Pievienojies youtube kanālamPievienojies intagram kanālam

Neatkarīgais izplatītājs
Coral Club

Pēdējo reizi atjaunināts 19.02.2022

Dace Ūdre: esmu atguvusi mieru un harmoniju

Dace Ūdre - esmu atguvusi mieru un harmoniju

Lielas lietas sākas ar mazumiņu, ar regulāru darbu, sevis izaicināšanu un patiesu izpratni, kāpēc mums tas ir nepieciešams. Atverot savu prātu visam jaunajam un pievienojot vēlmi izzināt, esmu nonākusi tur, kur esmu tagad.

Tā vien šķiet, ka rudens ir mans sējas laiks, mans atspēriena punkts, kas nes augļus pavasarī. 2019. gada rudenī soli pa solim uzsāku savā dzīvē ieviest arvien jaunus ieradumus. Neticēsiet, bet tāda metode kā aktivitāšu kalendārs pie sienas un botas, noliktas redzamā vietā, atgādina, ka ir laiks kārtējam treniņam. Elastīga pieeja un līdzīgi domājošo atbalsts ļauj atgriezties iemītajā taciņā, ja nu ir gadījies paklupt. Savukārt mērenums un sistemātiska pieeja ir ļāvusi man augt, pilnveidoties un iemīlēt sevi tādu, kāda es esmu.

Meklējot jaunas iespējas

2020. gada rudenī kopā ar dēlu piedalījos projektā “Izmaini savu dzīvi 90 dienās”. Tas bija posms manā dzīvē, kad sapratu, ka pašas spēkiem nespēšu rast pilnīgu harmoniju ar sevi, ka manī mīt iekšējs stress un saspringums, kā rezultātā nevarēju izgulēties, jutu nogurumu, uz ādas bija izsitusies psoriāze, nerunājot par ieilgušām alerģiskām iesnām. Projekta laikā pieredzējušu nutriciologu vadībā veicu organisma attīrīšanu ar īpaši atlasītām dabas vielām un augu ekstraktiem, atbrīvojos no toksīniem, patogēnās mikrofloras un saviem “apakšīrniekiem”, normalizēju zarnu trakta darbību, attīrīju limfu, atbalstīju savu aknu un nervu sistēmu, noslēgumā pabaroju šūnas ar visām tām nepieciešamajām vielām (aminoskābēm, vitamīniem, minerāliem, nepiesātinātām taukskābēm un fermentiem). Papildus projekta laikā iemācījos dzert sārmainu, bioloģiski pieejamu, dzīvu ūdeni.

Laiks ir pagājis, un es turpinu iet uz priekšu, ievērojot veselības koncepcijas principus. Esmu kļuvusi mierīgāka, nosvērtāka, beidzot pēc nakts miega jūtos atpūtusies. Ādas stāvoklis ir normalizējies un saaukstēšanās mani piemeklē arvien retāk. Arī dēla veselības stāvoklis ir stabilizējies. Ja arī gadās kāds krekšķis, zinu, ko darīt, lai ātri tiktu uz pekām ar dabas vielu palīdzību. Es priecājos, ka esmu atradusi veidu, kā ļaut savam organismam parūpēties par manu iekšējo un ārējo labsajūtu.

Aicinu arī tevi uzsākt ceļojumu pretim savai veselībai. Reģistrējies zemāk, un es labprāt kļūšu par tavu mentoru un padomdevēju.

Coral Club reģistrācija

Lūdzu, aizpildiet reģistrācijas veidlapu, un jūs saņemsiet unikālu kluba biedra ID (CCI ID), jūs kļūsiet par kluba biedru un varēsiet iegādāties produktus ar 20% atlaidi, kā arī varēsiet piekļūt citām priekšrocībām.

Atlaižu kartes noformēšana

Lūdzu, uzmanīgi iepazīstieties ar reģistrācijas noteikumiem, ja izmantojat referālo saiti.Dace Ūdre

  1. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos iestāties Coral Club kompānijā, Daces Ūdres struktūrā, kas kļūst par jūsu rekomendētāju / konsultantu;
  2. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos saņemt no rekomendētāja / konsultanta informāciju par kompānijas produkciju, tās piemērošanas koncepciju un kompānijas darbības principiem latviešu valodā.

Es piekrītu Reģistrācijas forma

Ja jums ir kādi jautājumi, sazinieties ar mums.

UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEAIZVIETO PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU. KĀ ARĪ, UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEĀRSTĒ.
Green decorative leaf
Back to top