Pievienojies youtube kanālamPievienojies intagram kanālam

Neatkarīgais izplatītājs
Coral Club

Konfidencialitātes politika

Šī konfidencialitātes politika tika izveidota, lai labāk apkalpotu tos, kuri ir norūpējušies par to, kā viņu personiskā informācija tiek izmantota internetā.

Kādu personisku informāciju mēs apkopojam no cilvēkiem, kuri apmeklē mūsu mājas lapu?

Vēršoties pie mums caur kontaktformu mūsu mājas lapā, atkarībā no apstākļiem, jums var tikt lūgts ievadīt savu vārdu, e-pasta adresi, tālruņa numuru vai citu informāciju, lai palīdzētu jums konsultācijas gadījumā.

Kad mēs apkopojam informāciju?

Kad lietotājs reģistrējas kompānijas oficiālajā mājas lapā (par to atbild kompānija).

Mēs izmantojam kontaktinformāciju no jums, kad jūs kļūstat par kluba biedru. Šajā gadījumā kontaktinformācija tiek izmantota saziņai ar jums, ja vien jums pret to nav iebildumu.

Piezīme: Coral Cub kompānijai ir pašai sava konfidencialitātes politika.

Kā mēs izmantojam jūsu informāciju?

Mēs varam izmantot jūsu kontaktinformāciju, kad jūs reģistrējaties oficiālajā Coral Club mājas lapā un kļūstat par kluba biedru:

  • Lai nosūtītu periodiskus e-pasta vēstules par produkcijas izmantošanu, rakstus, pasākumu sarakstus u.c.

Kā mēs aizsargājam jūsu informāciju?

Mēs neizmantojam ievainojamības skenēšanu un/vai skenēšanu saskaņā ar PCI standartiem.

Mēs piedāvājam tikai rakstus un informāciju. Mēs nekad neprasām kredītkaršu numurus.

Mēs regulāri veicam pārbaudes uz ļaunprātīgu programmu esamību.

Visa informācija, kura tiek nosūtīta caur kontaktformu ir šifrēta, izmantojot īpašus protokolus, piemēram, SSL protokolu.

Vai mēs izmantojam “sīkdatnes”?

Jā. Sīkdatnes ir nelieli faili, kurus mājas lapa uzmantojot tīmekļa pārlūkprogrammu saglabā uz jūsu datora cietā diska, kas ļauj vietnei vai pakalpojumu sniedzēja sistēmai atpazīt Jūsu pārlūkprogrammu, uztvert un atcerēties noteiktu informāciju. Piemēram, mēs izmantojam sīkfailus, lai palīdzētu mums atcerēties jūsu izvēlēto tīmekļa vietnes valodu vai aizpildot kontaktformu. Mēs arī izmantojam sīkfailus, lai apkopotu datus par mājas lapas apmeklējamību un vietnes mijiedarbību, lai mēs varētu piedāvāt labāku mijiedarbību ar vietni nākotnē.

Jūs varat izvēlēties, lai jūsu dators brīdina jūs katru reizi, kad sīkdatnes tiek nosūtītas, jeb varat izslēgt visas sīkdatnes. To varat izdarīt izmantojot pārlūkprogrammas iestatījumus. Tā kā pārlūkprogrammas nedaudz atšķiras, tad skatāties savas pārlūkprogrammas palīdzības izvēlē, lai uzzinātu pareizu veidu kā mainīt sīkdatnes iestatījumus.

Ja lietotāji atslēdz sīkdatņu izmantošanu savā pārlūkprogrammā:

Pie sīkdatņu atslēgšanas dažas vietnes funkcijas var kļūt neefektīvas, lai nodrošinātu pilnvērtīgu tās funkcionēšanu.

Trešās personas informācijas izpaušana

Mēs nepārdodam, nenododam citām personām jūsu personisko informāciju.

Google

Mēs izmantojam Google Analytics, kas palīdz analizēt to, kā apmeklētāji lieto tīmekļa vietni. Šis instruments izmanto sīkdatnes, lai anonīmi savāktu informāciju par standarta interneta reģistrāciju un apmeklētāju uzvedību. Šī informācija un Jūsu IP adrese tiek nosūtīta Google. Mēs nekad neizmantosim un arī neļausim trešajām personām izmantot šo statistikas analīzes instrumentu, lai izsekotu un iegūtu konfidenciālu informāciju par mūsu mājaslapas apmeklētājiem. Ne mēs, ne Google nesasaistīs IP adresi ar individuālo datora lietotāju un jebkādiem citiem datiem, kas pieejami Google.

Sīkāk par Google konfidencialitātes politiku.

Back to top