Pievienojies youtube kanālamPievienojies intagram kanālam

Neatkarīgais izplatītājs
Coral Club

Pēdējo reizi atjaunināts 08.04.2024

Diždadža sakne

Coral Burdock Root

Diždadža sakne

Produkta iegāde ar 20% atlaidi

Diždadža sakne – atveseļošanās līdzeklis uz lielās Arctium lappa diždadža saknes pamata. Optimizē vielmaiņu procesus, asins attīrīšanas procesus, veicina žults izdali, diurēzi, samazina iekaisumu gremošanas traktā, piemīt antibakteriālas īpašības.

Diždadža saknes īpašības

  • uzlabo organisma detoksikāciju;
  • veicina holesterīna līmeņa samazināšanos;
  • samazina iekaisumu un baktēriju parādības kuņģa zarnu traktā;
  • optimizē gremošanas procesu un aknu darbību.

Aktīvo komponenšu darbība

Diždadža sakne izceļas ar augstu bioaktīvo vielu sastāvu, kas veicina daudzveidīgu iedarbību uz organismu. Tā satur inulīna polisaharīdu (vairāk nekā 35 %), dabas sterīnus, taukskābju karbonskābes (palmitīnskābes un stearīnskābes) un hidroksikamīnskābes, tanīnus, rūgtumu, proteīnus, ēteriskās eļļas.

Diždadža sakne satur lielu inulīna daudzumu, kurš piešķir augam saldenu garšu. Inulīns sadalās kuņģa zarnu traktā līdz fruktozei, inulīns palielina glikogēna uzkrāšanos aknās un normalizē aizkuņģa dziedzera insulīnu veidojošo funkciju. Tāpēc tas ir ļoti ieteicams diabētiķiem. Turklāt inulīnam piemīt prebiotikas īpašības, proti, tas pozitīvi ietekmē mikrofloru, veicinot labvēlīgo baktēriju augšanu.

Diždadža hidroksikamīnskābēm piemīt detoksicējošas, urīndzenošas un asinstīrošas īpašības. Tās veicina pastiprinātu urīnskābju, urīnvielu, amonjaka un toksīnu izvadīšanu no asinīm, uzlabojot nieru darbību un palielina diurēzi. Turklāt, normalizē ūdens-sāls apmaiņu un sniedz hepatoaizsargājošu darbību.

Diždadža aktīvās vielas samazina iekaisuma procesus gremošanas traktā, aizsargā kuņģa un resnās zarnas gļotādu no kairinājuma un uzlabo kuņģa sulas sekrēciju, sekmē čūlu sadzīšanu, mazina krampjveida sāpes un veicina zarnu atbrīvošanos.

Diždadzī esošais rūgtums pastiprina žults izdali, palielina aizkuņģa dziedzera enzīmu sekrēciju. Pateicoties šādam dziedējošam efektam, diždadža sakni var lietot pie dažādiem ēšanas traucējumiem, aknu un žultspūšļa darbības traucējumiem.

Lielais diždadzis raksturojas ar to, ka viņa sastāvā ir vērtīgi augu sterīni, sitosterīni un stigmasterīni – holesterīna antagonisti. Šīs vielas regulē lipoproteīnu vielmaiņu aknās un tievajā zarnā, samazina holesterīna uzsūkšanos zarnās, tādējādi samazinot tā līmeni asinīs. Tajā pašā laikā, būdamas dabīgas hormonveidīgas vielas, tās novērš vai izlīdzina hormonālos traucējumus.

Diždadža saknē ir diezgan daudz ēterisko eļļu un karboksilskābju, pazīstami antiseptiķi, kuri iznīcina patogēnās baktērijas kuņģa-zarnu traktā, kas izraisa dispepsiju, alerģiju un meteorismu.

Sastāvs

Sasmalcināta diždadža sakne 500 mg, diždadža saknes ekstrakts 100 mg, papildu komponenti.

Lietošana

Pieaugušajiem pa 1 kapsulai 3 reizes dienā, ēšanas laikā.

Kā iegādāties Diždadža sakne?

Produkta iegāde ir iespējama ar 20% atlaidi.

Atlaižu kartes noformēšana

Lūdzu, uzmanīgi iepazīstieties ar reģistrācijas noteikumiem, ja izmantojat referālo saiti. Zane Jirgensone

  1. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos iestāties Coral Club kompānijā, Zanes Jirgensones struktūrā, kas kļūst par jūsu rekomendētāju / konsultantu;
  2. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos saņemt no rekomendētāja / konsultanta informāciju par kompānijas produkciju, tās piemērošanas koncepciju un kompānijas darbības principiem latviešu valodā.

Es piekrītu Reģistrācijas forma

Pēc reģistrācijas jūs saņemsiet klienta numuru, kuru varēsiet izmantot, lai saņemtu 20% atlaidi (uz neierobežotu laiku) visiem produktiem, iepērkoties kādā no Coral Club veikaliem vai tiešsaistē.

Ja vēlaties saņemt padomu par produktu iegādi vai lietošanu, lūdzu, sazinieties ar kādu no veselības konsultantiem.

UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEAIZVIETO PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU. KĀ ARĪ, UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEĀRSTĒ.
Green decorative leaf
Back to top