Pievienojies youtube kanālamPievienojies intagram kanālam

Neatkarīgais izplatītājs Coral Club

Par Coral Club kompāniju

Kumelītes

Coral Club International kompānija dibināta 1998. gadā Toronto (Kanāda) ar vīziju sniegt cilvēkiem to, kas tiem ir visvairāk nepieciešams – tīru, “dzīvu”, bioloģiski pieejamu ūdeni. Varētu teikt, ka ar Coral-Mine aizsākās šīs kompānijas veiksmes stāsts. Uz doto brīdi Coral Club ir vairāk nekā 350 veikali 42 pasaules valstīs un nodrošina starptautisko piegādi uz 189 pasaules valstīm. Coral Club produktu sortiments ir ap 200 dažādu produktu veselībai, skaistumam un mājai. Produktu sortiments nepārtraukti tiek pilnveidots un paplašināts, pateicoties zinātniski pētnieciskam darbam, kuru veic zinātnieki un eksperti no visas pasaules.

Kompānija ir orientēta uz inovatīvām metodikām un jaunākajām tehnoloģijām veselīga uztura sfērā un piedāvā augstas kvalitātes produktus, kuri spēj apmierināt jebkura organisma vajadzības pēc pilnvērtīga uztura un veselīgas iekšējās vides.

Kompānijas darbības pamatā ir centieni uzlabot dzīves kvalitāti un saglabāt cilvēku veselību. Kompānijas galvenā prioritāte ir veselīga dzīvesveida popularizēšana: no pareizas uztura kultūras līdz pozitīvai domāšanas attīstībai.

Cilvēka ķermeņa un dvēseles skaistums ir Coral Club galvenais mērķis, pēc kura tā tiecas ar veselīgas dzīvesveida koncepcijas palīdzību. Coral Club piedāvā efektīvu veselības uzturēšanas pieeju balstītu uz sen zināmiem dabas likumiem, kurus zināja un ievēroja cilvēki gadu tūkstošiem.

Mēs esam pārliecināti, ka tikai sākot ar sevi var pārveidot pasauli un pilnā mērā izbaudīt tās bagātību un daudzveidību. Cilvēki, kuri ir izvēlējušies aktīvu un ilgu mūžu, ar prieku dalās savos atklājumos ar citiem. Tādā veidā katrs no mums piedalās harmonijas un skaistuma radīšanā. Tā mēs redzam savu misiju: «Veidot pasauli skaistu!».

Produkcijas kvalitāte

Coral Club produkcijas kvalitāte

Produkcijas ražošana

Coral Club produkcija tiek ražoti 11 dažādās valstīs – ASV, Kanādā, Vācijā, Francijā, Japānā, Dienvidorejā, Taivānā, Norvēģijā, Armēnijā, Nīderlandē un Krievijā. Coral Club ir divi ražošanas veidi: kompānijai ir pašai sava ražotne, kurā saražo pašas savu zīmola produkciju, un ražošana uz līguma pamata. Plašās investīcijas pašas kompānijas ražošanā, ļauj nodrošināt izplatītāju pārliecību ne tikai par produkcijas kvalitāti, bet arī savlaicīgu piegādes loģistikas un apjomu nodrošināšanu.

Coral Club produkcijas ražošana

Back to top
error: Alert: Content is protected !!