Pievienojies youtube kanālamPievienojies intagram kanālam

Neatkarīgais izplatītājs
Coral Club

Pēdējo reizi atjaunināts 20.07.2022

Eiropas konvencija Bukarestē, kurā satikušās 26 valstis

Coral Club Eiropas konvencija Rumānijā

Oktobra vidū Rumānijas galvaspilsētā Bukarestē notika Coral Club Eiropas konvencija. Gan laika apstākļi, gan cilvēki bija ļoti pretīmnākoši, un vairāk nekā 500 Coral Club dalībnieku pavadīja fantastisku nedēļas nogali.

Rumānijas komandaKopumā pasākumā tika pārstāvētas 26 dažādas Eiropas valstis – visvairāk pārstāvju bija no Rumānijas, Vācijas un Ukrainas.

Pasākumu bija vērts apmeklēt, jo uzņēmuma vadība nāca klajā ar aizraujošām ziņām par jauniem produktiem un stratēģijām. Tie bija patiesi svētki jaunajai Kolo-Vada Lait organisma detokss programmai, kuru izveidoja Alberts Zērs – naturopāts 6. paaudzē.

Turppretīm kompānija ir apsolījusi 2020. gadā izlaist 20 jaunus produktu risinājumus – padarot nākotni ļoti skaidru un vienkāršu tiem, kas strādā ar kompāniju. Tuvākajā nākotnē būs pieejami tādu produktu iepakojumi kā NutriPack, Para-Shield Pack, I-Pack un citi. Iepakojuma risinājums ir Coral Club kompānijas nākotnes redzējums – viegli saprotams un ērti lietojams – īpaši ikdienas patērētājiem.

Fotogrāfijas kolāža no Eiropas konvencijas

Protams, tika sveikti jaunie statusi, ieskaitot divus Dubultos Sudraba Meistarus un pirmo Platīna Meistaru Eiropā. Kompānijas vadītāji dalījās ar labākajiem padomiem un iedvesmoja ikvienu interesentu.

Nākamā Coral Club Eiropas konvencija notiks 2020. gadā no 16. līdz 17. maijam Berlīnē. Ja vēlaties reģistrēties nākamajai konvencijai, jums jākļūst par Koraļļu Kluba biedru. Lūdzu, aizpildiet reģistrācijas veidlapu, kuru atradīsit zemāk. Saraksts un reģistrācija uz nākamajiem pasākumiem.

Coral Club reģistrācija

Lūdzu, aizpildiet reģistrācijas veidlapu, un jūs saņemsiet unikālu kluba biedra ID (CCI ID), jūs kļūsiet par kluba biedru un varēsiet iegādāties produktus ar 20% atlaidi, kā arī varēsiet piekļūt citām priekšrocībām.

Atlaižu kartes noformēšana

Lūdzu, uzmanīgi iepazīstieties ar reģistrācijas noteikumiem, ja izmantojat referālo saiti.Vineta Vanaga

  1. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos iestāties Coral Club kompānijā, Vinetas Vanagas struktūrā, kas kļūst par jūsu rekomendētāju / konsultantu;
  2. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos saņemt no rekomendētāja / konsultanta informāciju par kompānijas produkciju, tās piemērošanas koncepciju un kompānijas darbības principiem latviešu valodā.

Es piekrītu Reģistrācijas forma

Ja jums ir kādi jautājumi, sazinieties ar mums.

UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEAIZVIETO PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU. KĀ ARĪ, UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEĀRSTĒ.
Green decorative leaf
Back to top