Pievienojies youtube kanālamPievienojies intagram kanālam

Neatkarīgais izplatītājs
Coral Club

Pēdējo reizi atjaunināts 08.04.2024

Gotu Kola Ekstrakts

Gotu Kola Extract

Gotu Kola ekstrakts

Produkta iegāde ar 20% atlaidi

Gotu kola ekstrakts” ir dabīgs produkts uz Madagaskaras auga bāzes, šo augu dēvē par “atmiņas zāli”. Šis produkts nostiprina asinsvadu sieniņas, paaugstina to elastību, pozitīvi ietekmē asinsriti kapilāros, aktivizē galvas smadzeņu asinsriti, domāšanas procesus, atmiņu, uzlabo sirds-asinsvadu sistēmas darbību.

Gotu kolas īpašības

Produkts ir ieteicams sekojošos gadījumos:

  • ateroskleroze;
  • atmiņas traucējumi;
  • veģetatīvā asinsvadu distonija;
  • vēnu varikozā paplašināšanās;
  • hronisks nogurums, neirozes un depresija.

Aktīvo komponenšu darbība

Gotu kolas lapasGotu kola optimizē asinsvadu sistēmas stāvokli, uzlabo galvas smadzeņu piesātināšanu ar skābekli, tādējādi uzlabojot atmiņu, uzmanību, redzes analizatora funkciju. Auga aktīvās sastāvdaļas palielina garīgās spējas, paātrina domāšanas procesu, uzlabo atmiņu, samazina galvassāpes, nomierinoši iedarbojas uz centrālo nervu sistēmu trauksmaino stāvokļu, nervozitātes, miega traucējumu gadījumos, samazina nogurdināmību. Augs pozitīvi ietekmē asins komponentus, stabilizē hemoglobīna un cukura līmeni asinīs.

Triterpēnu saponīni, kas ir auga sastāvā, piedalās kolagēna veidošanā. Kolagēns uzlabo asinsvadu sieniņu elastību, uztur organisma spēju ātri atjaunot audus un dziedēt dažādas traumas, sniedz papildu detoksikācijas efektu, stimulējot citohromu funkcijas, kuri nodrošina toksisko vielu un zāļu izvadīšanu no organisma.

Flavonoīdi uzlabo venozo asinsriti, sniedz kardiotonisko un antiaritmisko iedarbību. Pie paaugstinātas slodzes uz sirds-asinsvadu sistēmu (piemēram, stress, fiziskās un garīgās slodzes), flavonoīdi palielina sistēmas stabilitāti, pastiprina asins cirkulāciju, pateicoties sirds koronāro artēriju paplašināšanas efektam, tiek nodrošināta skābekļa piegāde sirds muskulim, nepaaugstinot arteriālo asinsspiedienu un nemainot miokarda uzbudināmību. Pozitīvi ietekmējot limfovenozo sistēmu, flavonoīdi ne tikai atjauno asins plūsmu, bet arī veicina limfmezglu reģenerāciju. Tiek novērota limfas plūsmas normalizēšanās, limfodrenāžas uzlabošanās, kapilāru caurlaidības samazināšanās.

Glikozīdi regulē sirds muskuļa darbību, ir efektīvi hipertensijas izraisītas sirds mazspējas gadījumā (miokarda pārslodze), kardiosklerozes un sirds vārstuļu slimību gadījumā.

Sastāvs

Gotu kolas ekstrakts 120 mg, papildu komponenti.

Lietošana

Pa 1 kapsulai x2 dienā, ēšanas laikā.

Kā iegādāties Gotu Kolu?

Produkcijas iegāde iespējama ar speciālu atlaižu karti.

Atlaižu kartes noformēšana

Lūdzu, uzmanīgi iepazīstieties ar reģistrācijas noteikumiem, ja izmantojat referālo saiti.Zane Jirgensone

  1. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos iestāties Coral Club kompānijā, Zanes Jirgensones struktūrā, kas kļūst par jūsu rekomendētāju / konsultantu;
  2. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos saņemt no rekomendētāja / konsultanta informāciju par kompānijas produkciju, tās piemērošanas koncepciju un kompānijas darbības principiem latviešu valodā.

Es piekrītu Reģistrācijas forma

Pēc reģistrācijas jums tiks piešķirts atlaižu kartes Nr., kuru pielietojot jums tiks piemērota 20% atlaide (neierobežotā laika periodā) visiem produktiem, iepērkoties kādā no Coral Club veikaliem vai internetā.

Ja vēlaties konsultēties par produktu iegādi vai lietošanu, sazinieties ar kādu no veselības konsultantiem.

UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEAIZVIETO PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU. KĀ ARĪ, UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEĀRSTĒ.
Green decorative leaf
Back to top