Pievienojies youtube kanālamPievienojies intagram kanālam

Neatkarīgais izplatītājs
Coral Club

Pēdējo reizi atjaunināts 27.06.2024

Access Bars – unikāla transformācijas metode✨

Access Bars

Mūsu zemapziņā glabājas visa mūsu dzīves laikā uzkrātā informācija programmu veidā, kas savukārt rada to realitāti, kurā dzīvojam. Smadzenes pastāvīgi par kaut ko domā, analizē, salīdzina. Tās neatpūšas pat miegā, apstrādājot visu dienas laikā saņemto informāciju. Pateicoties Access Bars enerģētiskajam seansam, cilvēks atpūtina smadzenes, sāk beidzot iepazīt sevi un apzināties savu iekšējo potenciālu. Pēc Access Bars seansa sajūta ir kā pēc divu nedēļu atvaļinājuma.

Access Bars metode kalpo kā sava veida piekļuves atslēga mūsu zemapziņai un apzinātības stāvoklim, atverot gatavību ielaist savā dzīvē vairāk iespēju. Pārmaiņas un sevis pilnveidošana sagaida tajās dzīves jomās, kurās katrs uzskata par nepieciešamu. Pazūd spriedze, kas ir turējusi važās, pazūd pieķeršanās viedokļiem, kas ir radījuši ierobežojumus, notiek atbrīvošanās no nevajadzīgām zemapziņas programmām. Parādās vairāk iespēju, vairāk izvēles.

Access Bars aktivizē enerģijas plūsmas un maina cilvēka attieksmi, vērtējumus, negatīvās emocijas un ierobežojošos uzskatus, kas uzkrājušies ķermenī. Access Bars seansi palīdz uzlabot miega kvalitāti, harmonizēt attiecības, normalizēt svaru, atbrīvoties no atkarībām un citiem blokiem.

Seansa laikā notiek darbs ar 32 galvas punktiem (ko sauc par bāriem), kuros mēs glabājam visas savas domas, uzskatus, pārliecības, vērtējumus, jūtas, emocijas un attieksmi.

Visa šī uzglabātā informācija veido mūsu viedokļus un vienlaikus rada slēptu spriedzi, kā arī liek mums dzīvot pēc vecām, jau sen novecojušām shēmām un turot mūs ierobežojumu varā… Visa šī “bagāža” var darboties kā šķērslis tam, lai atklātu personības patieso potenciālu un spēju baudīt dzīvi.

Ko jums dos Access Bars seanss?

Kā saka metodes pamatlicējs Gerijs Duglass: “Sliktākajā gadījumā jūs sajutīsieties tā, it kā būtu saņēmuši visbrīnišķīgāko masāžu savā dzīvē, labākajā gadījumā – mainīsies visa jūsu dzīve”.

Ko maina Access Bars?
🌟Viens no galvenajiem punktiem ceļā uz sevis pilnveidošanu ir dziļa sevis izzināšana. Access Bars palīdz pieņemt savu fizisko stāvokli un raksturu.
🌟Mazinās stress, uzlabojas miegs un parādās vairāk enerģijas.
🌟Access Bars palīdz vieglāk komunicēt ar cilvēkiem un iegūt jaunus draugus.
🌟Materiālais aspekts. Šī metode maina attieksmi pret naudu un līdz ar to tā ātrāk ienāk cilvēka dzīvē.

Pirmās izmaiņas novērojamas jau pēc pirmā seansa. Bloki pazudīs kārtu pa kārtai un, lai sajustu un apjaustu izmaiņu spēku, mērogu un efektivitāti, vēlams apmeklēt 3-10 Access Bars seansus.

Pēc Access Bars seansiem beidzot sāks atrisināties svarīgi dzīves jautājumi. Atkal sajutīsiet dzīves garšu un prieku, sāks kārtoties finansiālā puse, attiecības pāries jaunā līmenī, atgriezīsies veselība, pārliecība un spēks dzīvot…
Parādās brīvības, viegluma, lidojuma sajūta…

Green decorative leaf

Viens Access Bars seanss ilgst 1-1,5 h pilnīgā klusumā. Cilvēks guļ uz masāžas galda un pilnībā var atslābināties, kamēr viņa galvai maigi pieskaras noteiktos punktos.

Zinātniskie pētījumi, kurus veica neirozinātnieks Džeferijs Feņins, par Access Bars metodes ietekmi uz cilvēka smadzenēm

Metodei nav kontrindikāciju, tāpēc to var pielietot jebkurā vecumā.

Nāc uz seansiem un ļaujies pārmaiņām savā dzīvē! 💫

✨Kā var būt vēl labāk? ✨

Atsauksmes

Šīs dienas es jūtos mierīgāka, nekā pirms sesijas. Galvā nav tas pierastais haoss, es jūtu, ka kaut kā man ir enerģija idejām, domām, darbībai priekš kaut kā reāla.

Es jūtos kaut kā stabilāk. Tā apziņa, ka es pati nosaku visu. Un kā es teikšu, tā būs. Tikai jāsagaida īstais laiks visam.

Paldies par sesiju!
Bet es domāju, ka gribu arī otro sesiju.

Green decorative leafVakar jutos ļoti labi. Ne tā kā ierasts, kad cilvēki saka ka jūtas labi. Bet es jutos citādāk labi. Mierīga, brīva, pat sajūta ka viegla/viegli. Vienkārši labi. Patīk tas miers kas ir iekšā.
Šodien mazliet takā galva dulla un labprāt būtu mājās, pagulētu un tā būtu savā ritmā. Bet tāpat kaut esmu darbā jūtos labi un mierīga.

Green decorative leaf

Čau, Vinetiņ… Nu jau pagājušas vairākas dienas, kopš biju pie tevis. Atceros, ka uzreiz pēc sesijas man mirdzēja acis! Pati spogulī skatījos un likās, ka acis ir spodrākas, spožākas.. Tad nu tiku atpakaļ dzīvē un pirmās sajūtas noplaka.. Pēdējās dienās vēroju sevi un nevaru saprast.. Kaut kas laikam ir mainījies.. Kaut kur dziļi manī.. Nācu pie tevis pēc pārliecības, bet saņēmu mieru.. Šķiet ka pēdējās dienās es mierīgāk uztveru pasauli.. Ne tikai kaut kādus ārējos satricinājumus, bet arī savu slinkumu.. Negribu mazgāt tagad traukus – nedaru.. Un nepārmetu vairs sev par to. 😁

Vakar gan pieņēmu sev jaunu izaicinājumu darbā uz nākamo gadu.. Tas gan laikam iekšēji mani satrauca, jo pagājušo nakt jau 3 biju augšā…

Zinu noteikti, ka vēlēšos vēl pie tevis, tikai jāsaprot kad. 😁

Green decorative leaf

Sveika. Ir pagājusi nedēļa pēc sesijas. Tādā mierā neesmu bijusi nekad. Manas kaijas ir apklusušas. Nejūtu bardaku. Nav pārmetumi. Tāda sajūta, ka pasauli redzu citām acīm.
Ir viegli sarunāties ar ģimeni. Pēc sesijas bija siltums saules pinumā.

Šobrīd tāda sajūta, ka mīlu, bet, ko, nezinu🤣 Daudz lietas liekas pa plauktiņiem, kāpēc ir tā un ne tā! Saprotu kāpēc ir manā dzīvē apkārtējie cilvēki. Sāku sevi iepazīt.
Es ļoti gribu turpināt sesiju. 🙏 Milzīgs Tev paldies❤️
Uz tikšanos.

Green decorative leaf

Доброго утра!
Поделюсь вчерашними ощущениями,
Чувствовала себя прекрасно, немного первое время ощущение будто нет мыслей и такая легкость, немного медлительность. Левая сторона тела немного болела, в районе сердца, и в ноге немного

В целом больше энергии будто было весь вечер, сейчас состояние очень спокойное, и приятное состояние как будто после глубокой медитации. Спокойствие и радость.

У меня состояние новое, ощущение что сейчас все меняться будет, но в тоже самое время я ощущаю что это нужный шаг и кроме привязанности больше ничего не чувствую неприятного.🌷

Green decorative leafSveiki,
Paldies, Jums vēlreiz par šo piedzīvojumu.
Es beidzot esmu, sakopojusi savas domas, lai izstāstītu sajūtas.
Godīgi sakot es pati sevi pārsteidzu ar šodienas attieksmi. Jo, varētu teikt, ka tas pēcpusdienas gājums ir tāds ļoti mierīgs un labā nozīmē vienaldzīgs. Nav nekādas steigas, domas par to vai paspēšu vai nepaspēšu nepastāv, viss tā ļoti mierīgi un līgani. Sajūta galvā ir tāda kā šūpolēs – mierīgi un bez steigas. Nepastāv nekādi pārmetumi pašai sev.
Man pašai noteikti ir interesanti redzēt ka es gulēšu pa nakti, jo parasti es guļu aptuveni 3 stundas, bet šodien ir tāds patīkams nogurums.

Green decorative leaf

Laura Štrauha: Pirmie iespaidi pēc Access Bars seansa

Pieteikšanās

Pieteikties uz Access Bars seansu Rīgā var pie praktiķes Vinetas Vanagas.

Vineta Vanaga
Vineta Vanaga
Mob: (+371) 29 126 698E-pasts: [email protected]

Vinetas Vanagas Access Bars sertifikāts

Green decorative leaf
Back to top