un funkcionēt. Un te ir jāpiebilst, ka mūsu organismā viss atjaunojas. Visi orgāni, kauli, saistaudi, asinis utt. pēc noteikta laika perioda pilnībā atjaunojas. Bet lai tas viss notiktos kvalitatīvi ir atkarīgs no tā, vai mēs šūnas nodrošinām ar visām nepieciešamajām uzturvielām un ievērojam visus veselības koncepcijas soļus?

Ko tad šūna ēd?

Šūnai ir nepieciešamas:

 • 28 aminoskābes (no kurām 7 neaizvietojamās);
 • 12 dzīvus vitamīnus;
 • 15 minerālus
 • 3 nepiesātinātās taukskābes
 • 7 grupas fermentus
 • skābeklis;
 • antioksidanti;
 • dzīvs ūdens;
 • daudz enerģijas.

Un tas viss šūnai ir nepieciešams katru dienu!

Aizsardzība

Attēlots kaķis pie akvārija ar zivtiņu. Ceturtais solis ir organisma aizsardzība. Pirmkārt ikdienā lietojot ūdeni, kurš skalos ārā toksīnus, kuri katru dienu mūsu organismā veidojās šūnu darbības rezultātā. Otrkārt, ļoti svarīgi ir aizsargāt mūsu šūnas no brīvajiem radikāļiem, kas katru minūti uzbrūk mūsu šūnām, bojā šūnapvalku un pašas šūnas, līdz ar to cieš audi, orgāni un sākas novecošanās procesi.

Ne mazāk svarīgi ir aizsargāt savu organismu no apkārtējās vides kaitīgās ietekmes, jo caur elpceļiem un ādu viss nonāk mūsu organismā. Līdz ar to ir jāpiedomā ar ko mēs tīram zobus, ķermeni, ar ko mazgājam veļu, mājokli. Pasargājot sevi un apkārtējo vidi lietderīgi ir nomainīt visu savu sadzīves ķīmiju pret ekoloģiskajiem sadzīves tīrīšanas līdzekļiem.

Kā arī vēlams pēc iespējas pasargāt sevi un apkārtējos no elektromagnētiskā starojuma. Ir pierādīts, ka organisms momentā saskābst un asinis saiet sladžos, uzreiz pēc tā, kad esam parunājuši pa telefonu, kuram nav aizsardzības no elektromagnētiskā starojuma.

Nobeigums

Mūsu šūna ēst un dzert grib katru dienu. Un šūna / organisms piesārņojas katru dienu. Šūnas darbības mehānisms, jeb nosacījumi kā funkcionē dzīva šūna visiem ir vienāda. Pateicoties veselības koncepcijai un Coral Club produktu sortimentam mēs varam nodrošināt šūnām labvēlīgu endoekoloģiju lai mums būtu veselas šūnas, laba labsajūta, pilnvērtīga ikdienas dzīve, prieks par dzīvi, prieks par vecumdienām, lai mums būtu enerģija ar kuru šajā pasaulē realizēties. Veselības koncepcija ir ilgtermiņa pasākums – dzīvesveids, profilakse, un veids kā izdzīvot mūsdienu apstākļos. Pārējo organisms izdara pats, ja mēs viņam visu sniedzam.

Apkopotā informācija rakstā ir balstīta uz nutricioloģes Vinetas Meduņeckas un ārstes Olgas Butakovas materiāliem.

Vineta Meduņecka, Velga Gūtmane un Iveta Žīgure: Organisma atjaunošanas pamatprincipi

Coral Club reģistrācija

Lūdzu, aizpildiet reģistrācijas veidlapu, un jūs saņemsiet unikālu kluba biedra ID (CCI ID), jūs kļūsiet par kluba biedru un varēsiet iegādāties produktus ar 20% atlaidi, kā arī varēsiet piekļūt citām priekšrocībām.

Atlaižu kartes noformēšana

Lūdzu, uzmanīgi iepazīstieties ar reģistrācijas noteikumiem, ja izmantojat referālo saiti. Zane Jirgensone

 1. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos iestāties Coral Club kompānijā, Zanes Jirgensones struktūrā, kas kļūst par jūsu rekomendētāju / konsultantu;
 2. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos saņemt no rekomendētāja / konsultanta informāciju par kompānijas produkciju, tās piemērošanas koncepciju un kompānijas darbības principiem latviešu valodā.

Es piekrītu Reģistrācijas forma

Ja jums ir kādi jautājumi, sazinieties ar mums.

Green decorative leaf
Back to top