Pievienojies youtube kanālamPievienojies intagram kanālam

Neatkarīgais izplatītājs
Coral Club

Pēdējo reizi atjaunināts 05.04.2024

Fito Kontrol

BP Phyto Control

Fito Kontrol

Produkta iegāde ar 20% atlaidi

“Fito Kontrol” ir paredzēts asinsvadu un asinsspiediena līmeņa saglabāšanai normas robežās. Augu ekstraktu komplekss palīdz stiprināt asinsvadus, uzlabot asinsvadu tonusu, normalizēt asinsriti, novērš iekaisumu procesus asinsvados.

Fito Kontrol īpašības

  • Regulē sirds un asinsvadu sistēmas darbību;
  • Stimulē asinsriti;
  • Piemīt antioksidanta un vispārspēcinoša aktivitāte;
  • Paaugstina asinsvadu sieniņu izturību un elastību.

Aktīvo komponenšu darbība

Vilkābeles augļu ekstrakts – vērtīgs auga komponents pa daudzām savām īpašībām. Vilkābele tiek uzskatīta par vienu no labākajiem dabiskajiem kardiotoniskajiem līdzekļiem, kas maigi stimulē asinsvadu darbību. Sekmējot perifēro un koronāro asinsvadu paplašināšanos, uzlabo asinsriti un vielmaiņas procesus miokardā, galvas smadzenēs, nodrošina mērenu hipotensīvu darbību. Augā ir pietiekami daudz C vitamīna, kas pazīstams kā kolagēna šķiedru stabilizators, no kura veidojas asinsvadu sieniņas.

Zaļo kafijas pupiņu ekstrakts atšķirībā no grauzdētām satur veselībai vislielāko daudzumu vērtīgās hlorogēnās skābes, jo pie termiskās graudu apstrādes šīs skābes tiek iznīcinātas. Hlorogēnskābes samazina dialdehīda ietekmi asinīs un lipīdos. Graudaugos esošais kofeīns ir divējād ietekmē asinsspiediena līmeni: pie normālā asinsspiediena viņš to neizmaina vai nenozīmīgi palielina, bet pie pazemināta asinsspiediena normalizē.

Parastās māteres lapu ekstrakts ir līdzsvarots fenola glikozīdu, flavonoīdu un alkaloīdu avots. Vielu kompleksam ir pastiprinoša iedarbība uz lielajām un vidējām artērijām un kapilāriem, samazina asinsvadu spazmas, un kopumā izrāda vieglu nomierinošu iedarbību, veicinot arteriālā spiediena pazemināšanos.

Baikāla ķiverene – augs nāk no Tālajiem Austrumiem, ir ļoti labi zināma tibetas un altaja augu speciālistiem. Aktīvo vielu ietekmē asinsvadi paplašinās un asins cirkulācija atgriežas normas stāvoklī. Tajā pašā laikā ķiverene palīdz līdzsvarot sirds ritmu, samazinot palielināto slodzi uz miokardu.

Ķīnas hibiskus (ķīnas roze) – organisko skābju avots (citronskābe, ābolskābe, askorbīnskābe), hibiska skābes (antociāni, flavonoīdi, fitosterīni), pateicoties kurām iedarbojas uz asinsvadiem ar spēcinošu un tonizējošu efektu.

Sastāvs

Vilkābeles augļu ekstrakts 200 mg
Parastās māteres lapu ekstrakts 130 mg
Ķīnas hibiskus ziedu ekstrakts 100 mg
Zaļo kafijas pupiņu ekstrakts 70 mg
Baikāla ķiverenes saknes ekstrakts 30 mg

Lietošana

Pieaugušajiem 2 kapsulas no rīta ēšanas laikā.

UZMANĪBU! Pie hipertensija diagnozes ir obligāti nepieciešams konsultēties ar ārstu.

Kā iegādāties Fito Kontrol?

Produkcijas iegāde iespējama ar speciālu atlaižu karti.

Atlaižu kartes noformēšana

Lūdzu, uzmanīgi iepazīstieties ar reģistrācijas noteikumiem, ja izmantojat referālo saiti.Vineta Vanaga

  1. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos iestāties Coral Club kompānijā, Vinetas Vanagas struktūrā, kas kļūst par jūsu rekomendētāju / konsultantu;
  2. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos saņemt no rekomendētāja / konsultanta informāciju par kompānijas produkciju, tās piemērošanas koncepciju un kompānijas darbības principiem latviešu valodā.

Es piekrītu Reģistrācijas forma

Pēc reģistrācijas jums tiks piešķirts atlaižu kartes Nr., kuru pielietojot jums tiks piemērota 20% atlaide (neierobežotā laika periodā) visiem produktiem, iepērkoties kādā no Coral Club veikaliem vai internetā.

Ja vēlaties konsultēties par produktu iegādi vai lietošanu, sazinieties ar kādu no veselības konsultantiem.

UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEAIZVIETO PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU. KĀ ARĪ, UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEĀRSTĒ.
Green decorative leaf
Back to top