Pievienojies youtube kanālamPievienojies intagram kanālam

Neatkarīgais izplatītājs
Coral Club

Pēdējo reizi atjaunināts 10.04.2024

FleksiKors

FlexiCor

FleksiKors

Produkta iegāde ar 20% atlaidi

FleksiKors ir spējīgs risināt jau esošas kustību sistēmas problēmas, kā arī nodrošināt efektīvu potenciālo problēmu profilaksi. Produktam ir sabalansētas aktīvās vielas, kas papildina viena otru, kombināciju. Produkts FleksiKors ir domāts balsta un kustību aparāta darbības atjaunošanai, tas stiprina kaulus un locītavas, traucē kaulu-skrimšļu audu un saistaudu destrukciju, ievērojami samazina sāpes un stīvumu, atgriežot kustīgumu un viegluma sajūtu staigāšanas laikā.

FleksiKors īpašības

FleksiKors palīdzēs dažādu balsta-kustību aparāta darbības traucējumu gadījumos:

  • artrītu un artrožu gadījumā;
  • osteoporozes gadījumā;
  • osteohondrozes gadījumā;
  • sasitumu, sastiepumu un traumu gadījumā.

Aktīvo komponenšu darbība

Glikozamīns ir kaulu, skrimšļu un saistaudu celtniecības materiāls. Glikozamīns ir iekšlocītavas šķidruma, kas nodrošina locītavas ieeļļošanu, galvenais komponents, kas mazina skrimšļu berzēšanu un nodilšanu. Pasargā locītavas skrimsli no iekaisuma un bojājumiem, stimulē hondroitīna izstrādi, lai stiprinātu kaulu un skrimšļu audus. Staigāšanas laikā un miera stāvoklī, glikozamīns samazina locītavu un mugurkaula paaugstinātu jūtību un sāpju sajūtas.

Hondroitīna sulfāts ir skrimšļaudu pamatuzbūves komponents. Tam piemīt svarīga loma kaulu-skrimšļu audu un saistaudu veidošanās procesos, kā arī asinsvadu sieniņu elastīguma uzturēšanā. Hondroitīna sulfāts mazina kalcija izskalošanās pakāpi no kauliem un paātrina to atjaunošanos, kavē skrimšļu audu deģeneratīvos procesus, nomācot specifisko fermentu darbību, piemēram, interleikīna-1 darbību, kas bojā locītavas skrimsli. Īpašajos dobumos hondroitīns ir spējīgs saglabāt skrimslī esošo šķidrumu, pietiekošs šķidruma saturs skrimšļa audos nodrošina amortizāciju un pasargā no triecieniem, kas, savukārt, paaugstina skrimšļa izturību un viengabalainību.

Metilsulfonilmetāns (MSM) aktīvi piedalās kalogēna un keratīna veidošanā. Kalogēns un keratīns uztur locītavu elastīgumu un kustīgumu, mazina iekaisumu un palīdz atjaunot šūnu sienu struktūru un caurlaidību, ļaujot barības vielām vieglāk iekļūt audos.

C vitamīns ir kalogēna sintēzes procesa obligāts dalībnieks. Darbojoties kopā ar MSM, tas paaugstina kapilāru sieniņu caurlaidību, uzlabo ādas un kaulu struktūru, sekmē glikozamīna asimilāciju un aktivē antivielu un makrofāgu sintēzi, nomācot infekciju, kas izraisa locītavu iekaisumus.

Mangāns ir nepieciešams hondroitīna sintēzei, normalizē minerālu vielmaiņu un sekmē kalcija asimilāciju, tādā veidā paātrinot skrimšļa audu atjaunošanos.

Sastāvs

Glikozamīns 300 mg, hondroitīna sulfāts 250 mg, MSM 200 mg, C vitamīns 50 mg, mangāns (mangāna glukonāts) 0,3 mg, bambusa ekstrakts 7,5 mg.

Lietošana

Pieaugušajiem pa 1 kapsulai 2 reizes dienā, ēšanas laikā.

Kā iegādāties FleksiKors?

Produkta iegāde ir iespējama ar 20% atlaidi.

Atlaižu kartes noformēšana

Lūdzu, uzmanīgi iepazīstieties ar reģistrācijas noteikumiem, ja izmantojat referālo saiti. Zane Jirgensone

  1. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos iestāties Coral Club kompānijā, Zanes Jirgensones struktūrā, kas kļūst par jūsu rekomendētāju / konsultantu;
  2. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos saņemt no rekomendētāja / konsultanta informāciju par kompānijas produkciju, tās piemērošanas koncepciju un kompānijas darbības principiem latviešu valodā.

Es piekrītu Reģistrācijas forma

Pēc reģistrācijas jūs saņemsiet klienta numuru, kuru varēsiet izmantot, lai saņemtu 20% atlaidi (uz neierobežotu laiku) visiem produktiem, iepērkoties kādā no Coral Club veikaliem vai tiešsaistē.

Ja vēlaties saņemt padomu par produktu iegādi vai lietošanu, lūdzu, sazinieties ar kādu no veselības konsultantiem.

UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEAIZVIETO PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU. KĀ ARĪ, UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEĀRSTĒ.
Green decorative leaf
Back to top