Pievienojies youtube kanālamPievienojies intagram kanālam

Neatkarīgais izplatītājs
Coral Club

Pēdējo reizi atjaunināts 11.07.2022

Bērni un bērnu attārpošana

Bērni un bērnu attārpošana

Bērni vasarā laiku pavada pie vecmāmiņām laukos, jeb savās mājās ārpus pilsētām un arī pie dabas tie, kas dzīvo pilsētās. Un tā ir jauka, mīļa vide, bet vide, kurā dzīvo un virmo daudz dzīvu radību. Ne tikai mēs cilvēki un dzīvnieki, bet arī tie, kuriem nevajadzētu tik lielā skaitā dzīvot mūsu organismos.

Maldīgs uzskats, ka tārpi dzīvo tikai gaļā, un tie kas uzturā lieto gaļu un zivis tie noteikti var saslimt ar kādām no slimībām, kuras izraisa lielais parazītu skaits organismā.

Un ir arī otrs mīts par to, ka organismā parazītu nav un viņiem tur nevajadzētu būt. Bet ne būt tā nav, jo parazīti mājo visos cilvēkos. Un jo īpaši uzskatāmi to var redzēt veicot biorezonanses testus, ka ik katram cilvēkam viņi ir, vai nu vairāk, vai nu mazāk. Bet ir jāpievērš uzmanība cik procentuāli daudz viņu ir, ja procentuāli nepārsniedz 85% tad imunitāte ar to tiek galā.

Papētot literatūru var pārliecināties, ka tārpi ir visur – augos, augsnē, ūdeņos, arī pa gaisu izplatās (baktērijas, sēnītes arī skaitās pie parazītiem).

Organismā ir savi aizsardzības mehānismi no parazītiem. Un pirmā tā ir žults – kuņģa skābe. Un te vecākiem būtu jāpadomā lai bērns uzņemtu labu pārtiku. Lai žults strādātu pilnvērtīgi, ēdienam ir jābūt cietākam. Cauru dienu lietojamie šķidrie smūtiji, suliņas utt. neveicina žults izstrādi. Bet žults mums ir svarīga un viena no viņas funkcijām ir attārpošana, sava bioķīmiskā sastāva dēļ. Žults ir rūgta un kā jeb kura rūgt viela, tas pats pelašķis, biškrēsliņš, vērmele ir rūgt viela.

Bet tad kad nav priekšnoteikumi tam lai organisms pats tiktu ar visu galā, tad protams, parazīti savairojas.

Ko darīt un kādi parazītu simptomi pirms tam?

Nevajadzētu būt naiviem un domāt, ka tārpi var dzīvot tikai kuņģa zarnu traktā. Dažam labam garšo arī smadzenes apvalks, jo visas šīs vielas ir treknas un barību vielām bagātas. Tik pat labi tārpi var dzīvot aknās, plaušās, nierēs, muskuļos, locītavās un jebkurā citā organisma daļā.

Piemēram, nervozitāte, atmiņas zudums, uzmanības trūkums arī var liecināt par to, ka parazītu postījumi skāruši smadzeņu vai nervu darbību. Centrālās nervu sistēmas reakcija ir dabiska, jo sākas kairinājumu procesi, un mēs to redzam kā niķus, stiķus, raudulīgumu, kašķīgumu utt.

Iedomājaties, ja bērniņš nav iztīrīts un viņš uzsāk skolas gaitas, pirmklasnieks, jeb jebkuras citas klases skolnieks. Mūsdienu skolās bērniem slodze ir milzīga un, ja viņš nespēj koncentrēties, veltīt uzmanību mācībām, atcerēties vielu, tad rezultātā viņam uztvere un sekmes ir sliktākas.

Parazītu simptomi:

 • Svara kritums;
 • Izsitumi uz ādas;
 • Zobu griešana;
 • Nervozitāte;
 • Koncentrēšanās spējas zudums;
 • Slikts miegs;
 • Siekalošanās naktīs;
 • Urīna nesaturēšana;
 • Redzes pasliktināšanās;
 • Ēstgribas pasliktināšanās;
 • Pastiprināta kāre uz saldumiem;
 • Liela temperatūra, jeb drudzis, kad parazīti ir tik daudz, ka organisms ar visiem saviem līdzekļiem cenšas atbrīvoties no iebrucējiem.

Bērna fiziskā veselība arī ir ļoti svarīga. Bet kāds sakars fiziskajai slodzei ar parazītiem? Tur kur ir parazīti, viņi tā pat kā cilvēks dzīvo savu dzīves ciklu – viņi ēd, iet uz tualeti un kur tie nokārtojas, protams, mūsu organismā. Un šajā gadījumā tā vide organismā kļūst aizvien skābāka un skābāka. Tur kur vide ir skāba, tur ir maz enerģijas. Un tas, ka bērns ir vājš, gauss, saguris, varbūt nespēj izpildīt fiziskos normatīvus, tikai tādēļ, ka viņam trūkst enerģijas. Tad ir vērts padomāt par bērna attārpošanu.

Bērnu attārpošana

Pelašķis Bērnus var attārpot jebkurā vecumā. Viss ir atkarīgs no simptomātikas un no tā, kas dzīvo mājās kopā ar bērnu. Ja mājās dzīvo dzīvnieki, kas uzturas ārā, tad attārpošanu var sākt veikt no 1 gada vecuma.

Nutricioloģijā bērnu devas paredzētas līdz 12 gadiem. Protams, jāņem vērā arī svars, jo lielāks svars, jo vairāk bērns pietuvojas pieaugušajam. Bet no 12 gadiem devas ir tādas pašas kā pieaugušam cilvēkam.

Līdz 12 gadiem ir divu veidu gradācija. Līdz 4 gadiem ir viss mazākā deva, bet no 4 līdz 12 gadiem vidējā deva.

Dabā ir vielas ar kurām mēs pieaugušie varam cīnīties ar parazītiem, piemēram, pelašķis, vērmele, biškrēsliņš. Bet cik daudzi to spēj iebarot, jeb iedzirdīt bērnam?

biškrēsliņš Laiks nestāv uz vietas un vielu pārstrādes tehnoloģijas iet laikam līdzi. Coral Club produkti ir dabīgi, koncentrēti vielu ekstrakti, kas ir sapakoti kapsulās un līdz ar to viegli un ātri var iedot bērnam. Bet pat, ja bērnam nepatīk lietot kapsulas, tad var atvērt kapsulu un iemaisīt ēdienā.

Parasti bērniem anti parazitāro programmu lieto 21 dienu, bet, ja simptomi ir ļoti izteikti, tad ieteicams dzert mēneša garumā. Pēc tam mēnesis pārtraukums (šūnu uzturs) un tad vēlreiz visu atkārtot. Bet ir jāņem vērā, ka attārpot gan bērnus, gan pieaugušos drīkst tikai ar DABAS VIELĀM. Aptiekās nopērkamie ķīmiskie preparāti iedarbojas īslaicīgi un tikai uz dažiem tārpu veidiem – cērmēm un spalīšiem. Turklāt visa ķīmija bojā nieres, aknas un visas pārējās sistēmas.

Antiparazitārie produkti

ParaFaits ir spēcīgākais anti parazitārais produkts, kurš ir paredzēts pieaugušajiem. Tieši tādēļ ParaFaits iesakāms dot bērniem, kuri ir vecāki par 12 gadiem, un, ja svars nav kritiski mazs, tad var dot pa 1 kapsulai 3x dienā, pēc ēšanas.

Melno riekstu dodam bērniem vecākiem par 4 gadiem pa 1 kapsulai 2x dienā, ēšanas laikā. Savukārt, bērniem mazākiem par 4 gadiem deva ir 1/2 kapsula dienā, jeb, ja simptomātika ir spēcīgāka, tad pa 1/2 kapsulai 2x dienā.

ParaFaits un melnais rieksts iedarbojas uz visiem lielajiem parazītiem. Savukārt mazajiem parazītiem talkā var paņemt Ķiploka ekstraktu. Viena kapsula ķiploka satur vienas ķiploka galviņas ekstraktu. Bērniem pēc 4 gadu vecuma ķiploka ekstraktu dodam pa 1 kapsulai 2x dienā.

Nākamais ieteicamais produkts ir lecitīns. Lecitīns ir tā viela, kura palīdz aknai un žultspūslim. Tad kad notiek attārpošanas process, tad liela slodze tiek uzlikta aknai. Un lai anti parazitārā programma nebūtu smaga bērniņam, tad lecitīns būs tas, kurš atbalstīs aknu.

Klāt var palietot fermentus. Priekš bērniem tā ir Papaija – salda tabletīte, kuru bērni labprāt sūkā kā konfektīti. Fermenti palīdz līdz galam visu sašķelt visu nesašķelto, to starp visus mirušos parazītus, lai vieglāk tos izvadītu no organisma, un tas arī atvieglo paša bērna pašsajūtu. Gadījumā, ja nav pieejama Papaija, tad var aizstāt ar Assimilatoru. Bet Assimilatoru attiecīgi sadalīt pēc vecuma. Līdz 4 gadiem 1/3 kapsulu 2x dienā, bet no 4 gadiem 1/2 kapsulu 2x dienā.

Ļoti iesakāms, kad veicat bērnam anti parazitāro programmu, dodiet viņam ļoti daudz dzert ūdeni, jo kad mirst parazīti tad viņi atstāj ļoti toksisku vidi organismā, toksiskāku nekā viņu dzīves laikā. Un ūdens ir tas, kurš palīdz izvadīt no organisma visu šo lielo toksikozi.

Arī iesakāms, attārpojot bērnu, paralēli attārpoties, gan pašiem, gan mājās esošos mājdzīvniekus. Šis pasākums ir svarīgs visai ģimenei, jo tā pat jūs bērnus bučojat, lietojat kopējus traukus, labierīcības tiek lietotas utt.

Zīdainīšu attārpošana

Zīdainīšu attārpošana Zīdainītim reti kad ir nepieciešama attārpošana. Bet, ja bērns vēl sešos mēnešos turpina būt gražīgs un tie nav zobiņi, un ir pagājis laiks, kad sariņi aug, tad ir vērts aizdomāties par to, ka bērniņu vajadzētu attārpot.

Zīdainīti attārpot var divos veidos. Ja mamma bērniņu baro ar krūti, tad mamma pati var dzert melno riekstu 2 kapsulas dienā. Un pavērot, ja bērniņš neatsakās no krūts, tad var turpināt ar iesākto devu, jo kā jau jebkura anti parazitārā viela ir rūgta. Un ar mammas pienu nodosies anti parazitārā viela bērniņam.

Ja kaut kādu apstākļu dēļ mamma nebaro bērniņu ar krūti, tad var 1/3 no kapsulas izšķīdināt ūdentiņā, jeb piejaukt pie dārzenīšu putriņas, ja bērniņš jau ir sācis ēst.

Pretparazitārā programma bērniem vecākiem par 4 gadiem, 21 dienai

 • Coral-Mine – 30 ml ūdens uz 1 svara kg (diennaktī). Ūdens pagatavošanas instrukcija.
 • Papaija – 1 x 3 dienā, pēc ēšanas
 • Melnais rieksts – 1 x 2 dienā, pēc ēšanas
 • Ķiploks – 1 x 2 dienā, pēc ēšanas
 • Lecitīns – 2 x 2 dienā, pēc ēšanas (var pārkost un izsūkāt)

Šūnu uzturs bērniem vienam mēnesim

 • Coral-Mine
 • Jammi Vits (vitamīnu un minerālu komplekss) – pa vienai pastilai dienā
 • Omega 3 Apelsīnu (taukskābes)- 1-2 kapsulas dienā
 • Premium Spirulīna (aminoskābes) – pa 2 tabletēm 2x dienā
 • Super Flora (dzīvās baktērijas) – pa 1 kapsulai 2x dienā, tukšā dūšā

Pirmo reizi veicot bērniņa attārpošanu ieteicams veikt pilnu ciklu. Proti, attārpošanu un atjaunošanos (šūnu uzturs) ir jāatkārto divas reizes pēc kārtas, jo parazītu oliņu inkubācijas periods ilgst tieši 21 dienu. Tieši tādēļ pirmajā attārpošanas posmā tiek izvadīti tikai dzīvie parazīti nevis parazītu oliņas. Savukārt pēc tam uzturēšanas režīmā pietiek ar vienas nedēļas attārpošanu.

Nobeigums

Veicot regulāru bērniņu attārpošanu ik pēc 3-4 mēnešiem, bērniņiem pāriet biežas saaukstēšanās, nostiprinās imunitāte un viņi pārstāj slimot. Organisma attīrīšana ir arī imunitātes nostiprināšana un uzturēšana.

Saistošākie raksti:

Apkopotā informācija rakstā ir balstīta uz nutricioloģes Sanitas Puncules materiāliem.

Kā iegādāties produkciju?

Produkta iegāde ir iespējama ar 20% atlaidi.

Atlaižu kartes noformēšana

Lūdzu, uzmanīgi iepazīstieties ar reģistrācijas noteikumiem, ja izmantojat referālo saiti. Evita Tīdmane

 1. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos iestāties Coral Club kompānijā, Evitas Tīdmanes struktūrā, kas kļūst par jūsu rekomendētāju / konsultantu;
 2. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos saņemt no rekomendētāja / konsultanta informāciju par kompānijas produkciju, tās piemērošanas koncepciju un kompānijas darbības principiem latviešu valodā.

Es piekrītu Reģistrācijas forma

Pēc reģistrācijas jūs saņemsiet klienta numuru, kuru varēsiet izmantot, lai saņemtu 20% atlaidi (uz neierobežotu laiku) visiem produktiem, iepērkoties kādā no Coral Club veikaliem vai tiešsaistē.

Ja vēlaties saņemt padomu par produktu iegādi vai lietošanu, lūdzu, sazinieties ar kādu no veselības konsultantiem.

UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEAIZVIETO PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU. KĀ ARĪ, UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEĀRSTĒ.
Green decorative leaf
Back to top