Pievienojies youtube kanālamPievienojies intagram kanālam

Neatkarīgais izplatītājs
Coral Club

Pēdējo reizi atjaunināts 08.04.2024

Amerikas krūklis (Purša krūklis)

Cascara Sagrada

Amerikas krūklis, purša krūklis

Produkta iegāde ar 20% atlaidi

Kaskara Sagrada – ir dabīgs produkts, kura pamatā ir Purša krūklis, zināms vēl kā amerikas krūklis. Tam piemīt vēdera izeju veicinošs efekts, produkts regulē zarnu trakta muskuļu tonusu, galvenokārt resnās zarnas, stimulē visas gremošanas sistēmas sekrēciju un zarnu trakta peristaltiku.

Purša krūklis jau sen ir labi zināms Centrālās un Ziemeļamerikas iedzīvotājiem. Novārījums no koka mizas tika izmantots kā vēdera izeju veicinošs un pretiekaisuma līdzeklis.

Krūkļa īpašības

Produkta Kaskara Sagrada galvenās īpašības:

  • nodrošina regulāru vēdera izeju;
  • samazina iekaisumu un sāpes zarnu traktā;
  • izvada toksīnus no organisma;
  • normalizē gremošanas sistēmas darbību.

Aktīvo komponenšu darbība

Purša krūklis maigi attīra zarnu traktu akūtu un hronisku, atonisku un spastisku aizcietējumu gadījumā. To var izmantot arī hemoroīdu un anālās fisūras gadījumos, jo veidojas mīksta, kairinājumu neizraisoša vēdera izeja, kas vienlaicīgi veicina zarnu trakta gļotādas atveseļošanu.

Purša krūkļa vēdera izeju stimulējoša iedarbība sākas pēc 8-10 stundām no lietošanas brīža, tādēļ produkts ir jālieto pirms gulētiešanas. Garš latentais periods ir skaidrojams ar to. ka antraglikozīdi tūlīt pēc lietošanas kļūst neaktīvi. Un tikai resnajā zarnā tie sašķeļas, veidojot emodīnskābi un hrizofānskābi, kas palielina resnās zarnas tonusu un peristaltiku, veicinot zarnu satura ātru pasāžu. Antraglikozīdu ietekmē palēninās šķidrumu uzsūkšanās resnajā zarnā, tādēl pieaug zarnu satura apjoms un konsistence, kas kalpo kā papildu faktors vēdera izejas veicināšanā.

Krūkļa miecvielām piemīt pretiekaisuma iedarbība uz gļotādu un baktericīda aktivitāte. Mijiedarbojoties ar zarnu trakta gļotādu, krūkļa miecvielas likvidē sāpju izjūtas un izveido aizsargājošu plēvīti uz gļotādas, kalpojot par šķērsli turpmākai iekaisuma attīstībai.

Ēteriskajām eļļām piemīt dezinficējošas, pretsāpju un tonizējošas īpašības. Eļļas nomāc daudzu patogēnu mikrobu darbību, novēršot fermentācijas un pūšanas procesus zarnu traktā. Polifenoli, kas ietilpst ēterisko eļļu sastāvā, nodrošina žults dzenošu efektu: pastiprina aknu sekretoro un antitoksisko funkciju, normalizē žults veidošanos, palielinot holesterīna un toksisko vielu izdalīšanos kopā ar žulti.

Sastāvs

Amerikāņu krūkļa (Purša) miza 487,5 mg, papildu komponenti.

Lietošana

Pieaugušajiem, amerikas krūklis, jālieto pa vienai tabletei vakarā, ēšanas laikā.

Kā iegādāties Amerikas krūklis (Purša krūklis)?

Produkcijas iegāde iespējama ar speciālu atlaižu karti.

Atlaižu kartes noformēšana

Lūdzu, uzmanīgi iepazīstieties ar reģistrācijas noteikumiem, ja izmantojat referālo saiti.Zane Jirgensone

  1. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos iestāties Coral Club kompānijā, Zanes Jirgensones struktūrā, kas kļūst par jūsu rekomendētāju / konsultantu;
  2. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos saņemt no rekomendētāja / konsultanta informāciju par kompānijas produkciju, tās piemērošanas koncepciju un kompānijas darbības principiem latviešu valodā.

Es piekrītu Reģistrācijas forma

Pēc reģistrācijas jums tiks piešķirts atlaižu kartes Nr., kuru pielietojot jums tiks piemērota 20% atlaide (neierobežotā laika periodā) visiem produktiem, iepērkoties kādā no Coral Club veikaliem vai internetā.

Ja vēlaties konsultēties par produktu iegādi vai lietošanu, sazinieties ar kādu no veselības konsultantiem.

UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEAIZVIETO PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU. KĀ ARĪ, UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEĀRSTĒ.
Green decorative leaf
Back to top