Pievienojies youtube kanālamPievienojies intagram kanālam

Neatkarīgais izplatītājs
Coral Club

Pēdējo reizi atjaunināts 18.06.2022

Diždadža sakne

Diždadža sakne

Coral Burdock Root

Cena: Pārbaudīt cenu/pieejamību
* Pēc šīs pogas nospiešanas Jūs tiksiet novirzīti uz Coral Club oficiālo interneta veikalu, kur būs norādīta produkta cena Jūsu reģionā, kā arī tā pieejamība. Produkta cena sākotnēji norādīta bez 20% atlaides.Produkcijas iegāde ar 20% atlaidi

Diždadža sakne – atveseļošanās līdzeklis uz lielās Arctium lappa diždadža saknes pamata. Optimizē vielmaiņu procesus, asins attīrīšanas procesus, veicina žults izdali, diurēzi, samazina iekaisumu gremošanas traktā, piemīt antibakteriālas īpašības.

Diždadža saknes īpašības

  • uzlabo organisma detoksikāciju;
  • veicina holesterīna līmeņa samazināšanos;
  • samazina iekaisumu un baktēriju parādības kuņģa zarnu traktā;
  • optimizē gremošanas procesu un aknu darbību.

Aktīvo komponenšu darbība

Diždadža sakne izceļas ar augstu bioaktīvo vielu sastāvu, kas veicina daudzveidīgu iedarbību uz organismu. Tā satur inulīna polisaharīdu (vairāk nekā 35 %), dabas sterīnus, taukskābju karbonskābes (palmitīnskābes un stearīnskābes) un hidroksikamīnskābes, tanīnus, rūgtumu, proteīnus, ēteriskās eļļas.

Diždadža sakne satur lielu inulīna daudzumu, kurš piešķir augam saldenu garšu. Inulīns sadalās kuņģa zarnu traktā līdz fruktozei, inulīns palielina glikogēna uzkrāšanos aknās un normalizē aizkuņģa dziedzera insulīnu veidojošo funkciju. Tāpēc tas ir ļoti ieteicams diabētiķiem. Turklāt inulīnam piemīt prebiotikas īpašības, proti, tas pozitīvi ietekmē mikrofloru, veicinot labvēlīgo baktēriju augšanu.

Diždadža hidroksikamīnskābēm piemīt detoksicējošas, urīndzenošas un asinstīrošas īpašības. Tās veicina pastiprinātu urīnskābju, urīnvielu, amonjaka un toksīnu izvadīšanu no asinīm, uzlabojot nieru darbību un palielina diurēzi. Turklāt, normalizē ūdens-sāls apmaiņu un sniedz hepatoaizsargājošu darbību.

Diždadža aktīvās vielas samazina iekaisuma procesus gremošanas traktā, aizsargā kuņģa un resnās zarnas gļotādu no kairinājuma un uzlabo kuņģa sulas sekrēciju, sekmē čūlu sadzīšanu, mazina krampjveida sāpes un veicina zarnu atbrīvošanos.

Diždadzī esošais rūgtums pastiprina žults izdali, palielina aizkuņģa dziedzera enzīmu sekrēciju. Pateicoties šādam dziedējošam efektam, diždadža sakni var lietot pie dažādiem ēšanas traucējumiem, aknu un žultspūšļa darbības traucējumiem.

Lielais diždadzis raksturojas ar to, ka viņa sastāvā ir vērtīgi augu sterīni, sitosterīni un stigmasterīni – holesterīna antagonisti. Šīs vielas regulē lipoproteīnu vielmaiņu aknās un tievajā zarnā, samazina holesterīna uzsūkšanos zarnās, tādējādi samazinot tā līmeni asinīs. Tajā pašā laikā, būdamas dabīgas hormonveidīgas vielas, tās novērš vai izlīdzina hormonālos traucējumus.

Diždadža saknē ir diezgan daudz ēterisko eļļu un karboksilskābju, pazīstami antiseptiķi, kuri iznīcina patogēnās baktērijas kuņģa-zarnu traktā, kas izraisa dispepsiju, alerģiju un meteorismu.

Sastāvs

Sasmalcināta diždadža sakne 500 mg, diždadža saknes ekstrakts 100 mg, papildu komponenti.

Lietošana

Pieaugušajiem pa 1 kapsulai 3 reizes dienā, ēšanas laikā.

Kā iegādāties Diždadža sakne?

Produkcijas iegāde iespējama ar speciālu atlaižu karti.

Atlaižu kartes noformēšana

Lūdzu, uzmanīgi iepazīstieties ar reģistrācijas noteikumiem, ja izmantojat referālo saiti.Evita Tīdmane

  1. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos iestāties Coral Club kompānijā, Evitas Tīdmanes struktūrā, kas kļūst par jūsu rekomendētāju / konsultantu;
  2. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos saņemt no rekomendētāja / konsultanta informāciju par kompānijas produkciju, tās piemērošanas koncepciju un kompānijas darbības principiem latviešu valodā.

Es piekrītu Reģistrācijas forma

Pēc reģistrācijas jums tiks piešķirts atlaižu kartes Nr., kuru pielietojot jums tiks piemērota 20% atlaide (neierobežotā laika periodā) visiem produktiem, iepērkoties kādā no Coral Club veikaliem vai internetā.

Ja vēlaties konsultēties par produktu iegādi vai lietošanu, sazinieties ar kādu no veselības konsultantiem.

UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEAIZVIETO PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU. KĀ ARĪ, UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEĀRSTĒ.
Green decorative leaf
Back to top
error: Alert: Content is protected !!