Vasaras Detox izaicinājums

Detox izaicinājums

Aicinām jūs pievienoties 30 dienu projektam “Esi gatava vasarai – Detox Izaicinājums” no 16. maija uz 30 dienām. Projekts, kurā bez drastiskām diētām un pārmērīgas fiziskās slodzes organismam draudzīgā veidā dosimies pretī savai labākajai versijai.

Projektu vada: nutricioloģijas speciālistes Evita Tīdmane un Vineta Vanaga

Projekta mērķis: atslogot organismu no nevēlamiem pārtikas produktiem un attīrīt to no uzkrātajiem iekšējās un ārējās vides toksīniem jeb indēm.

Kādēļ nepieciešama organisma attīrīšana?

Stress, neveselīga un nekvalitatīva pārtika, mazkustīgs dzīvesveids, piesārņota vide vai darbs nelabvēlīgos apstākļos, kā arī nepietiekams ūdens patēriņš ikdienā vai tā pilnīga tā aizstāšana ar citiem dzērieniem (kafija, tēja, sula u.c.) veicina toksīnu uzkrāšanos organismā jeb piesārņojumu. 80% toksīnu atrodas šūnās un starpšūnu šķidrumā un var tikt izvadīti ar urīnu, sviedriem un izelpoto gaisu, 20% toksīni sadalās tikai ar fermentu un žults palīdzību.

Toksīni, uzkrājoties organismā, var izraisīt dažādas sekas – lieko svaru, tūskas, regulāras galvassāpes, migrēnu, aizkaitināmību, paaugstinātu nogurumu, ādas stāvokļa pasliktināšanos, ādas problēmas un alerģijas, nagu un matu problēmas, kaulu un muskuļu problēmas, biežu slimošanu.

Projekta norise: projekts ir balstīts uz jaunu, veselīgu ieradumu ieviešanu ikdienā, dzīva ūdens un dabas vielu programmu lietošanu toksīnu izvadīšanai no organisma, lai jūsu organisms sāktu atdot lieko un nevajadzīgo.

Šajās 30 dienās:

✅ mācīsimies veidot jaunus ieradumus;

✅ ik dienas dzersim bioloģiski pieejamu ūdeni pietiekamā daudzumā;

✅ koriģēsim savu ēdienkarti un iegūsim idejas veselīgām receptēm;

✅ rosināsim fiziski izkustēties.

Kādas izmaiņas var sagaidīt pēc Detox Izaicinājuma:

✔️ Enerģijas līmeņa paaugstināšanos.

✔️ Ādas stāvokļa uzlabošanos.

✔️ Imunitātes paaugstināšanos.

✔️ Vielmaiņas procesu normalizēšanos.

✔️ Tūsku un apkārtmēru samazināšanos, veselīgu svara korekciju.

✔️ Gremošanas sistēmas darbības uzlabošanos.

✔️ Apetītes noregulēšanos.

✔️ Stresa līmeņa mazināšanos.

Programma paredzēta cilvēkiem, kas:

🔵 Cīnās ar stresu un pastāvīgu nogurumu.

🔵 Meklē veidu, kā vienkārši un efektīvi attīrīt organismu.

🔵 Vēlas uzlabot kopējo veselības stāvokli.

🔵 Vēlas justies viegli, zaudējot apkārtmērus un panākot veselīgu svara korekciju.

🌐 Projekts ir brīvprātīgs un pieejams visiem interesentiem – pat ja jūs dzīvojat ārpus Latvijas! Visiem projekta dalībniekiem tiks sniegtas individuālas konsultācijas pirms projekta uzsākšanas par dzīves kvalitātes uzlabošanu.

🎀 Projekta dalībnieki tiks uzaicināti pievienoties Telegram grupai, kuras ietvaros tiks sniegtas dzīvesveida maiņas rekomendācijas. Šajā grupā varēs uzdot jautājumus un saņemt atbildes no veselības konsultantiem un nutriciologiem, kā arī dalīties ar saviem un sekot līdzi citu dalībnieku rezultātiem!

Projekta izmaksas:

Projekta izmaksas veido rekomendētās organisma attīrīšanas programmas iegāde, kuru katram dalībniekam sastāda viņa veselības konsultants.

Rekomendētie attīrīšanās produkti projekta dalībniekiem:

Coral Detox komplekts – palīdzēs izvadīt uzkrātos toksīnus un atjaunot zudušos organisma pašregulācijas mehānismus. Komplekta sastāvā:

  • Coral Mine bioloģiski pieejams ūdens organisma sārmināšanai un ūdenī šķīstošo toksīnu izvadīšanai.
  • Lecitīns – labās taukskābes (fosfolipīdi) žults aktivizēšanai.
  • Assimilator – augu izcelsmes fermenti taukos šķīstošo toksīnu izvadīšanai.
  • H-500 – viens no spēcīgākajiem dabas antioksidantiem, aptur novecošanās procesus, atjauno labvēlīgu sārmainu vidi organismā un nodrošina organismu ar enerģiju.

Iepriekšējo Detox projekta dalībnieku rezultāti:

Atsauksmes

Atsauksmes

Atsauksmes

Back to top