Pievienojies youtube kanālamPievienojies intagram kanālam

Neatkarīgais izplatītājs
Coral Club

Pēdējo reizi atjaunināts 10.07.2022

Galvassāpes. Cēloņi un risinājumi

Galvassāpes, migrēnas

Galvassāpes vairumā gadījumu nav slimība, bet simptoms daudzām, dažādām saslimšanām.

Galvassāpes ir dažādas pēc:

 • lokalizācijas – piere, pakausis, deniņi, kāda konkrēta galvas puse vai daļa;
 • spēcīguma – stipras, kad ir jau izteikta migrēna, vidējas, neizteiktas;
 • biežuma – bieži, reizēm, reti. utt.

Bet – ir reizes, kad situācija ir jāuztver pietiekoši nopietni un laikus jādodas pie ārsta, piemēram, ja:

 • galvassāpes ir biežākas par 2x nedēļā;
 • galvassāpes pavada slikta dūša, reiboņi, redzes vai dzirdes, kustību traucējumi, vai kādi neiroloģiski traucējumi;
 • galva sāp bērnam jaunākam par 5 gadiem;
 • galvassāpes laika gaitā kļūst arvien spēcīgākas;
 • galvassāpes ir ārkārtīgi intensīvas;
 • dēļ galvassāpēm ir uzmošanās naktī.

Galvassāpju cēloņi

Skābekļa trūkums

Pārsvarā cilvēkiem šķiet, ka, ja ir galvassāpes, tātad jāmeklē vaina galvā, kas daļēji tā arī ir. Principā sāpes galvā var radīt jebkura no mūsu 12 orgānu sistēmām. Taču jāsaprot ir tas, ka pamata iemesls sāpēm, ir skābekļa trūkums šūnās, jeb hipoksija. Galvassāpju gadījumā šis skābeklis trūkst galvas smadzeņu neironiem. Ja neironam pietrūkst skābeklis 5-8 minūtes, tas iet bojā, un šī neironu bojāiešana arī izraisa galvassāpes. Tad nu ir jāsaprot, kas izraisa šo skābekļa trūkumu.

Visvienkāršākais iemesls – cilvēkam hroniski trūkst svaigs gaiss. Te risinājums ir vienkāršs – vairāk pastaigu, uzturēšanās laukā, svaigā gaisā. Biežāk vēdināt telpas. Tāpat cilvēkiem ir jāiemācās elpot pareizi, lai elpa ir mierīga, izelpa garāka kā ieelpa, lai mēs varam atbrīvoties no uzkrātās ogļskābās gāzes. Tāpēc pirmā palīdzība galvassāpēm apzināta pareiza elpošana.

Asinsvadu nosprostojums

Mikrocirkulācijas traucējumi ilgstoši sēžot pie datora Nākamais iemesls ir tas, ka fiziski tiek nosprostoti asinsvadi, kas smadzenēm piegādā skābekli. Nepareizi izvēlēts spilvens, ilgstošs darbs pie datora, vienveidīga slodze mugurkaulam, traumas, īpaši galvas pamatnes, kakla daļai, tas var gan izraisīt skriemeļu traumas, kas savukārt saspiež artēriju un smadzenēm nepievadās skābeklis. Piemēram, pirmais skriemelis Atlants, ja ir kaut nedaudz šķībs, tiek saspiesta muguras artērija, kas piegādā skābekli smadzenēm un sāp galva. Šādu traumu starp citu var iegūt arī jau dzemdībās un tad šīs hroniskās galvassāpes var nākt līdzi uz visu mūžu. Te būtu darbs osteopātam, fizioterapeitam, masierim, kas šos kauliņus saliek pa vietām.

Artērijas aizsprostošanu var izraisīt arī stress, jo stress ļoti spazmē gan muskuļus, gan pašus asinsvadus. Un ja muskuļi, teiksim, spranda daļā ir saspazmēti, saspringti, vai arī paši asinsvadi jau saspazmējas, tad nevar notikt normāla skābekļa piegāde smadzenēm. Šīs galvassāpes parasti tā arī sauc par stresa jeb angliski tension galvassāpēm, parasti lokalizējas pakausī, deniņos, sajūta, ka galvai apkārt sasieta cieša lente, kas spiež.

Glikozes trūkums

Nākamā nepieciešamā lieta, lai strādātu smadzenes, ir glikoze. Tā dod enerģiju. Bet, lai glikoze nokļūtu šūnā, vajag skābekli! Tāpēc nedrīkst izslēgt ogļhidrātus. Ja trūkst glikoze, vai glikoze ir, bet trūkst skābeklis, rodas atmiņas problēmas, aizmāršība, problēmas ar domāšanu, koncentrēšanos, neironi nespēj nodot informāciju, impulsi pārtrūkst, “pārtrūkst filma”, rodas kognitīvie traucējumi. Ar laiku var pāriet vecuma plānprātībā, demencē u.tml.

Organisma intoksikācija

Kā nākamais iemesls galvassāpēm jāmin organisma intoksikācija. Un šī intoksikācija viennozīmīgi ietekmē arī galvas smadzeņu neironus. Tieši pret centrālo nervu sistēmu (CNS) mums būtu jāizturas ar pilnu nopietnību, jo tas ir mūsu vadības bloks, galvenais procesors, kas atbild par visām dzīvības funkcijām.

Un kas tad notiek pie šīs intoksikācijas, jeb kādēļ tā neļauj skābeklim nokļūt pie šūnām, arī neironiem? Tātad, asins pH jeb skābju sārmu līdzsvara rādītājs ir aptuveni 7.43. Asinīm visu laiku ir jābūt sārmainām, lai eritrocīti nesaliptu, bet kustētos brīvi pa asinsvadiem, veicot savas funkcijas, arī nodrošinot skābekļa piegādi šūnām. Taču, kad organisms nosacīti saskābst, asinis paliek biezas, eritrocīti salīp tādos kā kunkuļos, turklāt bieži vien asinīs mētājas nesašķeltās pārtikas molekulas. Asinis kļūst biezas un netīras. Līdz ar to ļoti apgrūtinās asinsrite, īpaši mazajos, smalkajos kapilāros. Bet galvas smadzenes apasiņo tikai šie mazie kapilāri, kuros principā spēj iekļūt tikai 1 eritrocīts. Lūk, un te mēs nonākam pie sliktas asinsrites galvas smadzenēs un līdz ar to arī skābekļa trūkuma, jeb hipoksijas.

Nepietiekošs ūdens dzeršanas režīms

Skābekļa trūkumu un līdz ar to galvassāpes, protams, var izraisīt nepietiekoša ūdens dzeršana ikdienā, jo arī ar ūdeni mūsu šūnām piegādājas skābeklis. Un ar šo daudzi cilvēki mūsdienās ļoti grēko. Jāņem vērā, cik ūdens tiek izdzerts un kāds ūdens tiek izdzerts, jo daudzos gadījumos tas var būt vairāk kā tehnisks šķidrums, kas nespēj uzsūkties šūnā. Tādēļ ūdens kvalitātei un parametriem ir jāpievērš īpaša uzmanība.

Kur rodas intoksikācija?

Ķīmiskā intoksikācija

Ķīmiskā intoksikācija – krēmi, šampūni, gaisa piesārņojums. Tātad, viss, ko mēs apēdam un iedzeram. Ideālā variantā tam būtu jāpārstrādājas. Aknai un nierēm, kā izvadorgāniem, būtu jāveic filtrācijas funkcijas un jāizvada radušies toksīni. Taču, piemēram, ja trūkst labās baktērijas, rodas zarnu mikrofloras disbalanss vai trūkst fermentu, jo aizkuņģa dziedzeris tos izdala nepietiekoši, rezultātā mums asinīs nonāk līdz galam nesagremotas pārtikas molekulas, kas rada skābu vidi visā organismā.

Загрязнение организма токсинами, бактериями, паразитами Tāpat, ja akna un nieres simtprocentīgi netiek galā ar savu uzdevumu, netiek izvadīti visi toksīni, kas atkal sāk cirkulēt pa asinsriti un arī tādējādi rada skābu vidi. Un principā mēs paši arī sevi saskābējam, jo pārtika, ko mēs uzņemam, dzērieni, ko dzeram, kas nav ūdens, bet dažādas sulas, limonādes, kafija, alkohols – tas viss mūs skābina. Jo sārmaini produkti ir tikai vairums svaigi augļi un dārzeņi, dīgsti, zaļumi, mērcēti rieksti un sēklas, skābpiena produkti. Bet jautājums, kāda ikdienā ir mūsu ēdienkarte?

Ja ir apgrūtināta aknas darbība, tad arī organismā rodas toksīni, kurus tā nespēj izfiltrēt. Ne velti, pie paģirām tipisks simptoms ir galvassāpes. Arī ja nieres nespēj izfiltrēt visus toksīnus, organisma reakcija ir celt spiedienu, lai palīdzētu nierēm izfiltrēt asinis, pie augsta asinsspiediena – atkal galvassāpes.

Medikamenti

Intoksikāciju organismā un tādējādi skābu vidi rada ķīmiskie medikamenti. Turklāt tieši pret nesteroīdajiem pretsāpju medikamentiem cilvēkiem rodas tāda kā atkarība un mēs pat vairs nekontrolējam, cik “ibumetīnus” izdzērām. Un šie medikamenti arī atstāj negatīvu ietekmi uz galvas smadzeņu neironiem, principā iznīcina tos.

Bioloģiskā intoksikācija

Tāpat intoksikāciju izraisa organismā mītošie parazīti jeb notiek bioloģiskā intoksikācija. Cilvēkiem bieži vien liekas, ja es to neredzu, tātad tā nav. Bet diemžēl šī paralēlā pasaule eksistē. Organismā var dzīvot gan vienšūņi, kas ir mikroparazīti, gan tārpi, gan sēnītes, gan baktērijas un vīrusi. Viņi visi pirmkārt apēd uzturvielas, ko gaida mūsu šūnas, arī smadzeņu neironi, pārstrādā tās un arī “iet uz tualeti” mūsu organismā. Un izdala savus toksīnus.

Īpaši spēcīgi neirotoksīni ir sēnītēm. Un te atkal rodas toksīni, jeb tas, ko šie parazīti atstāj mūsu organismā. Turklāt daļa no šiem mikroorganismiem mīl dzīvot tieši smadzeņu struktūrās, piemēram, adenovīrusi, gripas vīruss, citomegalovīruss, kas vispār ir ļoti bīstams, arī borēlijas jeb laima slimības baktērijas, herpes vīruss, arī pelējuma sēne.

Bioloģisko intoksikāciju rada arī mūsu pašu organisma bojāgājušās šūnas, jo katru dienu miljoniem šūnu iet bojā un tik pat dzimst no jauna. Īpaši spēcīgi šūnu bojāeja notiek, piemēram, pie vīrusu saslimšanām un tad var rasties situācija, kad asinīs vai limfā nonāk šie mirušo šūnu atlikumi, optimāli neizvadās un rodas piesārņojums.

Elpošanas sistēmas saslimšanas un stress

Akūtu intoksikāciju var radīt arī elpošanas sistēmas saslimšanas – vīrusi, baktērijas akūtā formā, bakteriāls iekaisums deguna sīnusos, tas kavē skābekļa piegādi smadzenēm tīri fiziski, ja ir tūskas. Tāpat bronhīti, plauškarsoņi, jo šajā laikā cilvēks nevar pietiekoši ieelpot skābekli un izelpot ogļskābo gāzi, kas atkal rada intoksikāciju un skābu vidi.

Tāpat toksīni veidojas stresa laikā. Virsnieres izdala stresa hormonus – kortizolu, adrenalīnu, kas tāpat toksīnu veidā cirkulē pa asinīm. Un atkal šie toksīni veicina skābu vidi organismā.

Limfātiskā sistēma

Visbeidzot mūsu organisma kanalizācija jeb limfātiskā sistēma var radīt galvassāpes. Ja limfa ir netīra, iestagnējusi, nekustās, rodas galvassāpes.

Fiziskā intoksikācija

Galvassāpes var radīt arī fiziskā intoksikācija jeb kaitīgie viļņi. Elektromagnētiskais starojums no telefoniem, datoriem, arī rentgena stari, ar neadekvātām skaņām un lieliem trokšņiem, kas bojā un pat nogalina neironus.

Kas mums ir jādara, lai novērstu galvassāpes cēloni un vienlaicīgi sakārtotu visu veselību kopumā?

Regulāri jādzer ūdens un nevis kaut kas cits, bet kvalitatīvs ūdens, lai mūsu asinis būtu tīras un sārmainas, jāattīra organisms no parazītiem, mikroorganismiem, jāsakārto zarnu trakts, jāatbalsta mūsu izvadsistēmas – aknu un nieres, un jāattīra limfu. Un, protams, jānodrošina mūsu šūnas ar visām tām nepieciešamajām uzturvielām. Tad būs nodrošināta skābekļa un uzturvielu piegāde galvas neironiem un arī galva nesāpēs. Un starp citu, pretēji uzskatam, ka neironi nespēj atjaunoties, tīrā, sārmainā vidē ar pietiekoši daudz uzturvielām, arī neironi spēj atjaunoties.

Risinājumi ar dabas vielām

Ūdens režīms

Ūdens glāze Tīrs, dzīvs, kvalitatīvs dzeramais ūdens, kas piegādā skābekli smadzeņu šūnām. Smadzenes par 90% sastāv tieši no ūdens. Būtu jāizdzer vismaz 1.5l Coral Mine ūdens dienā. Ideālais daudzums 30 ml/1kg svara. Vēlams to dzert siltu, ap 36 grādiem. Ūdenim jābūt ar zemu virsmas spraigumu, lai tas iekļūtu šūnās un izskalotu intoksikāciju. Tāpat tam jābūt sārmainam, ar dabīgajiem mikro, makro elementiem (helātu formā). Ūdens jādzer tukšā dūšā.

Lai novērstu skābu vidi organismā, un lai organisms sārminātos, jālieto antioksidants H-500. To var pievienot siltam Coral Mine ūdenim vai dzert kā kapsulu. H-500 strauji pacels organisma pH līmeni. Turklāt tas padara ūdeni vēl “dzīvāku”, jo tā oksidēšanās reducēšanās pakāpe ir -500. Un viss, kas ir negatīvi lādēts, ir dzīvs, dod enerģiju. H-500 profilaktiski var lietot pa 2 kapsulām dienām, ja ir galvassāpes, var papildus pēc nepieciešamības.

Mikrocirkulācijas uzlabošana

Ja galvassāpes rodas dēļ “biezām” asinīm un līdz ar to sliktas mikrocirkulācijas dēļ, kas radusies no asinīs esošām nesašķeltām pārtikas molekulām, var lietot augu izcelsmes fermentus Assimilatoru. Tas sašķels un izvadīs šīs lielās uzturvielu molekulas, attīrīs asinis un sašķidrinās tās. Turklāt mazinās arī slēptos iekaisumus. Profilaktiski Assimilators jālieto pa 1 kapsulai 3 reizes dienā, ja ir galvassāpes, var lietot papildus izberot Assimilatoru tieši zem mēles, lai tas ātrāk uzsūcas caur gļotādu. Šos fermentus var lietot arī pie paaugstināta asinsspiediena.

Ja galvassāpes rodas dēļ smadzeņu asinsvadu mikrocirkulācijas traucējumiem, var izmantot Pentokan. Profilaktiski 1 putojošā tablete izšķīdināta ūdeni dienā, bet pie galvassāpēm var lietot papildus.

Aknas darbības atbalstam

Ja galvassāpes ir dēļ aknas darbības traucējumiem un/vai žults stagnācijas dēļ, var lietot Artišoku, profilaktiski pa 1 kapsulai 3 reizes dienā, Pie galvassāpēm var lietot kā tēju, izšķīdinot 3-4 kapsulas siltā ūdenī. Par aknas darbības traucējumiem liecina: ādas problēmas, pigmenta plankumi, gremošanas problēmas, liekais svars (īpaši vēdera apvidū), sāpīgas mēnešreizes, izteikti menopauzes simptomi, vēnu problēmas, hemoroīdi u.c. Ja akna netiek galā ar funkcijām, rodas organisma intoksikācija.

Organisma detoksikācija

 1. Lai mazinātu organisma intoksikāciju un reizē galvassāpes, var ņemt gatavo Coral Detox vai Coral Detox Plus komplektu, kas izvada ūdenī un taukos šķīstošos toksīnus un veic daudz citu funkciju.
 2. Nākamais solis aiz detoksikācijas ir zarnu trakta attīrīšana, kas arī atstāj labu iespaidu uz kopējo organisma stāvokli un mazina galvassāpes, kas radušās dēļ bioloģiskā piesārņojuma jeb organisma parazītiem (tārpi, vienšūņi, sēnes, baktērijas, vīrusi). Šeit var izmantot Parashield vai Parashield Plus komplektu vai Vesels Zarnu Trakts.
 3. Kā pēdējo posmu organisma attīrīšanā jāmin limfātiskās sistēmas attīrīšanu. Arī limfas tīrība ietekmē galvassāpes. Šeit jāizmanto limfas stimulatori Lakricas sakne vai Lymflow, sorbenti Lucerna (Alfalfa) vai Coral Kelp un taukskābes Lecitīns, Omega vai Haizivs aknu eļļa.

Stresa gadījumā

Stress izraisa cilvēkam galvassāpes Ja galvassāpes izraisa stress vai vienveidīga slodze un līdz ar to muskuļu spazmas (parasti plecu un kakla zonā), jāņem talkā Coral Magnesium, kas mazinās spazmas vai Oceanmin. Magniju profilaktiski lieto pa 2 kapsulām 2 reizes dienā, bet pie galvassāpēm var lietot papildus pēc vajadzības.

Tāpat pie stresa vai slodzes izraisītām galvassāpēm, kas rada muskuļu tonusu, var izmantot Cool Relief ziedi. Tā patīkami atvēsina un mazina spazmas. Jāiemasē pleca, kakla, galvas pamatnes zonā.

Ja ikdienā ir izteikts stress, ja ir konstatēta veģetatīvā distonija un tas viss rezultējas ar galvassāpēm, talkā var ņemt dabisko antidepresantu Grifoniju vai nervu sistēmas stabilizatoru MindSet. Grifonija profilaktiski jālieto pa 2-4 kapsulām dienā, MindSet 1 kapsulu 3 reizes dienā.

Smadzeņu neironu barošanai var izmantot aminoskābes. Šajā gadījumā der produkti Protiviti Ultra un Spirulīna.

Sarunu vakars: Galvassāpes, to cēloņi un risinājumi + pieredzes stāsti

Kā iegādāties produkciju?

Produkta iegāde ir iespējama ar 20% atlaidi.

Atlaižu kartes noformēšana

Lūdzu, uzmanīgi iepazīstieties ar reģistrācijas noteikumiem, ja izmantojat referālo saiti. Ilzes Bumbules

 1. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos iestāties Coral Club kompānijā, Ilzes Bumbules struktūrā, kas kļūst par jūsu rekomendētāju / konsultantu;
 2. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos saņemt no rekomendētāja / konsultanta informāciju par kompānijas produkciju, tās piemērošanas koncepciju un kompānijas darbības principiem latviešu valodā.

Es piekrītu Reģistrācijas forma

Pēc reģistrācijas jūs saņemsiet klienta numuru, kuru varēsiet izmantot, lai saņemtu 20% atlaidi (uz neierobežotu laiku) visiem produktiem, iepērkoties kādā no Coral Club veikaliem vai tiešsaistē.

Ja vēlaties saņemt padomu par produktu iegādi vai lietošanu, lūdzu, sazinieties ar kādu no veselības konsultantiem.

UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEAIZVIETO PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU. KĀ ARĪ, UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEĀRSTĒ.
Green decorative leaf
Back to top