Pievienojies youtube kanālamPievienojies intagram kanālam

Neatkarīgais izplatītājs
Coral Club

Pēdējo reizi atjaunināts 04.04.2024

Aktivīns

Activin

Activin

Produkta iegāde ar 20% atlaidi

Aktivīns” produkta pamatā ir sarkano vīnogu kauliņu ekstrakts, satur dažādus dabīgos antioksidantus, kur aktīvi saista brīvos radikāļus, palēninot novecošanās procesus, paaugstina enerģiju un organisma izturību, stabilizē dzīvības uzturēšanas sistēmas.

Aktivīns īpašības

  • samazina holesterīna daudzumu asinīs;
  • aizkavē novecošanas procesu;
  • normalizē sirds, asinsvadu sistēmas darbību;
  • stiprina acu kapilārus;
  • sekmē insulīna izstrādi;
  • saista brīvos radikālus;
  • pasargā no stresu ietekmes;
  • pastiprina organisma izturību un paātrina atveseļošanās procesu.

Aktīvo komponenšu darbība

Inulīns ir polisaharīds, kas sastāv no fruktozes, kas ir unikāls cukurs, jo tā noārdīšanās procesā šūnu līmenī izdalās liels enerģijas daudzums, kas ir nepieciešams cilvēka dzīvības uzturēšanai. Turklāt, aktivējot savu mikrofloru, fruktoze nodrošina barības vielu uzsūkšanos.

Aktivīns (vīnogu sēkliņu ekstrakts) – ir čempions, saturot visvairāk dabisko antioksidantu, kas saista brīvos radikāļus un nomāc oksidācijas reakcijas. Vīnogu kauliņu ekstrakts ir kardioprotektors, kas nostiprina kapilāru sieniņas, uzlabo mikrocirkulāciju un paaugstina vispārējo ķermeņa tonusu. Tas darbojas 15 reizes aktīvāk nekā E vitamīns, un palīdz koriģēt ar vecumu saistītās izmaiņas. Ekstrakta aktīvās sastāvdaļas atdzīvina smadzeņu šūnu darbību, piesātinot tās ar skābekli.

Bišu māšu peru pieniņš – ir ļoti barojošs produkts ar augstu un daudzveidīgu bioloģisko aktivitāti, kas ietekmē organisma vielmaiņu. Viduslaikos šim pieniņam bija cits nosaukums – «karaliskā želeja», jo sakarā ar sarežģīto iegūšanas un uzglabāšanas tehnoloģiju, to izmantoja tikai ļoti bagāti cilvēki. Bišu māšu peru pieniņš ir spēcīgs bioloģiskais stimulators un vispārspēcinošs līdzeklis.

Vitamīni C un E pieder pie antioksidantu grupas, piedalās proteīnu sintēzes procesā, paaugstina muskuļu tonusu, uzlabo organisma darba spējas.

Augsts vitamīnu un flavonoīdu (dabīgo antioksidantu) saturs ginka lapu, zaļās tējas un piena dadža sēklu sastāvā aktīvi ietekmē asinsvadus. Flavonoīdi nostiprina kapilāru sieniņas, paaugstina to izturību, aktivē oksidatīvos procesus audos, pastiprina askorbīnskābes iedarbību.

Sastāvs

Inulīns 200 mg, aktivīns (sarkano vīnogu sēklu ekstrakts) 150 mg, C vitamīns 60 mg, muira puama 50 mg, eleuterokoks 25 mg, bišu māšu peru pieniņš 10 mg, dunaliela 15 mg, sasmalcināti koraļļi 15 mg, cinks (metionīns) 15 mg , E vitamīns 10 mg, piena dadža 5 mg , ginka 5 mg , zaļās tējas ekstrakti 5 mg, mangāns (aspartāts) 250 mkg, hroms (pikolināts) 100 mkg, selēns, (metionīns) 35 mkg, varš (citrāts) 40 mkg, molibdēns (nātrija molibdāts) 25 mkg, papildu komponenti.

Lietošana

Lietot aktivīnu pa 1 kapsulai 2 reizes dienā, ēšanas laikā. Ja dzīves veids saistīts ar lielu enerģijas patēriņu, lietot pa 2 kapsulām 2 reizes dienā.

Kā iegādāties Aktivīns?

Produkcijas iegāde iespējama ar speciālu atlaižu karti.

Atlaižu kartes noformēšana

Lūdzu, uzmanīgi iepazīstieties ar reģistrācijas noteikumiem, ja izmantojat referālo saiti.Vineta Vanaga

  1. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos iestāties Coral Club kompānijā, Vinetas Vanagas struktūrā, kas kļūst par jūsu rekomendētāju / konsultantu;
  2. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos saņemt no rekomendētāja / konsultanta informāciju par kompānijas produkciju, tās piemērošanas koncepciju un kompānijas darbības principiem latviešu valodā.

Es piekrītu Reģistrācijas forma

Pēc reģistrācijas jums tiks piešķirts atlaižu kartes Nr., kuru pielietojot jums tiks piemērota 20% atlaide (neierobežotā laika periodā) visiem produktiem, iepērkoties kādā no Coral Club veikaliem vai internetā.

Ja vēlaties konsultēties par produktu iegādi vai lietošanu, sazinieties ar kādu no veselības konsultantiem.

UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEAIZVIETO PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU. KĀ ARĪ, UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEĀRSTĒ.
Green decorative leaf
Back to top