Pievienojies youtube kanālamPievienojies intagram kanālam

Neatkarīgais izplatītājs
Coral Club

Pēdējo reizi atjaunināts 06.04.2024

Emu tauki

Emu Oil

Emu tauki

Produkta iegāde ar 20% atlaidi

Emu tauki ir koncentrēts produkts, kuru iegūst ekstrahēšanas un frakcionēšanas ceļā. Tie ātri uzsūcas, neatstājot taukainos traipus.

Emu tauku īpašības

Emu tauku pretiekaisuma un mitrinošās īpašības var izskaidrot ar to sastāvu. Tauku sastāvā ir 70% taukskābju, kas ir nepiesātinātās, t.i., augsti aktīvas. Emu tauki ir bagāti ar α-linolēnskābi – vielu, kas ir pazīstama, ar savām spējām remdēt muskuļu un locītavu sāpes, tauku sastāvā ir arī oleīnskābe, kurai piemīt pretiekaisuma efekts. Linolēnskābes prostaglandīni samazina locītavu tūsku un stīvumu, nodrošina pretsāpju efektu (īpaši virspusējo traumu gadījumos) un noņem muskuļu saspringumu, kas ir saistīts ar palielinātu fizisko slodzi.

EmuProdukts – dabīgs un efektīvs mitrinātājs ar augstu bioloģisko aktivitāti. Tiem piemīt pārsteidzoša īpašība ātri uzsūkties un iekļūt ādas dziļajos slāņos, ko nodrošina oleīnskābes klātbūtne tauku sastāvā. Emu strausu tauki lieliski der sausai ādai, mitrinot to visas dienas garumā, kas padara Emu taukus par ideālu kosmētisko līdzekli sausas ādas kopšanai.

Produkts ir efektīvs līdzeklis problemātiskas ādas gadījumos. Emu tauki neaizsprosto poras un attiecīgi neizsauc piņņu veidošanos.

Emu strausu tauki mazina ādas kairinājumu un iekaisumu ekzēmas gadījumos. Cilvēki, kas bieži slimo ar ekzēmu, bieži cieš no kosmētisko līdzekļu nepanesības. Lielākā daļa mitrinošo līdzekļu pastiprina ādas kairinājumu. Emu strausu tauki ne tikai nekairina ekzēmas slimnieku ādu, bet arī atvieglo viņu stāvokli.

Produkts veicina ādas reģenerāciju un dzīšanas procesus. Tie darbojas nomierinoši, mazina niezi un novērš keloīdu rētu rašanos, tādējādi audu atjaunošanas procesi norisinās ātrāk, intensīvāk un ar mazāk izteiktu sāpju sajūtu.

Emu taukus var lieliski kombinēt ar citiem kosmētiskiem līdzekļiem, tie nesatur alergēnus, tiem nav smaržas, kā arī tie ir ļoti ekonomiski lietošanā.

Sastāvs

Attīrīti, 99,7% dabīgi Emu strausa tauki. Rozmarīna lapu eļļa (0,3%) piedod produktam patīkamu aromātu. E vitamīns.

Kā iegādāties Emu taukus?

Produkcijas iegāde iespējama ar speciālu atlaižu karti.

Atlaižu kartes noformēšana

Lūdzu, uzmanīgi iepazīstieties ar reģistrācijas noteikumiem, ja izmantojat referālo saiti.Vineta Vanaga

  1. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos iestāties Coral Club kompānijā, Vinetas Vanagas struktūrā, kas kļūst par jūsu rekomendētāju / konsultantu;
  2. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos saņemt no rekomendētāja / konsultanta informāciju par kompānijas produkciju, tās piemērošanas koncepciju un kompānijas darbības principiem latviešu valodā.

Es piekrītu Reģistrācijas forma

Pēc reģistrācijas jums tiks piešķirts atlaižu kartes Nr., kuru pielietojot jums tiks piemērota 20% atlaide (neierobežotā laika periodā) visiem produktiem, iepērkoties kādā no Coral Club veikaliem vai internetā.

Ja vēlaties konsultēties par produktu iegādi vai lietošanu, sazinieties ar kādu no veselības konsultantiem.

UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEAIZVIETO PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU. KĀ ARĪ, UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEĀRSTĒ.
Green decorative leaf
Back to top